Magic dreams notepad.
#1
Ok , lecimy z pierwszym wpisem. 

26.03.2022 


Dream 1 

Widok skierowany na pokój dziecięcy. Samotny ojciec w środku nocy zrobił mosiężną dwójkę do łóżeczka syna.
  Około dwie godziny po tym zdarzeniu odór kału przyciągnął człekokształtne demoniczne kreatury, a sam ojciec       słysząc skowyt jednej z nich po prostu uciekł, tym samym zostawiając potomka na pastwę losu.
      Syn na szczęście jakimś cudem się wydostał , ale postawa ojca dosyć nieszablonowa.

Dream 2 

Podczas kontroli magnetycznej na bramce w komisariacie , jeden z policjantów chciał mnie zastrzelić.
Na całe szczęście błyskawicznie zareagowałem oddając strzał w jego broń.


Dream 3

Wiem tylko tyle , że spałem na cmentarzu   wat 


Dream 4 

Szukałem z nieznaną dziewczyną piesków podczas apokalipsy zombie.
 Po jakimś czasie znaleźliśmy jednego , a mi towarzyszyło przy tym uczucie satysfakcji z czynienia dobra
 w paskudnym już świecie.
Lucid Dream 1

Pojawiłem się na chodniku. Obok mnie przechodziła jakaś kobieta , a ja wszedłem do losowego  budynku.
W środku tego obiektu był telewizor typu plazma , parę półek , szara kanapa - no typowe domowe wyposażenie.
Pierwsze co zauważyłem to dosyć ciemne oświetlenie z racji pogody za oknem , więc myk pstryk palcami i już dzień.
 Na kanapie po jakimś czasie  pojawiły się dziewczyny grające w karty , w tym jedna która wyjątkowo wpadła mi w 
 oko.

- Hej chodz na chwilę ( mówię)

Po co?

- Zobaczysz  :>


Oczywiście w następnej kolejności doszło między nami do miłosnych uniesień  8->

Później spotkałem gadającego psa i jego przyjaciół.

- Kurcze chłopaki! te świadome sny są niesamowite! 
 - Czy możecie mi powiedzieć jak częściej do tego świata trafiać , w sensie jaki jest najlepszy sposób?
  
 dostałem tylko odpowiedź że praktyka czyni mistrza.

Następne cele na LD: PLAN 1 Wejść do sklepu na golasa , wyjść bez płacenia i  usiąść gdzieś na dworze kosztując zdobycz.
następnie pójść na przystanek autobusowy i wsłuchać się dokładnie w rozmowę ludzi (postarać zapamiętać się o czym rozmawiają )

PLAN 2 Podejść do losowej laski i po prostu z nią zatańczyć  makarenę XD


PLAN 3 Zapamiętać  treść programu telewizyjnego albo  gazet.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
27-03-2022

Dream 1

Fortnite IRL w moim mieście - Miałem dylemat czy strzelać do 12latków - ostatecznie tego nie zrobiłem.

Dream 2 " Half-conscious sleep"

Pojawiła się dziewczyna którą kiedyś bardzo kochałem.
Przytuliłem ją , pocałowałem w usta i czoło, a później znikneła. (Bardzo realistyczny sen)

Dream 3

Na dworze grasowało jakieś Monstrum przed którym się chowałem.

Dream 4

Odrodziłem się jako przedszkolak w przedszkolu właśnie. Wszystkie wspomnienia z życia dorosłego zachowałem. Pamiętam że najlepszą formą rozrywki był taki kącik wypełniony kolorowymi piłeczkami z plastiku. Po jakimś czasie stwierdziłem że życie takiego przedszkolaka jest strasznie nudne i mam dosyć. Wpadłem na pomysł aby założyć jeansy jak na prawdziwego mężczyzne przystało , aby pokazać pani opiekunce swoją "niezależność".

Dream 5

Otyła baletnica wykonywała serie akrobacji na  przyulicznych lampach. Na jej nieszczęscie spadła do basenu łamiąc przy tym noge.


Dream 6 

Ktoś namawiał mnie na prace w Januszexie do końca życia aby otrzymać niższą ratę kredytu hipotecznego  Oesu
/ Coś czuje że tej nocy doznam LD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
28-03-2022


NOC 

Dream 1

Rzucałem w postać gnara z league of legends bananami.

