Dziennik snów Kilera
28 mar
ld
Byłem gdzieś na jakieś wycieczce szkolne, i nagle jakiś gościu do mnie podszedł (ok 15 lat) i coś mówił, że mam tanią koszulkę czy coś, a ja powiedziałem "O co ci chodzi typie" a potem coś zmieniłem i się odczepił. Potem byłem w autokarze, koło mnie była kol z 4-8 klasy, W. i zasnąłem (zdrzemnąłem się) i widziałem zdjęcia gogle, bo wpisałem coś w stylu "Assassin's Creed Atlantis", i zobaczyłem jakby zdjęcie bohatera z gry pod mostem z jasnego kamienia, pobrałem to zdjęcie, i były jakby cegły z jasnego kamienia, a potem byłem w tym miejscu, i się uświadomiłem, i wiedziałem, że to wszystko to jest sen, ale jednocześnie wierzyłem, że to co działo się wcześniej, to rzeczywistość i zasnąłem w autokarze. Byłem na boso, był budynek kanienny, z jasnego kamienia, a ja zaczałem biegać po błocie, i śpiewałem medodię z Among Us, wszystko wyglądało trochę jak Atlantyda albo jak moje sny zawsze, potem latałem, widziałem jedną uczennicęze szkoły,  biegłem, no i powiedziałem "O, rolnictwo, młyny!" i nagle pojawił się prze de mną kruk.

Przed ld który zapomniałem - byłem u ojca, i się kłociłem, działo się to w hotelu, on mnie obudził czy coś.
Non-ld
Byłem w nocowaniu, był tam mój ojciec, mój wujek, jacyś inni ludzie, Izabela. (Pozdro ;;)  oraz jacyś inni ludzie z i-senu. Potem wyszedłem na balkon, była noc a ja widziałem światła i nowoczesne budynki.

29 mar
Byłem na jakimśfestiwalu czy coś. Była jakaś rodzina, która wyglądała jak Meksykanie czy Hiszpanie.  Dzieci grały na gitarze a ktoś inny spiewał. Potem był tam ich ojciec. Mieli czarne włosy wszyscy. Powiedziałem "Ej, czy jesteś z Ameryki?" a on nie odpowiedział, tylko się na mnie popatrzł. Powiedziałem "Hey, (are) you American?" a on powiedział "Yes". A ja powiedziałem "That's greaat" i nagle mój ojciec wrócił z toalety, i powidział "idziemy" a ja powiedziałem "Ej, wiesz że on ze stanów pochodzi"

Nonld
Oglądałem jakiś filmik czy coś, gdzie jakiś chłopak z Azji Południowej jeździł na skuterze, i wjechał w garaż. 
31 mar
LD
Wyskoczyłem z balkonu (żeby polecieć) i zobaczyłem jakiegoś dziadka. Krótki sen. 
Nonld
Byłem na jakieś wycieczce z ojcem i kimś innym. Miałem usiąść koło niego w aucie, a potem dotarliśmy do jakiś działek ok 5 metrowych, ogrodzonych płotem, i miałem tam koło niego uściąść, ale nie chciałem, on na mnie nakrzyczał i się na mnie wkurwił. Kłóciłem się z nim. Pamiętam, że powiedzialem "Ale to jest... yy. coincidence! " i krzycząłem "Nie! Nie! No way!" 
1 kwietnia
Ld
Byłem na rynku, mówiłem do matki, że widziałem arene gladiatorską i greckie kolumny. I powiedziałem "Alla.. (Allah) (czy tak pisało) ? chuj, budze się. 
Dziś: 1 ld
LD - Krótki ld, byłem w galerii handlowej, ten samej, o której często śnię, biegłem, latałem, i ten sen nie był za bardzo realistyczny, ale był bardzo nie stabilny, prawdopodobnie bo nie spałem za dużo. 
non-ld-
Byłem gdzieś z jakąś dziewczynką, pamiętam , że cos mówiła o Bogu. potem byłem z nią na plaży.  Miała ok . 7 lat i nazywała się Anna Lewak. Jej rodzina się nią nie opiekowała czy coś, i często ją obwiniała. Bawiliśmy się w coś. Chciałem ją chronić. Zapytałem się (czy chciałem się zapytać) czy ma brata. Traktowałem ją jak młodszą siostrę i ją kochałem. Potem wsiedzliśmy do jakiegoś auta, takiego bardzo starego auta, takiego vintage, z tego co pamiętam było zielone takie jak w wojsku albo niebieskie ale takie blade. No i ona chyba kierowała tym autem czy coś, no i potem ona umarła, chyba się zdeżyła a ja przetrwałem czy coś w tym stylu. No i potem płakałem, bo kochałem ją jak siostrę. Przez chilę w tym śnie widziałem reklamę czy coś takiej pufy, co była gigantyczną czapką, takim beretem brązowym jak kiedyś się nosiło. A potem byłem w salonie, i widziałem w telewizji napisy,  że ten film był zrobiony na bazie prawdziwych wydarzeń, które wydarzyły się (masło maślane) w latach 1940, a ona miała na imię Anna Lewak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
3 kwietnia, 2023
ld 
Myślałem coś o kontroli umysłu, uświadomiłem się, byłem na osiedlu babci zmarłej, i powiedziałem cos o kontroli, potem tkosdo mnie podszedł, a wcześniej latałem i byłem na huśtawce i ktoś powiedział "o jezus jak się masz'

Wcześniej nonld-  widziałem to z perspektywy 3 osoby. Był jakiś mężczyzna o imieniu Garret. Żył on w domu z kimś, i nagle policja/FBI wbiło do jego domu, z broniami, i zabili go w raz z pomocą ich psów, a on był fałszywie oskarżony o morderstwo, ale okaząło się, że ktoś inny popełnił morderstwo. 


