夢 Skipper's dreams 夢
#51
25 MARCA 2020

Ilość przespanych godzin: 01:00 - 09:00 / 8h
Ilość zapamiętanych snów: 0,5
Technika: SSILD

nie daje tytułu
A więc znów wracam do zapisywania snów tutaj, bo gdy robię to w swoim notatniku to tak się do tego nie przykładam i nie motywuje mnie to. Obudziłem się o 4, napiłem się wody, wykonałem ssilda i pół świadomie, niepotrzebnie zacząłem się głowić nad tym czy dobrze wykonuje, oraz spodziewałem się jakichś efektów. Nie umiałem zasnąć. Śnił mi się mój stary pokój i stare piętrowe łóżko, którego już nie posiadam. Leżałem na górze, a na mnie tyłem nogami moja koleżanka z gimnazjum. Proszę mnie zbanować z discorda jak będę chodził spać później niż 12 w nocy - dziękuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#52
26 MARCA 2020

Ilość przespanych godzin: 00:30 - 09:00 / 8,5h
Ilość zapamiętanych snów: 2
Technika: 

Tfu impreza
Znowu śniło mi się łóżko piętrowe, ale tym razem w moim bursianym pokoju (normalnie go tam nie ma). Trwała jakaś impreza, zapadał zmrok, siedziałem na dole, a wszędzie dookoła dmuchały swoimi papierosami osoby za którymi w prawdziwym życiu nie przepadam i poznałem jako patologiczne. Co chwilę ktoś podchodził do mojego laptopa i zmieniał muzykę. Po balkonie chodzili robotnicy, śmiali się, bo podjedli nam truskawki z rzekomej uprawy na balkonie i pozbawili nas całkowicie okna. Do środka wpadł jeden olbrzym w majtkach i zaczął rąbać drewno na pieńku.


Abyście się nie posrali
Wyszedłem z kościoła jako żołnierz z resztą "armii" osób w moim wieku, na czele której stał jakiś dowódca. Jedna dziewczyna powiedziała, że zostawiła telefon w środku i musi się wrócić, bo poza tym nie odebrała powiadomień z instagrama. Wszyscy wybuchli śmiechem. Widziałem ujęcia z góry.
Grupa się rozdzieliła, doszedłem ze swoim przyjacielem nad rzekę, prawdopodobnie był to Kraków lub Wrocław. Skoczyliśmy z wysokości na metalową kręcącą się kulę, która była w ziemi, dlatego nic nam się nie stało. Odbiliśmy się od niej, a następnie o bloki dirtu (bo pod mostem wszystko się zmieniło w minecrafta). Pływając czuliśmy twardość i kanciastość bloków - w pewnych miejscach były jak schodki, a na nich woda. Po wypłynięciu pokazałem swojemu towarzyszowi urywek w telefonie "Tego wam życzę dostojni Panowie, abyście się nie posrali". Początkowo film nie chciał mi się wczytać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#53
27 MARCA 2020

Ilość przespanych godzin: 00:00 - 08:00 / 8h
Ilość zapamiętanych snów: 1
Technika: 

Narkotyki
Była jakaś drama w rodzinie, ogółem kłótnia o to, że moja mama zaproszona na jakieś wesele i zaciągnęła się tam marihuaną. Cała rodzina się zjechała do jednej z moich babć na wieś i debatowała na ten temat. Później przenieśliśmy się do mojej starej klasy w szkole muzycznej i musiałem tam wyciągać zielsko spod paneli i ścian, bo było ukryte w różnych miejscach i albo chowałem, albo zbierałem XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#54
28 MARCA 2020

Ilość przespanych godzin: 00:00 - 08:00 / 8h
Ilość zapamiętanych snów: 2
Technika: 

Jestem członkiem zespołu Metalica
Stałem tuż przed sceną na koncercie Metalici, na podwyższeniu stał tylko jeden członek zespołu z tatuażami, bez koszulki, z samą gitarą i mówił o koronawirusie. Rozpłakałem się i krzyknąłem, żeby powiedział o zarażonym z tej przyczyny jednym z członków zespołu. Zaprosił mnie na scenę, chyba miałem go wtedy zastąpić. Przed sobą miałem ogromne drzwi, które miały się otworzyć kiedy koncert się zacznie (forma kurtyny), raz trzymałem w dłoniach gitarę, raz saksofon, jednak upierałem się przy tym, że bez nut nie zagram. Koncert się zaczął i wybrzdękałem coś razem z resztą.

Cycki w moim pokoju
Moja dziewczyna była u mojej przyjaciółki w górach. Widziałem z góry mapę świata i to jak lokalizacja, która powinna być na południu polski była niemalże nad morzem. Widziałem połączenia kolejowe, a  były tylko stamtąd do Poznania i ewentualnie pełna sieć komunikacji w okół Warszawy, reszta Polski pusta. Myślałem o tym jak dostać się do swojej dziewczyny podczas, gdy siedziałem na własnym balkonie ze znajomym palącym muzykiem. Kiedy się obróciłem zauważyłem w swoim pokoju zza szyby przebierającą się koleżankę z klasy, spojrzałem na jej nagi biust, uśmiechnęła się, a ja gwałtownie odwróciłem.

Na razie nie stosuje żadnej z technik, szukam powtarzających się motywów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#55
29 MARCA 2020

Ilość przespanych godzin: 00:00 - 09:00 / 9h
Ilość zapamiętanych snów: 1
Technika: 

Big torby
Stałem przed swoją szkołą podstawową z ze starym laptopem i torbami, które stały jedna na drugiej, tak że łącznie przewyższyły mnie i sięgały około 2 metrów. Byłem przygotowany do odjazdu do bursy po epidemii i czekałem na transport. Był już wieczór, tego dnia nie było mnie w szkole, aż nagle zza rogu wyszedł ubrany na czarno mój teraźniejszy nauczyciel z informatyki i spytał czy dzisiaj wracam, bo ostatni autobus jest o 23:30, odpowiedziałem tak i że muszę zdążyć. Miałem mało czasu, ale poszczęściło mi się, bo akurat z przeciwnej strony nadjechał mój kuzyn i powiedziałem mu, aby skontaktował się z moim tatą, że już pora jechać. Nagle pojawił się mój tata, potem brat i koleżanka, wszyscy szliśmy za nim. Doświadczyłem znów ciekawego załamania lokalizacji spowodowanego tym, że raz jestem w tym mieście, a raz w drugim. Czekałem na wszystkich w samochodzie przed kauflandem, a gdy się odwróciłem widziałem zmodyfikowane elementy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Fallen Dreams Fallen Leaf 726 418,347 29-02-2020, 06:38
Ostatni post: Fallen Leaf
  My Dreams waldek5 5 1,439 13-06-2018, 14:38
Ostatni post: waldek5
  Vyper's dreams RedVyper91 8 1,234 28-04-2018, 23:16
Ostatni post: RedVyper91
  Travel through my dreams. Dryadaliss 1 971 31-08-2017, 17:22
Ostatni post: incestus
  Dreams by shiZ shiZ_ 3 3,546 26-06-2014, 19:10
Ostatni post: shiZ_

Skocz do:

UA-88656808-1