Dream 2

Grałem na saksofonie

Dream 3 

Przyjaciel wrzucił zdjęcia na których jestem , a których nigdy w życiu nie widziałem. Na pierwszym ze zdjęć stałem w rogu zasyfionego pokoju z hantlem dociągniętym do ramienia ( miałem na sobie niebieską koszule)
Na większości z pozostałych zdjęć przybierałem dziwne miny na tle jakiejś polany (dość kompromitujące) z wyjątkiem jednego z wnętrza pojazdu w upalny dzien na środek asfaltowej drogi. 

Wszystkie z fotografii zapamiętałem bardzo wyraźne a zdjęcie nr 1 zgarneło w minute 68 Reakcji (Głównie serduszek)

Dream 4 Byłem obcięty w dziwny sposób, niby na krótko ale boki nienaruszone. 

POPOŁUDNIE

Dream 5 

Miałem na oko 9-10 lat i trafiłem do domu dziecka ale takiego lepszego. Budynek był piękny i zabytkowy. Opiekunowie nadwyraz troskliwi (odniosłem wrażenie że urodziłem się z jakimś rodzajem autyzmu i stąd to traktowanie)
 Zaprowadzono mnie do pokoju w którym w podłodze ktoś walczył z demonicznymi fokami które pózniej wyparowały i miałem spokój. Drzwi od pokoju miały klamki, jedna o wiele niżej aby dzieci mogły same otwierać sobie drzwi. Siedziałem w pokoju i zastanawiałem się jak rozwiązać zadania z geometrii. Co chwilę jakiś opiekun się pytał czy wszystko w porządku i czego nie rozumiem w zadaniach. Nawet  mi jeden z opiekunów zasugerował że nie muszę robić zadań ani nawet chodzić do szkoły - zdziwiło mnie to i pozostawiłem te uwagę bez komentarza. Postanowiłem żę wyjde z budynku. Opuszczając dom dziecka mijałem pokój opiekunów którzy wraz z paroma moimi równieśnikami robili konkurs na najdłuższego planka w powietrzu. 
Gdy wyszedłem na zewnątrz spotkałem dziwnego dzieciaka który nalegał abym się z nim w coś pobawił. Chodziliśmy po jakichś ruinach za budynkiem ,a on naprawdę mnie irytował. Postanowiłem że nie mam ochoty dłuzej z nim przebywać , ale zamiast mu o tym powiedzieć wprost wziąłem kamień i napisałem na nim "YOU ARE WEIRD" który później mu wręczyłem i szybko się oddaliłem. Podczas gdy miałem już wejść do domu dziecka , jakiś 2 metrowy mężczyzna z twarzą typowego kryminalisty oświadczył że za to co zrobiłem dostane w pysk. Biłem się z nim ale moje dłonie były totalnie obciążone. Po skonczonej walce żałowałem że nie miałem kastetów. Później wróciłem odziwo bez szwanku do środka i na schodach zauważyła mnie  opiekunka z super figurą (można było się w niej zakochać). Zaprosiła mnie na chwilę na korytarz i usiadła na starym blado niebieskim fotelu. Tłumaczyła mi kobieta że ktoś się na tej fotel kiedyś zrzygał i pierwotnie to on był fioletowy. Przy biurku na korytarzu siedziało dziecko które jak to mówili - albo było duchem albo nie żyło.   (Klarowność snu 7/10)

Dream 6

Człowiek warga z kanału z dvpy wyszedł na scene podczas wejścia wokalistki sanah i w momencie w którym ona zaczeła śpiewać , on krzyknął  - PIERD*LE WAS !!!!
Gdy tylko się zorientował co zrobił przepraszał wokalistke chyba 6 razy pod rząd , a ona tak czy inaczej śpiewała nieprzerwanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
29-03-2022

Dream 1

Rewolucja światowa przeciwko reszcie ludzkości i zombie. Po bombardowaniu napalmem  miasta przetrwała tylko garstka naukowców , moi znajomi oraz ja. Miasto zarażonych było odcięte od reszty świata, a my mieliśmy plan aby wystrzelić bombe atomową w rakiecie na odpowiednią wysokość. W tym celu ustawiłem timer ale moi znajomi chcieli zostać nie podając powodu. Byłem zrozpaczony że nie mogłem ich przekonać dlatego wybiegłem  na klatke i zbiegłem na dół. Wszędzie wokół były zmasakrowane ciała i te kreatury do których co rusz strzelałem. Spotkałem sąsiadke która mi jakieś farmazony opowiadała / chyba postradała zmysły.