4 kwietnia, 2023
Byłem z kolegą jakimś czy coś w aucie, i on powiedział , "Can you do a British accent" do jakiegoś głośnika w aucie. A potem zamienił się w O. z klasy poprzedniej. MIeliśmy iśc do restauracji, ale coś przedłużało, czy miasto oglądaliśmy, no i ona powiedziała "Wiesz, nienawidze marnować swojego czasu, wiecie, jestem dziewczyną, wolałabym raczej nie błąkać się w brzydkich uulicach, tylko iść do restauracji, TERAZ" Potem byłem gdzieś na lekcji informatyki a galerii handlowej, na wycieczce szkolnej, no i potem byłem w jakimś sklepie, a przed tą salą, były duże plakaty Hinduskich dzieci naprawiających rzeczy. Potem byłem w tym sklepie  z jakimiś ludźmi, i był jakiś gościu tam, w średnim wieku, 30 lub 30, polo i szorty khaki, i spełniał on wszystkich rzyczenia. Nagle wykrzyknął "Mamy tu jakieś cat-boye?" I przemienił każdego w gigachada. Potem jakiś gościu chciał czymś być (nie mogę się doczyać) . Widziałem za szyba w tym sklepie gadżety BDSM. no i ten mag podszedł do jakiegoś gościa i powiedział "Nie jesteś 38 latkiem, jesteś tylko dzieciakiem, spójż na siebie, (lub spójzcie na niego?)  uśmiecha się nawet i podgryza sobie jego kebaba." 
Potem się uświadomiłem, i latałem w galerii, prawie sięobudziłem, ale wystabilizowałem sen, wleciałem do skelpu, a potem wyleciałem ze sklepu, a potem latałem i chciałem wylecieć z galerii (widziałem wyjście), ale się obudziłem.

Wcześniej nonld:
Byłem u dziadków, i mieliśmy nagranie zmarłego piosenkarza jakiegoś, nazywało się"CERN" i potem od jakiegoś "wielo-wymiarowego" kosmity, i zapytali się mnie coś, a ja powiedziałem nie.. a oni powiedziali "tak." (Kłamałem na początku w tym śnie). Mój dziadek powiedział "A ty po chińsku mówisz, cing ciang ciong."
A wczesniej miałem sen  gdzie ktoś groził mi, że przywoła zabójczą lamę, a ja wezwałem go na klepę w Minecraftcie, żeby tej lamy nie zespawnował.
5 kwietnia, 2023
LD
Latałem, i coś było o erze Mioceńśkiej, coś się zapytałem? I nagle się zablokowalem?czy zatrzymałem? tak pisze, no i nagle mój głos się zmienił, i coś mi się generowało. 
Noi coś o Georgu Washingtonie. Sen
Inny sen był o tym, że "najdłuższy banknot dolarowy ma 6 stóp" 
Sen - przeprowadziliśmy się na stację kosmiczną z ojcem.
Sen - był konwent fetyszu, ale ja nie mogłem tam wejść, bo nie byłem po wyżej 18 lat, a ja założyłem szlafrok i kaptur i się przeczołgałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
7 kwi, 2023
Byłem w mieszkaniu zmarłej babci. I jakaś małpa chciała mnie zabić. Ja uciekałem, i trzymałem drzwi i pchałem je żeby się nie przedostała. Powiedziałem "Dlaczego chcesz mnie zabić?" i ktoś powiedział, że ta małpa nauczyła się złego zachowania od ludzi, a oni chcą cie zabić?: ja powiedziałem "Nie chcę , czy wyglądam jak bym chciał?" i ta małpa się uspokoiła. Potem byłem w pokoju na parterze w jakimś budynku, były ściany chyba niebieskie lub szare, i nic po za tym, no i tam była woda sięgająca gdzieś do pasa, no i były dwa wyjścia, które prowadziły na rynek. No i ktoś czy tam narratow powiedział,  że za każdym razem przechodzimy przez "vain of cleansing" między życiami.  I coś tam jeszcze. Przeszedlem przez te drzwi. I ja powiedziałem "tak, ale nie przez nieskończoność" I się uświadomiłem. Byłem na rynku, było dużo otwartej przestrzeni, wszystko było z kamienia jasnego, np. podłoże bylo z cegieł kamiennych, no i budynki z takiego jasnego kamienia, a niektóre bardziej takie typowe krakowskie, ale z kamienia. Wykrzykłem "Atlantyda!". Biegłem, a potem patrzyłem się na to miasto, zobaczyłem w ogóle jakieś auto szare i tłum, no i potem widziałem kamienne jakby "schody" czy coś, i skakałem z jednego na drugi. 

Wcześniej byłem w szkole, na WF długi sen, ale grałem w koszykówkę i zobaczyłem J. , kłóciłem się z kimś, i była też moja koleżanka z 4-6 kl, potem znalazłem kociaka i go uratowałem, i przyniosłem go do M., i mieliśmy kolację, była noc iz apyałem się dlaczego ten obiad taki mały, (np ogórki jedliśmy) a potem do auta mieliśmy iść a ja się czołgałem, byłem na trawie, no i jednak TUTAJ się uświadomiłem. 

LD
Grała jakaś 'starożytna' muzyka, byłem piramidy, i ktoś mi powiedział, że nikt o tym nie wiedział, ale wczoraj były dziwne dźwięki w piramidzie Gizy i coś o piramidzie Gizy.

NONld
Miałem fake awake, i potem do mnie mama przyszła, i chciała mnie obudzić czy coś, bo sprzatała i odkurzała, a ja byłem pod kocem, i się w tym snie obudziłem, wszystko było rozmazane bo byłem śpiący, no i potem byłem w salonie, i ją uderzyłem i ona leżała na kanapie i chyba zemdlała, i biłem ją ręką  a potem wziąłem kryształ i waliłem ją w twarz, i ona się nie odzywała już, no i uderzyłem ją ostatni raz, ale mocniej, i nagle jej głowa odpadła, i usłyszałem dziwne efekty dźwiękowe ze starego pianina, przestraszyłem się i się obudziłem. 

NONLD
Byłem supermanem i latałem. Potem rozmawiałem z ojcem. Powiedziałem "Możesz spróbować czuć moją energię? Tylko spróóboj, bo chce ci udowodnić" a on powiedział "Nie," a ja powiedziałem "okej, to może ci chociaż okaże, albo cię nauczę" a on powiedział "Coś ty powiedział? Nie możesz się tak do mnie odzywać, jesteś dzieckiem, nie masz wiedzy o życiu, nie możesz uczyć innych, tylko inni mają ci pokazywać" i coś tam. A ja powiedziałem "Nie  Co ty kur... Po za tym jeśli chciałbyś uczyć swojego "dziecka" życia, nie powinieneś go nauczyć jak być liderem albo mentorem zamiast uczyć je jak się słuchać?"
8 kwi 2023
LD
Byłem w szkole. Była lekcja angielskiego, uczyła nauczycielka z Algerii. Widziałem angielskie słowa, ale ja wszystko znałem, więc się nie odzywałem. Potem ktoś mnie wołał. To był mój dziadek. Nagle uciekłem z lekcji. Biegłem po schodach, i dotarłem na korytarz na wyższe piętro, był tam chyba niebieski dywan. Na podłoże leżały smoczki. Potem wskoczyłem do jakby jakieś windy ale siedziało się tam tak, jak na rollersoasterze. No i nagle natrafiłem na moich rodziców. Ale podobno już było za późno i był weekend. Potem się uświadomiłem, i stałem bardzo wysoko koło okna, widziałem miasto, budynki, które były prostokątne, ale były z kamienia i miały kolor taki jakby żółtawy z pomarańczowymi mniejszymi prostokątami. Patrzyłem się na nie. A wcześniej do moich rodziców powiedziałme "Świat innych jest okrągły, mój jest kwadratowy."

LD
Długi ld, ale mi się dużo razy prawie budziłem, i myślałem, że to kilka ld. Byłem w lewiatanie, a potem latałem, i ogólnie fabuła była taka, że byłem pod "inkupacją" ? w realu i miałem jakieś PTSD czy coś. 
Potem chodziłem w mieście na drodze. Potem miałem takie niebieskie ubranie, i jakaś kobieta trzymała moją rękę, przywołałem ją tam specjalnie. No i wszedłem do pokoju z jakimiś ludźmi. Ona powiedziała "powiedz hej".  Potem spotkałem mojego kuzyna. Wcześniej oglądałem na telefonie jakiś podkast, z tego co się doczytałem nazywał się "Dappel Music Podcast", a sam odcinek nazywał się "Mój fetysz ASMR". I ta kobieta mówiła np . "Piesku" 
Kolejny ld: Wiedziałem że to sen, byłem w moim pokoju
Ld znowu: Byłem w łązience, sikałem, robiłem różne rzeczy, przywołalem jakąś dziewczynę i chyba chciałem ją ...
LD znowu ale wcześniej, ale zapomniałem, bo nie zapisałem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
8/9 kwi, 2023?
LD
Byem gdzieś w jakimś hotelu z ojcem. (Domu). Było tam jasno. Miał on zebranie w pracy czy coś, rozmawiał na zoomie po Ang, (bo pracuje zdalnie). Potem jakaś kobieta weszła do tego domu, i się przywitałem i się przytuliliśmy, no i okazało się, że to jest zła osoba (nie dosłownie), bo myślałem, że ona była moją ciocią czy coś, czy miała coś wspólnego z Jodie Foster. Miała na imię Alicia. No i drzwi od klatki były otwarte, a tam był jakiś gościu. Powiedziałem do niego "Do you know where my aunt is?" a on powiedział coś szybko w mocnym Brytyjskim akcencie, a ja powiedziałem "What..?" do sibie, bo nie zrozumiałem go. I on coś tam powiedział, a ja powiedziałem "I was looking for my aunt" Potem się uświadomiłem. Eksplorowałem dom, i wszystko było białe. Zapomniałem dużo. 

LD
Byłem na placu zabaw. (otwartym) dość dużym. Plac zabaw ten był otoczony lasem. Było to gdzieś w USA. Zapomniałem detale. Podeszła do mnie jakaś 2 letnia czarno skóra dziewczynka. Ale ona nie miała majtek. Była koło niej jej mama.  No i ona coś do mnie powiedziała czy coś. A ja podałem jej rękę, i powiedziałem "Nice to met youu" . Ta dziewczyna (i jej mama) była z Wielkiej Brytanii. Był jakiś jeden śmieszny moment. Potem byłem w szkole, i mieliśmy iść na lekcję AAVE (dialektu Afro-Amerykańskiego). Zastanawiałem się, czy to będzie dziwne mówić coś tym dialektem, skoro jestem biały. Ale powiedziałem "We gon' speak hood". Żartowałem z kimś tam.  Uświadomiłem się. Miałem czerwone szorty i czerwoną koszulkę. Pamiętam, że coś śmiesznego było, ale zapomniałem ten moment. Potem byłem koło jeziora, i wszystko było bardzo realistyczne. Latałem. Krzyczałem(śpiewałem) America, fuck yeah! I jakieś dzieci z czarnego auta powtórzyły "Fuck yeah!" a ja "Americaa" one "Fuck yeah!" (to piosenka z takiego filmu co kiedyś widziałem w telewizji, (Team America: World Police) tutaj jest link :  https://www.youtube.com/watch?v=5uPoDNEn3I0
potem się obudziłem. 