Dream 2 

Jadłem zupe pomidorową z dodatkiem salami - PAN DUDA ? Pokora tik tokera ?? XD

Dream 3

Mój ociec podłączył małe playstation 1 pod stary telewizor kineskopowy. Playstation w tym śnie było zasilanie na 6 baterii (część z nich wydawała się stopiona). Po włożeniu kompletu na ekranie ukazało się wczytywanie trzech lewych i trzech prawych. Na takim samym telewizorze ale umieszczonym w toalecie pojawiła się pixelowa czaszka oraz tytuł gry "She's gone" , wcześniej telewizor błyskał jak szalony. Jakiś gość wskoczył pod prysznic z plakatem EKRANU który wcześniej wysmarował pianką do golenia. Zapytałem go po co robi coś takiego. Odpowiedział - Po to aby mi się chociaż zwróciło.

Dream 4

Mieliśmy sporo poduszek na balkonie. Nasi sąsiedzi powiedzieli wszystkim innym że podobno sprzątamy go raz na tydzien

Halfconcious #1

Biegliśmy ze znajomym stylem naruto , po drodze na góre ścieżki spotkaliśmy parę postaci z tego uniwersum, które również biegły tym stylem. Później rozmawiałem z kimś że ten "świadomy sen w którym bierzemy udział jest  bardziej wyraźny od rzeczywistości i jest to trochę aż przerażające" Na koniec jakiś parkour i bawienie się fizyką.

Dream 5

Wszedłem do neta licząc że wygram roczny zapas pepsi/ po obudzeniu się napisałem się wody

Dream 6 

dotacje po pare zł dla streamera.

Dream 7

Rozmowa na temat miejsca stworzonego w grze na podstawie prawdziwego z armatą (coś mi świta ale nwm o co konkretnie chodzi)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
30-03-2022

W sumie mało tego snu ale jakoś bardzo zmęczony się nie czuję / spałem jakoś lekko ponad 3 godziny z przerwami/ wjechały 2 paraliże. Ogólnie dzień wcześniej spałem troche w dzien. Mam zamiar zmienić styl życia - możliwe że nareszcie coś tam "odespałem" hoć podobno w zasadzie się nie da , a może to moja alergia coś do tego ma. - w każdym razie naprawiam aktualnie zegar biologiczny / staram się nadać mu rytm.

Dream 1

Chodziłem po budowie gdzie wymagane było noszenie maseczki sciągającej na twarz. Takie maseczki były rozdawane w paczkach po prezerwatywach

Dream 2 

Miałem dożywotni zapas  Jabłek i gruszek pochowany po szufladach

Dream 3

Spotkałem w stajni 2 metrowego człowieka , z początku myślałem że jest centaurem, miał włosy na całym ciele i chwalił się że na siłce 118 kg sztange , to sobie podczuca.

Dream 4 

Zdradziecki sen o tym że zapisałem sny   [-(

Dream 5

Ktoś trzymał przy drodzę transparent z flagą ukrainy i dopiskiem "POMOC UKRAINIE"
Później ten ktoś wyciągnął chłopa ze starej lawety.

Dream 6 

Miałem jakieś zadanie pokroju ninja warriora z liną którą musiałem przeciągnąć przez jakieś rurki aby dotrzeć na mete , pózniej biegłem. Wszystko miało miejsce na ziemi.

Dobra a teraz paraliże senne i ich przebieg.

Pierwszy paraliż 1

Śniła mi się ziemia w kosmosie ,która wykonała pełny obrót na końcu się zatrzymując. Z prawej strony tuż nad nią pojawił się ten znaczek illuminati (prawdopodobnie z gwiazd) i jakieś figury geometryczne. Zaraz po tym wyświetlił się znak zodiaku wagi. W dalej kolejności pojawiła się czarna dziura w naszym oceanie po prawej stronie , która zaczeła wsysać całą ziemie. 