10 kwi, 2023,  ostatni sen 12:35
9 kwietnia wróciłem ze wsi, poszedłem z psem, poleżałem na ławce, wróciłem i od razu padłem o 17, nie miałem żadnych snów ani nic, spałem do 22, zjadłem parówki, i nie mogłem zasnąć  chyba do godziny 5, w ogóle żygąć mi się chciało, no i zasnąłem w końcu. 
Najebałem się wódką wcześniej, z prawie połowe dużej butelki Finlandii wypiłem xD
Sny:
Nonld potem LD
Był gigantyczny kamień, z nogami i rękami, który poszedł do toalety publicznej, i przez to że usiadł, to się wszystko rozwaliło, i obsikał całą toaletę, i pamiętam, że w tych ruinach to był gościu, który się trząsł, był cały mokry od sików, i zakrywał swoje wiadomo co. Potem naukowcy powiedzieli, że to nie mogła być eksplozja, bo nie było dymu, i że to musiał byc kamień. Potem sie uświadomiłem, przywowałem kobietę i w ogóle
LD
To nie był zbyt realistyczny sen. Biegłem w Minecraftcie, latałem i powiedziałęm "jestem świadomy!" na koncu widziałem zamrożony ocean. Wcześniej miałem sen, w którym grałem w "Bendy and the Ink Machine 2", i wszystko było realistyczne i ogólnie była muzyka taka kinowa, i była jakaś misja, i był tam Boris (kompan z tej gry, ten pies 1) który się trzęsł, i trzeba było coś znaleść.

Sen nonld;
Okazało się, że mój ojciec tak naprawde żył podwójne życie. Kiedy miałem 8 lat, to zdradził moją mamę, oraz przez cały czas miał dużo dziwek i chodził do baru, oraz gdzieś tam zaznaczył że żył przez jakiś czas w "Upper East Coast" czy coś w tym stylu, i powiedział, że "gdyby tylko wiedzieli, że się tam nie urozdiłem, tylko  mieszkałem tam przez bardzo krótki czas"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
nonld/ld ? (11 KWI)
Byłem w kosmosie, nie miałem ciała, i poruszałem się w tym śnie 'z prędkością światła' w przestrzenii kosmicznej. Widziałem, jak mijam gwiazdy. Powiedziałem, że jestem 'nad tym!" i nad czasem. Widziałem różne kontelacje. Nie wiem czy to było tutaj, czy potem, ale widziałem zbiory gwiazd, były takie jakby podświetlane, i narrator coś mówił o jakieś mitologii stworzenia świata czy astrologii czy coś. Nagle dotarłem do ziemi. Ciąglę się poruszałem, ale pamiętam, jak przelatywałem przez Ziemię, którą widziałem wyraźnie. (i słońce też?). Powiedziałem "Ziemia! Gdzie teraz jestem!", i potem, zaczałem widzieć/mijać kolejne planety, prawie identyczne jak ziemia, obok siebie, ciągle nowe się pojawiały, tylko że miały inne rozmieszczenie kontynentów. Na tych 'klonach' ziemii, było światło, wszystko było podświetlane. Na jednej z nich nagle zobaczyłem podświetlane Stany Zjednoczone. Mówił do mnie narrator coś , był to głos męski i taki jakby do opowiadania historii.Sen był mega realistyczny. Leciała 'muzyka' ale to były jakby bardziej ciągły 'kosmiczny' efekt dźwiękowy.  No i pamiętam, że ten głos w tym śnie jakąś historię/metaforę/mitologię opowiadał. Powiedział coś o Córce Żeglaża. Oraz , żeżeglaż został uratowany. No i kiedy powoli się już budziłem, prawie się obudziłem, powiedziałem w tym śnie' przed kim?' i nagle przestałem się budzić, i znowu zostałem zanurzony w śnie, a ten głos powiedział takim głosem "Przed kim?" jakby w stylu "Hmm, pytasz przed kim?". I ogólnie widziałem łódź, tą samą co w tych powtarzających się snach, co miałem kiedy miałem 6 lat, i tak samo jak w tych snach, w tle po za tą wodą, był taki budynek z kolumnami trochę jak w grecji, a po lewej pomnik I nagle przyszło mi do głodwy 'odrodzenie' kiedy wizdiałem tego żeglaża na wodzie, jakby w sensie mateforyczne. Kiedy się budziłem, to widziałem przed sobą 'oślepiające' białe światło, i to światło robiło się coraz większe, aż w nie wszedłem i się obudziłem.

A wczesniej miałem sen, gdzie były krokodyle na brzegu, ale też tam było mnóstwo kasy, ciągle znajdywałem nowe
 banknoty, po 50 zł, 100 zł, 200 zł, ale ryzykowałem życie, żeby je zbierać, bo krokodyle były tóż koło mnie.

12 kwi, 2023
LD na końcu
Spotkałem Meksykańską rodzinę. Spędzałem z nimi trochę czasu. Uczyli mnie trochę Hiszpańskiego, i mieszali czasami Hiszpański z Angielskim. Było to na plaży. Byłem na tej plaży, no i był fale, ale one były jakieś dziwne i nie regularne, ap otem działy się dziwne rzeczy, np. Ktoś nagle stracił kontrolę nad sobą, i prawie mnie i innych ludzi przejechał. (Tak, na plaży) też jacyś ludzie chyba umarli.  W ogóle, ktoś mi powiedział w tym śnie, żę "ludzie z Irlandii są trochę rasistowscy w stosunku do Meksykaninów i Meksykaninów-Amerykaninów".  Nagle była taka lista na białej kartce, przed moimi oczami, i na niej były nazwiska ludzi, było ich kilka, i po prawej stronie był kwadrat, a w kwadracie "X", czyli że umarli.  Potem byłem w jakimś budynku, koło tej plaży, z tego co pamiętam, było to w USA. Był tam jeden gościu czy może dwa, oraz kobieta. Byłem mężczyzną (z tego co pamiętam, Meksykańskiego pochodzenia) w 30 lub 40, niewysokiego wzrostu i z czarnymi, kręconymi włosami. Miałem na imię Miles (lub MOŻE na nazwisko?) Nagle kobieta, która była w tym pokoju, (była w samej bieliźnie i staniku, długie włosy, biała) zaczała się dziwnie zachowywać,  tak dosłownie nagle,  zacząła do mnie lgnąć, i dotykać mnie i chciała mnie rozebrać. Zachowywała się bardziej jak robot, i nie miała żadnego wyrazu twarzy. Ja ją próbowałem odepchnąć czy coś. Był tam jeden gościu, wysoki, Amerykanin. Nagle powiedziałem do niego, "I know! It's mind control, they're randomly getting mind controlled! There is a mind control weapon nerby! MK ultra or something!". I nagle ta kobieta się w coś się  przetransformowała czy coś, no i nagle zaczałem być zabijany czy jakaś maszyna mnie zacząła wessewać, no i leżałem na podłodze, umierałem. Ten gościu się na mnie patrzył, wszystko widział. Powiedziałem do niego coś w stylu "Thank you, keep it up man" i cośtam jeszcze, no i nagle ja, (Miles) umarłem, i widziałem imię i nazwisko tego mężczyzny, Miles, i animację rysowania "x" iksika w kwadracie - Miles był kolejną osobą na liście, która umarła. Potem byłem gdzieś w jakimś domu, i grałem w filmie, w Spidermanie. Ja grałem głównego bohatera i nazywałem się Charles Lee (w ogóle, to w tym śnie o tym nie myślałem, ale Charles Lee próbował zabić Georga Washingtona). mogłem transformować się w gigantycznego rzuczka, i miałem skorupę. Była tam rodzina (MOja?) i ktoś powiedział coś o "Dumnej Amerykańskiej Rodzinie" oraz, że takich ludzi to wróg chce dopaść. Uśiadomiłem się. Ogólnie, miałem pazury i jakieś takie ręce jakbymb ył mutantem. Zobaczyłem przez okno, i zastanawiałem czy nie wylecieć, ale postanowiłem się obudzić ze snu.

LD
Byłem  na parkingu podziemnym galerii handlowej (I nie wiem, jak zapisywałem tą lokalizajcę wcześniej, ale chyba mi się garaż pomylił z parkingiem podziemnym, w większości snów byłem w parkingu galerii handlowej) , byłem czarny oraz miałem prawie ogolony na łyso. W coś grałem czy coś, a potem nie umiem się doczytać co się stało, ale moja matka (senna matka) dowiedziała się, że jestem jej synem, i zastanawiała się, czy człowiek chce? /być spagetti ? Potem się uświadomiłem, i zacząłem kontrolować tłum w garaż-Parkingu.

13 kwi, 2023
Post-apokaliptyczny nonld
Większość ludzi na świecie (czy świata/lądu?) zginąła. Żyłem na statku na wodzie. Myśleliśmy o rzeczac, jak inni ludzie czy coś i że już nikt nie skupiał się na pierdołach, ale skupialiśmy sie na znajdywaniu chleba, jedzenia, itp. Każda mała rzecz była ważna.  Byłem obywatelem USA. Rozwiązywałem jakieś równania matematyczne, a ktoś mi powiedział, że nie potrzebuję, bo należałem do "wyższej klasy" (tego statku/grupy chyba) i zę moglem dosłownie wyguglać.  Byłem na tratwie potem, i chleb tostowy mi do wody spadł, a moja matka się na mnie darła. Długi sen, żyliśmy codzienne życie.  Widziałem zachód słonća, i powiedziałem "Patrzcie, zachód słońca! Nie widziałem tego od dawna!". Potem uciekałem rpzed jakimś krabem, bo potem już jakoś byłem na lądzie. Byłem na rynku swojego miasta, biegłem, i spotkałem Anglików, którzy nosili takie brązowe ubrania i czapki, takie jak w latach 40. Leciała taka fajna tradycjnolana Brytyjska muzyka, z celtyckim fletem iw ogóle.

Non-ld
Byłem w starym miasteczku, i na moim osiedlu w ogródkach przed moim blokiem i robili 'walki mma'. No i potem z matką poleciałem paralotnią do miasta niedaleko, które we śnie tak naprawde było Babilonem i było kilka km z tą. Dotarliśmy, i zobaczyłem otwarte muzeum gdzie były ruiny starożytne. Zobaczyłem koło wody białą, lśniącą piramidę, oraz światynie kamienne itp, a po lewej stronie była rzeka mała, i most na niej, zbudowany z białych cegieł kamiennych. Ale wszystko wyglądalo, jakby dopiero zostało zbudowane. No i trzeba było przejść przez bramę i zapłaćic, a potem było się w grupie i miało się własnego przewodniika. Widziałem na podłodze mapę układu słonecznego.  Widziałem inne grupy, i była np. wycieczka szkolna, no i była grupa po Angielsku, no i pani powiedziała do tych dzieci ze szkoły podstawowej ok 1-3 po Angielsku z mocnym Polskim akcentem "okay, I will say a number, and you will tell me if you understand" "5" i potem trzeba było przez różne bramy przechodzić, i dotarłem do szatni. Ogólnie wcześniej grałem w pilkę i robiłem różne triki.

LD (ten sam dzień chyba)
Byłem w galerii handlowej z matką, ale zamykali powoli, i mieliśmy kilka minut, a ja powiedziałem, chodźmy szybko do Maka. Byłem w McDonaldzie, i sprzedawczyni miała wizytuwkę, gdzie pisało "14 lat, przeszła przez 2 rozwody" i coś tam jeszcze. Czekałem, no i w końcu miałem tego maka na wynos, a 10 h później się obudziłem, i zapytałem się , czy ona może mi dać maka z wczoraj, i wrócę do snu. Potem byłem w starym miejscu zamieszkania, i przez przypadek wleciałem do domu mojego pana od wf (we śnie) który był w moiim pokoju, no i powiedziałem "kuwra" no i potem przeprosiłem, a potem się uświadomiłem, i siębudziłem, ale wyobrażałem sobię coś przede mną no i dosłownie wszedłem d o LD i krzyczałem, że wszedłem/wróciłem do ld.

LD
Byłem w domu zmarłej babci, i powiedziałem do niej "Wiesz, że to jest sen? Wiesz co to ejst sen" ona powiedziałam , żę się przestraszyła pierdzącego psa. Powiedziałem, jak może się bać swojego własnego umysłu, bo przecież to ld i to i tak ona, i podśw. wie co się stanie.