Doznałem przebłysku świadomości chwilę po tym gdy przeszła mi przez głowe myśl jakie to by było straszne zostać zdematerializowanym przez czarną materie. Poczułem że czarna dziura niszczy i wciąga fragmenty mojego ciała (mocne uczucie niepokoju)

Obudziłem się sparaliżowany. (nie próbowałem otwierać oczu ale jak ktoś to czyta to napiszcie czy się da , nigdy o tym nie pomyślałem)

Tak sobie leże z myślą że nie mogę się ruszyć , próbowałem się uspokoić ale popadłem w panike i przyspieszylem oddech aby z tego stanu się wydostać.

Drugi paraliż 2

Wiedziałem że byłem sparaliżowany ale objawiało się to na początku w krótkim śnie , w którym nie mogłem otworzyć drzwi.

W dalszej kolejności wybudziłem ciało i pomyślałem że w sumie czuję się teraz że wystarczy zostać w tej pozycji aby za chwilę znowu mnie sparaliżowało i może się przełamie spróboje to zrobić dla LD.

- Oj tylko wody się napije pomyślałem.

Po powrocie do łóżka już mnie tak w to łóżko "nie wbijało" bardziej skupiłem się na tym że boli mnie głowa i czuje się troszke odwodniony ale to pewnie przez te alergie bo katar też doszedł i potrafie to rozpoznawać.

Cele na następne spanko.

- zadbać o higiene snu , zbliansować diete i jak chlać kawe to tylko rano bo podobno kofeina zostaje do 12 godzin w organizmie.

:PS Pozdrawiam osoby czytające moje wypociny i życze wam wszystkiego dobrego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
31-03-2022

Lucid dream

Zdałem sobie sprawe z tego że śnie gdy srodkiem ulicy jechały piękne zabytkowe ciuchcie , miały bardzo ładne cukierowe malowania. Spojrzałem na rejestracje - UVU78V coś takiego. Bardzo się podekscytowałem faktem że przeżywam LD i zauważyłem że z tego też powodu świat snu staje się mniej wyraźny , a wręcz się rozpada.
Każdy budynek i obiekt dążył do dematerializacji. Efekt był porównywalny z pyłem piaskowym unoszącym się w atmosfere znikającym gdzieś w bezkresie. Poczułem że muszę coś zrobić aby zostać w tym śnie na dłużej. Do mojej głowy dotarło że potrzebuje tlenu i uspokojenia. Nabrałem więc parę głębokich wdechów i wydechów. Udało się! świat snu przestał się rozpadać i coraz to bardziej nabierał wyraźnego blasku i stabilności.

W dalszej kolejności spotkałem moich dwóch przyjaciół i chciałem przeprowadzić eksperyment zadając im pytanie , tym samym utrzymując trzeźwość umysłu co z resztą się udało.

- Jak wam mija dzień?

Jeden z nich nazwijmy go A - nie odpowiedział nic
Drugi nazwijmy go M - zapytał z irytacją dlaczego zadaje mu takie pytania

w odpowiedzi od mojej osoby otrzymał - Bo wy nie istniejecie naprawdę.

A pozostał niewzruszony

M jeszcze bardziej popadł w dziką frustrację 

M - Jak to nie istniejemy!

Normalnie jesteście wytworem mojej wyobraźni    M wyraźnie zesmutniał

Na pocieszenie powiedziałem mu żeby się nie przejmował ,bo w zasadzie to on istnieje ale tylko w mojej głowie. (Naszła mnie rozkmina czy ja istnieje w naszym realu czy też jestem jakimś farmazonem) i że oboje są prawdziwi na pewien sposób.

Spotkałem jakąś dziewoje na chodniku i zignorowałem. (GIGACHAD AF)

Pamiętam że w dalszej kolejności wszedłem do jakiegoś budynku była tam dziewczyna z którą
 uprawiałem później mega przyjemny sex , pózniej chciałem powtórke ale jej matka miała jakiś problem a mi jakiś moralniak wskoczył mimo że to sen.

Później byłem w klasie i robiliśmy między ławkami ćwiczenia fizyczny i akrobacje ( chciałem przewroty robić ale coś nie wychodziło)

To tyle jeżeli chodzi o dzisiejsze LD podsumowując w tym MARCU udało się osiągnąć 3 LD.

EDIT:

Dream 1 

Na kaloryferze żyły robaczki , które wyglądem przypominały szubaki. Ale nie takie zwykłe szubaki. Każdy szubak generował światło innego koloru.  Te robaczki z tego co pamiętam potrafiły się komunikować w niezrozumiałym dla mnie języku. Zawsze gdy mijałem kaloryfer to te imprezowały mieniąc się na różne kolory. Na następny dzien postanowiłem złapać 7 robaczków i umieścić w osobnych kwadratowych szklanych bryłach. Gdy wróciłem pewnego razu do domu , w tym bryłach było ich więcej niż umieściłem i ślicznie się mieniły niczym lampkina choince. Zapytałem się ojca czy to normalne że takie robaczki egzystują - powiedział że tak. Chciałem zapytać ojca o coś jeszcze ale się obudziłem zdając sobie sprawe że on przecież nie żyje i to był jedynie sen.

Dream 2 Jakiś parkour w grach i rozmowa o smażonej kiełbasce z cebulką

INCYDENT ŁÓŻKOWY !!!

Z pewnością duża część z was doświadczyła w swoim życiu krótkich wizji tuż przed zaśnieciem ,które was wybudzały. Wypadek na rowerze , upadek z wysokości.. Wiecie o czym mówie.

Przebieg snu

Trzymam sobie litrową butelke w lewej dłoni a prawą odkręcam korek. Nagle poczułem opór a ta ta butelka się w ułamku sekundy spompowała gazem do granic możliwości i pękła mi w dłoni , z czego górna połowa za sprawą gazu pofruneła z ogromną prędkością w górę ciągnąc za sobą moją dłoń którą trzymałem właśnie ową połowę.
W tym ułamku sekundy jak już wyżej wspomniałem poczułem  masakrycznie silny niepokój - ogarneło mnie uczucie tragedii / coś jak bym umarł. Zerwałem się błyskawicznie w pozycje pół siedzącą ze snu z podniesioną ręką ku górze. (przy okazji coś wymamrotałem pokroju "o cholera") (Wizualnie to może nie pamiętam dobrze jakoś tegosnu ale za to słyszałem dzwięk pękającej od ciśnienia butelki bardzo wyraźnie)

Jutro ide do lekarza bo jakoś dziwnie śpie. Jestem trochę hipoochondrykiem więc podejrzewam cukrzyce , tarczyce i co dusza zapragnie. Optymistyczna wersja to brak witaminek , ruchu albo zmiana ćiśnienia otoczenia. 

Jak chce sobie pospać jeszcze rano to mi się butelki wybuchające śnią a później to już nie moge bo się budzę. Wiecznie coś nie tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
01-04-2022

Dream 1

Gość sobie włożył do odbytu linijke , aby następnie wziąc ją do ust i stwierdzić że "tak się powinnoo dmierzać 3cm" ( WTF)

Dream 2 

Harry Potter i dzwig

Dream 3

Zwykle życie

Dream 4

Relacja na żywo kłotni Polaków w kijowie , w sklepie.


Dream 5

Konkurs rysowania granic Polski

Dream 6

Dziewczyna chwaliła się jeansowo lateksową piżamą z żelaznymi paskami, które zaciskaly sie jej na nogach gdy ta je rozprostowywała.

Dream 7 

Zepsuły się maszyny produkcyjne

Dream 8

Brak internetu na swiecie

Dream 9

Chodzilem z dwiema pięknymi dziewczynami po miescie. Matka jednej z nich byla zwiedziona przez córke,że ta jest u koleżanki. Zaraz po kontrolnym telefonie pojawiła się przy nas, chwycila corke za ramie uśmiechając się i wybaczyła jej kłamstwo po czym poszła. Nazywalismy jej matke "Ponurym lichwiarzem"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
02-04-2022

Dream 1

Odosobniony mózg z własną świadomością.

Dream 2

3 tysiące na koncie bankowym

Dream 3

Walka  o zycie z chyba robotami w przyszlosci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
03-04-2022

Dream 1 (SEN O LD  )

Mogłem latać razem ze strażakiem i zabezpieczaliśmy razem dachy , jednak ten nie używał swojej mocy , ponieważ jej nie ufał.