Kolejny ld czy inna część:
Leciałem na rynku, były kolorwe budynki , a niektóre bardziej takie 'greckie', no i widziałem długą liczbę przed soba, która zaczynała się na "2222" następne i to było cośw stylu "222266664444", każda część była zapisana innym kolorem, oraz widziałem to na środku swojego 'ekranu' ale nie czułem niczego jak latałem , np  powietrza, sen był płytki ale był wieczór i było ładnie oświetlone wszystko. Leciała muzyka taka pop/tropikalna i czły czas latałem między nieskończonymi bloki na rynku, a muzyka nazywała się "Avicii- Hey brother" ale to był remix taki tropical house. Widziałem nawet białe kolumny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14 kwi, 2023
Byłem w jakimś pokoju, wszystko było z kamienia na zewnątzr. Dostałem autograd od koszykarza "Jessi", a potem dostałem autograf od Messi, Ronalda i kogoś tam jeszcze. Ogólnie ten Jessi to wyglądał jak LeBron James. Podał mi rękę (przez okno).  Potem były jakieś zawody międzynarodowe. Byłem na środku stadionu. Jakas muzyka grała, i ktoś śpiewał (czy to w innym śnie). Grałem w kosza. 
"Doświadczenie" - Zapisze razem z innym jak nadpisze sny
15 kwi, 2023
Ktoś powiedział, że stan jest najbardziej nadużywanym słowem w j. Hiszpańskim (czy najbarziej mylonym?) i ktoś powiedział "skąd jesteś". 
Nonld
Byłem w galerii handlowej. W jakąś grę graliśmy, ja i jacyś Amerykanie. Okrążało się jakąś stręfę, i trzeba było dać poduszkę na brzuch, i chodzić 'na pająka', a jak ktoś wygra to ktoś.. bierze ślub? coś w tym stylu, i ja mówiłem do nich "Okay, let's starttt"
16 kwi, 2023
Non-ld - Ucieczka do Stanów 
Uciekłem do stanów, podobno "8 mil z domu". Był jakiś portal czy coś? I uciekłem, uciekałem przez lasy, i ta granica 'stanów' była dosłownie kilka km z tąd, i graniczyła z Polską. Widziałem gigantyczne ciężarówki, i takie bramy i nie było żadnyc ludzi, ale nagle zobaczyłem jakąś policjantkę, no i ona zadzwoniła do mojej matki, oraz też mówiła cośpo Hiszpańsku, a ja powiedziałem "No, no no no no no!" no i potem uciekłem? czy byłem w domu, no i czesałem włosy, które były mokre, miałem czapkę z daszkiem, no i  zaraz miał ojciec przyjść, więc chciałem znowu uciec do tej Ameryki, ale było ciemno, no i zostawiłem tam rower. Chciałem zabrać telefon i jedzenie. Potem chciałem zadzwonić do nich, żeby mnie zabrali samolotem do stanów.
Potem widziałem Reddita, przeglądałem reddita, no i było nowe tło, które nazywało się "korean Veteran Mode" czy bardziej "Korean Veteran Memorial Mode" coś w tym stylu. 

LD
Byłem gdzieś z matką, i zapytałem się, jaki jest najwyższy punkt na ziemi, czy coś. No i zobaczyłem łódkę i Ocean Atlantydzki (Północny) i na mapie zobaczyłem 2 ważne punkty, w jednym z nich była ikonka UFO, i czerwone kółko w okól tego. Potem zapomniałem, ale chodziłem w slow motion w moim pokoju, i zobaczyłem światło, i widziałem też światło słoneczne, no i grała zajefajna, piękna muzyka.
LD
Poszedłem do czyjegoś domu, jakieś rodziny, zaprosili mnie tam. Mieli syna o imieniu Jack. Dom był zbudowany z białej blachy i wyglądał jak stereotypowy Amerykański dom w suburbii. Mieli dużo słodyczy z USA i wszystkiego z USA. Byli to Amerykanie. (ale tos ię działo w Polsce) Piłem coś z bidona, no i powiedziałem do niego "I wanna move there, I'm jealous" a on powiedział coś że mu się zbyt nie podobało czy coś, a ja pomyślałem, że ma za dużo zachodu na dupie  i nie docenia tego co ma.  Potem poszedłem do niego domu, i zapytałem się jak może mi pomoć czy coś (przeprowadzić się) no i się uświadomiłem, a sen się zatzrymał, i potem chyba straciłem świadomość, no i jakaś ciocia do mnie przyszla.
17 kwi, 2023
LD Byłem w domu zmarłej babci, i pytalem się co 'lyran wars' a potem usłyszałem dziwny dźwięk, i uciekłem na balkon, byłem świadomy,  wróciłem, coś mówiłem o krukach, no i nagle przyleciał do mnie kruk i usiadł mi n arękę, a ja widziałem siebię w lustzre, potem latałem.
Ld/nonld
Był jakiś "Doktor Nektar" czy coś, no i on przewidział coś, no i widziałem napisy, i tam pisało, że czerwony znaczy 'negatywny', zólty nie pamiętam, a zielony to pozytywny. Coś powiedziałem, zapomniałem co, i ktoś, czy tam ja powiedział "Doktor Nektar ja w to wierze' no i tym śnie jakiś młody czarny chłop umarł.
18 kwi, 2023
Nonld
Byłem gdzieś na pięknej wyspie, i tam były starożytne struktury, i na innej wyspie były ruiny co przypominały starożytną grecję, o i były tam takie kamienne struktury , co wyglądaly jak Majańskie świątynie, i było dużo kolumn kamiennych, co przewodziły wodę, i ogólnie był system kanalizacji.
LD
Byłem na farmie, i miałem brata, który wyglądal jak Azjata, no i on coś dziwnego robił, a ja powiedzialem, że musimy współpracować, a potem wezwał mnie na turniej w jakieś grze, no i okazało się to być w realu, a potem chodziłem na farmie, czułem wiatr na mojej skórze , no i myślałem o tym, że to przypomina świadomy sen, no i się uświadomiłem, no i podśpiewywałem sobie coś , żeto LD , biegłem , a potem się obudziłem.