Trochę później spotkałem znajomych i razem polecieliśmy gdzieś hen daleko za miasto. Zobaczyłem piękne widoki na horyzoncie i postanowiłem wystawić pięść do przodu aby lecieć szybciej (w stylu supermana) , udało się. Następnie mineła mnie koleżanka podająć mi telefon i prosząc abym coś nim nagrał. Jedna osoba odpaliła nawet flarę i mieliśmy ze sobą deski surfingowe.
    Po paru chwilach dolecieliśmy do bardzo wilgotnej jaskini , której  korytarz prowadził w jej głąb. Nagle spostrzegliśmy że jakaś inna złowroga grupa się do nas zbliża, więc się schowaliśmy przygotowani do ataku.
(Ja podniosłem jakąś deske z gwoździem)
Stało się zauważono nas. Tych osób było około sześciu. Szybko wyskoczyłem biorąc zamach i urwałem jednej z nich dłonie powalając na ziemie. Po tej akcji sceneria się zmieniła przenosząc nas tym samym do kuchni. Do kuchni z dobrym wyposażeniem.. Działa się istna masakra. Rzucaliśmy w nich nożami i widelcami.. Krew lała się wszędzie. Pamiętam że rzuciłem nożem w randomowe miejsce , a ten odbił rykoszetem i trafił nastolatka prosto w głowe zabijając go na miejscu. Walka między nami nadal trwała ale dosiadł się w jej trakcie do stolika otyły mężczyzna.  Na talerzu miał podane burgery ze szkłem. Ostrzegłem go co w sobie zawierają , a przepatrzył zawartość burgerów i zrezygnował.  
Tu sen się urywa , ja się budzę chyba do toalety.
Najbardziej wizualnie pamiętam ten piękny horyzont i moment noża odbitego rykoszetem , krew...

Po wybudzeniu powiedziałem "zabij tego skur**syna ,po czym  wpatrywałem się w ciemność przez 30 sekund zastanawiając się jaki mamy dzień tygodnia i co właściwie mi się przed chwilą śniło.


Dream 2 

Szukanie kuli inflacyjnej na dachach.

Dream 3

Zakochała się we mnie młodsza dziewczyna ze szkoły która pierwotnie identyfikowała się jako chłopak, ale z czasem zmieniła zdanie i stała się bardzo kobieca. Nie mogła znieść motylków w brzuchu ,więc leżała na szkolnym korytarzu skulona , zaciskając na nim dłonie (krzyczała pod moim adresem Kocham cie !)

Dream 4

Wpuściłem przez wylot kosmiczny dwóch obcych. I do wybrania miałem dobry ending oraz zły. Nie wybrałem żadnego z nich.

Dream 5

Maszyna losująca. Do wygrania w loterii dzieci do wychowania.

Dream 6 

Rozmowa z wituaknym jrklikiem (??????????????) - Powiedzmy że rozmowa z kimś kogo nie mogę rozszyfrować. (Słowa klucz zapisuje w nocy do telefonowego notatnika)

Dream 7

Kolega sprawdzał nowego GFXA.

Dream 8 


Byłem zdolny do rozmowy ze swoją świnką morską. Powiedziała mi że powinienem jej dawać większe ilości ogórków.

Dream 9 

Wraz z Marcinem Najmanem i paroma osobami. Weszliśmy do pustej oswietlonej sali sprzedażowej w takiej typowej biedronce ale przez wentylacje. Ochroniarz odrazu podbiegł krzycząc "Nie kradnijcie"!

- Panie my nie kradniemy , do sklepu nie szlo normalnie wejść
- Po ile mają panstwo ogórki wie pan?

9.50 za kilogram..

Zabrałem 2 ogórki ale chciałem jak najszybciej z tamtąd wyjść bo ochroniarz spocony ze stresu za mną łaził...
chwyciłem jeszcze pasztet podlaski i ruszyłem do kasy. Podczas płatności pani kasjerka doradzała mi w sprawie egzaminu ze stereometrii i przypadku łokcia golfisty. Odezwał się ochroniarz:

"Hehe młody ty to nieś torby to sobie ten łokieć naprawisz, a nie jakieś fale uderzeniowe za 1000 złoty kurła"

Dream 10

Przyśnił mi się mój przyjaciel który od zawsze miał dobry dom , a jego  rodzina nie musiała praktycznie nigdy głodować , w przeciwieństwie do mojej. 
   Ten przyjaciel dostał od ojca żółte sportowe ferrari,podczas gdy ja jeżdziłem zwykłym samochodem za pare tysięcy z wbudowaną zepsutą pralką w bagażnik , na który sam ciężko zapracowałem. W ciągu zwykłej 10 minutowej rozmowy pochwalił mi się tym super samochodem  przynajmnej trzy razy. Chciałem prowadzić dalej normalnie rozmowę ale on nie mógł przestać chwalić swojego cacka. Pewnego dnia zabrał mnie nim na przejażdzke gdzie spowodował wypadek. Szkody były niewielkie ale zawsze to trzeba pokryć. Bez zastanowienia wyszedł z samochodu wyciągając gruby plik banknotów szykując głównie te 200 złotowe.
Poszkodowanym okazał się moj kolega Tomek z gimnazjum który był poirytowany zaistniałą sytuacją. Odmówił przyjęcia pieniędzy i chciał dzwonić po policje. Przyjaciel nie wiedząc co robić zadzwonił do swojego ojca opowiadając zaistniały przebieg sytuacji w taki sposób:

- Tato mam wgniecenie w karoserii tragedia się stała.

spoko synek już jade.

Jego ojciec przyjechał nie zwracając na mnie uwagi , podszedł do Tomka i wręczył mu gigantyczny plik banknotów a ten przeliczył i odjechał.

Ja wyciągałem z własnej inicjatywy jakieś  czarne mlotki uniwersalne z bagażnika.

Później przyjaciel zachwalał kolejny raz swój samochód i powiedział , że skoro mnie na taki nie stać to powinienem wziąć kredyt bo to super sprawa. Gdy oznajmiłem mu że żadnego kredytu brać nie będę, ten się obruszył twierdząc że "Co to dla ciebie za problem , nie rozumiem , przecież ferrari to super sprawa"

Dream 11

Oglądałem  film z wnętrza mieszkania innego przyjaciela (prowadzącego szczesliwy udany związek ze swoją żoną) Zazdrościłem im faktu że przechodząc się po domu mogli zmieścić się bez problemu w każdym milimetrze kadru i nie czuć smutku? Stwierdziłem że u mnie by to nie przeszło. Uświadomiłem sobie że przecież w sumie ja też kiedyś byłem szcześliwy ,a żyjąc tak jak teraz żyje  z pewnością będzie tylko lepiej na kazdym polu.

Dream 12

Stare osiedlowe bloki , jednym z nich był taki w którym kiedyś mieszkałem. Budynki przylegały do siebie a na ich powierzchni w konkretnych miejscach unosiła się mgła, która  osadzając się min na balkonach i  kolumnach, utworzyła w pierwszej kolejności napis "ferrari" , a następnie "Symbol kilofu - terraria"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#10
04-04-2022

Dream 1

Znalazłem się na malowniczej plaży. Byłem wśród osób , które szykowały się na najgorsze. Z jakiegoś powodu pomagałem w przestawianiu kamieni wzdłuż brzegu. (Miało to czemuś zapobiec). Jakiś czas później jakaś złowroga forma życia pojawiła się na wodzie, a my rzucaliśmy w nią kamieniami).

Dream 2 

Student ASP - Akademi sztuk pięknych, robił za żywy model. Młody mężczyzna miał na sobie barwny i długi po kolana piuropusz , którego głównym kolorem był róż. Zajęcia odbywały się na parterze klatki schodowej, a ww model siedział na krześle w samym centrum spiralnej klatki. Niestety z samej góry przeszkadzał mu co chwilę jakiś kosmita.

Dream 3 (Lucid 50%)

Chodziłem po amerykańskiej w latach 80. Każda osoba którą mijałem miała na sobie stylówe typową jak na tamte lata (włosy również).

Dream 4 


Ktoś mnie namawiał na wejście pod zlew abym przeżył

Dream 5

Jechałem samochodem, a moja matka połamała moją kartę bankową oraz namawiała mnie abym okłamał sąd na 150 złotych.  (To pierwszy raz w życiu jak mi się matka przyśniła)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dreams.tar.bz2 cosmic. 30 5,979 25-04-2023, 11:29
Ostatni post: cosmic.
  夢 Skipper's dreams 夢 Skipper 68 63,565 19-08-2022, 22:08
Ostatni post: Isabela
Fallen Dreams Fallen Leaf 727 494,374 04-04-2020, 15:28
Ostatni post: Fallen Leaf
  My Dreams waldek5 5 2,703 13-06-2018, 14:38
Ostatni post: waldek5
  Vyper's dreams RedVyper91 8 2,893 28-04-2018, 23:16
Ostatni post: RedVyper91

Skocz do:

UA-88656808-1