LD
Miałem sen, o graniu w gry VR, jedna z nich nazywala się "Aura VII", byłem w galerii, i wszyscy ludzie nagle mieli kontrolowane umysły i chcieli mnie zabić, a ja musiałem robić misje i różne rzeczy, żeby ich uratować, potem byłem w zamku, mogłem ogólnie magii używać, no i ktoś chciał mnie złapac, a ja się uswiadomiłem , ale się obudziłem
nonld
Byłem na parkingu galerii handlowej (na dworze) , miałem flagę w lewej i praej ręce, i machałem nimi jakbym był ptakiem, i to pozwalało mi latać. Potem mialem tylko jedną flagę, w prawej ręce, ale machałem nią szybciej, więc nadal mogłem latać. Potem doleciałem na drzewo, i słyszałem krakanie, zobaczyłem kruka, oraz orła ale tkaiego innego, no i widziałem flagi, np ,. flagę polski, oraz w tle na słupie też była flaga USA> Potem zobaczyłem UFO, i wyszła z niego jakaś grupa wojskowa, i celowani w kierunku mnie brońmi palnymi, no i powiedzieli, że mogę z nimi zdjęcie zrobić, bo byli oni tylko aktorami.
LD
Śpiewałem jakąś piosenkę, wyleciałem z balkonu, potem latałem , robiłem triki, a potem zobaczyłem most, który był w takim stylu "Atlantydzkim" i się obudziłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19 kwi
Non-ld
Mój tata okazał się być pedofilem i złodziejem. Uciekałem przed nim w dużym domu, a potem chciałem się obudzić, i miałem fake awake czy coś. Ale ogólnie potem został bilionerem nagle, i też został apatą i lekkim socjopatą. Miał też kolegów, którzy byli bilionerami, ale miał wszystkich ludzi w dupie, i nic go nie obchodziło. Chciał okraść mój dom, i ukraść 'elektryczność' z mojego domu i światła. Miał ogromny, luksusowy statek, w raz z jego kolegami, i mieli nawet taki port.  No i skoro on chciał mnie okraść, zapytałem się, czy chociaż mogę okraść jego kolegę. On się zgodził, i dał mi taki futurystyczny, biały smart-watch, którym można było płaćić, odblokowywać wszystko, rejestrować się, i wszystko co sobie wyobrazisz. Każdy miał tam taki smart-watch. No i nagle byłem w tym statku kolegi, który był bardzo zautomatyzowany i w ogóle bogaty w technologię, byłem gdzieś w 'kabinie', ale ta 'kabina' poprostu wyglądała jak zwykłe auto od środka. ten kolega bilioner siedział na miejscu 'kierowcy' z przodu, a ja z tyłu, no i on myślał, że jestem moim ojcem jakoś. Był tam taki ekranik czy skaner czy coś na miejscu tego czegoś w aucie, gdzie się wkłada napoje czy gdzieś między siedzeniami. Przyłożylem ten zegarek do tego czegoś, no i on myślał, że ja tylko to przykładam, żeby się jakby zalogować czy przeprowadzić coś nie ważnego. Był taki biały interfejs, i było takie kółko, które się wypełniało, im dłużej przykładalem, tym bardziej się to kółko wypelniało, i własnie pobierało biliony zł z bazy danych/wirtualnego sejfu/ czy tam konta tego statku.  Leciała taka muzyka na pianinie cyberpunkowa/sci-fi. Ten statek gdzieś był w Atlantyku.  Był taki efekt dźwiękowy 'beep beep beep'. 
Non-ld
Nocowałem u dziadków, i własnie dziadek wszedł do mojego pokoju, akurat kiedy się obudziłem, ja nadal leżałem w łóżku. Powiedział "jesteś _(i taki dwu literowy skrót?) a ja się schowałem pod kołdrę, i powiedziałem "O co ci chodzi?" no i potem wszedła moja babcia i ojciec. Powiedział "jesteś *skrót * *angielski termin*?" Nosisz __? A ja powiedziałem "yy nie, o co ci chodzi, zostawcie mnie" a potem dziadek wyjął jakiś przedmiot z szuflady, i powiedział "to twoje" a ja powiedziałem "nie, naprawdę, przysięgam to nie moje, to twoje!" (akurat w tym śnie, była to prawda) i jakieś były dzieci co się na tą całą aferę patrzały.  No i mówili znowu o fetyszach. 

20 kwi, 2023
LD
Byłem gdzieś i grałem w coś na boisku, no i potem się uświadomiłem, no i zobaczyłem, że moje ręcę robią się czerwone, ale takie dosłownie czerwone, jakby zamieniały sie w tkanine czerwoną, która pochlaniała moje ręce, i na tej tkaninie takiej mocno czerwonej były złote wzorki. Mówiłem "co się dzieje?" i mój głos się zmieniał . Potem zobaczyłem firanki, takie mocno czerwone i bardzo duże, no i też mówił coś do mnie jakiś męski głos, no i odsunąłem te firanki i wyszedłem z tamtąd, i zobaczyłem białą przestrzeń, i chyba lustro, i ogólnie wcześniej mówiłem "budze się, budze się!"Skakałem, i próbowałem zobić wszystko żeby zostać we śnie. Potem się obudziłem.

14 kwi, 2023
???
Śniłem. Nagle byłem w pokoju,(łóżku)? w tym śnie,, i nagle skupiłem się na sobie i pomyślalem coś tam o Altantydzie i nagle wszystko sie zmieniło., i poczułem takie silne uczucie naenergetyzowania, potem miałem uczucie takiego zanużania się, i potem od razu onoszenia się nad ciałem. To trwało z 1 sec. Lewitowałem. Widziałem mój pokój, wszystkie detale, świeciło na mnie słońce, i leciała też taka dziwna muzyka. Miałem 100% logicznosć myślenia.  Lewitowałem w moim pokoju, i pomyślałem "Co jeśli nie wrócę?" i się obudziłem, ale to było szybkie, i od razu otworzylem oczy i nie byłem zaspany ani nic, jak po głębokiej fazie rem tylko to było nagłe. czułem się cały jakby, naenergetyzowany, od stóp do głowy i trochę zmęczony.
OBE 100%
19 kwi, 2023
Miałem sen. Byłem w nim gdzieś na placu zabaw, i tam była grupa nastolatków, chyba palili szlugi czy coś. Była chyba 1 dziewczyna. Nagle ktoś krzyknął "Kamil!" i ja coś krzyknąłem też, i nagle opuszczałem ciało, dosłownie czułem jakbym się unosił nad ciałem. Byłem w moim pokoju. Widziałem mój pokój, na leżąco, ale wszystko było na czarno biało, ale widziałem każdy detal i oświetlenie. Koło mojego biórka stala damska, niska sylwetka w bluzie. Cały czas unosiłem się nad ciałem, jakbym był taki oderwany, i czułem sie cały naenergetyzowany. Ale lekko miałem wątpliwości, i się lekko przestraszyłem, i postanowilem otworzyć oczy i to zatrzymać, i widziałem mój pokój, no i miałem pół otwarte oczy, czułem, jak leżę na poduszce, ale się nie ruszałem, miałem lekko podniesioną głowę, no i zebralem myśli, i postanowiłem się poddać i spróbować, i poczułem, jak mi głowa opadła na poduszkę i mięśnie szczęki się rozluźniły, i od razu zaczałem opuszczać ciało, no i najpierw było takie szybkie poczucie zanużenia się albo jakby wchodzenia w coś, ale nie umiem tego do końca opisać, bo potem było takie dziwne uczucie, które trwało z 0.5 sekundy, no i potem zaczałem unosić się nad ciałem, no i nagle wiziałem już mój pokój i lewitowalem, i to było bardzo silne uczucie. Już widziałem kolory. Wcześniej zastanawiałem się, czy co było kilka dni temu to nie ap, no i tak to wygląda; Nie umiem tego słowami opisać, ale nie czułem się jak we śnie, i to wszystko było jak rzeczywistość, oraz mój stan umysłowy był taki jak w realu, 100% skupiony na momencie, to wszystko było jak rzeczywistość, tylko jakbym tą rzeczywistość widział poprostu innym okiem. Takie to było uczucie. No i lewitowałem w tym pokoju, widzialem każdy detal. Chciałem zbliżyć się do okna. No i nagle zacząłem widzieć/czuć wiele obrazów, jakby setki zmieniających się obrazów na sekundę mi migały, ale jednoczesnie czułem to wszystko w tym samym czasie, no i słyszałem ułamki różnych głosów i dźwięków, i taki dźwięk jak efekt przewijania. Widziałem gwiazdę w kosmosie przez chwilę, ale jednocześnie wiele innch rzeczy na raz. Potem bylem gdzieś, była jakaś przepaść czy coś. Spadałem, i cały czas była przy mnie jakaś dziewczyna, ok. w nastoletnim wieku, i ona coś do mnie mówiła. Myślalem o czymś. Chyba było czarno biało znowu. No i miałem trochę wątpliwości, i myślałem, kiedy wrócę, i nagle się 'obudziłem', ale to było takie dziwne uczucie, dosłownie jakbym wrócił do ciała, i cały czas miałem takie uczucie ciężkości, jakby jakaś 'energia' wróciła do ciała i czułem się, jakbym przebiegł maraton, oraz szybko oddychałem. Psychicznie nie czułem się inaczej niż wtedy, miałem to samo uczucie dokładności myślenia i świadomości, ale to było zupełnie inne uczucie, niż w moich ld.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Cytat:nie czułem się jak we śnie, i to wszystko było jak rzeczywistość, oraz mój stan umysłowy był taki jak w realu, 100% skupiony na momencie, to wszystko było jak rzeczywistość
tak to wygląda, wielokrotnie wspominałam o tym na tym forum
Cytat:nagle się 'obudziłem', ale to było takie dziwne uczucie, dosłownie jakbym wrócił do ciała, i cały czas miałem takie uczucie ciężkości, jakby jakaś 'energia' wróciła do ciała i czułem się, jakbym przebiegł maraton, oraz szybko oddychałem. Psychicznie nie czułem się inaczej niż wtedy, miałem to samo uczucie dokładności myślenia i świadomości, ale to było zupełnie inne uczucie, niż w moich ld.
potwierdzam, tak właśnie jest
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Dziś: 4 LD
1. LD-
Byłem w galerii handlowej. Zwiedzałem, no i potem się uświadomiłem. Zapomniałem co było dalej, ale latałem w jakimś domu. Wcześniej byłem u dziadków, i mówiłem "czy możesz zapamiętać te zdanie, bo jak się obudzę, to będziesz wiedziała, że jestem prawdziwy' a potem ktoś powiedział 'nie, nie jestem prawdziwa, jestem w twojej głowie' a potem wyleciałem z balkonu,  (wyskoczyłem) i wylądowałem na jakimś koszu czy coś, no i potem jak latałem, to powoli lądowałem, ale zmieniłem pozycję tak, żebym znowu leciał do góry.

LD
Rozmawiałem z kimś.  potem byłem z jakąś dziewczyną, która była wielkości myszy. Byłem w jakimś jakby 'lochu'. Uświadomiłem się. Byłem potem w galerii handlowej, w takim miejscu gdzie np. można było grać w piłkę i golfa. Zwiedzalem to wszystko, no i zobaczyłem gościa przebranego za myszkę miki. Grałem w pilkę
LD
Byłem w domu, i porzuciłem "diabka"? (tak pisze) ale ona miała klony, oraz też widziałem zmarłą babcię. Nie mogłem zasnąć? I potem się uświadomiłem, no i wsiadłem do byle jakiego auta, i prowadziłem auto. Na końcu dojechałem na farmę, i się obudziłem.
LD
Byłem nad stawami, jeździłem na desce i robiłem różne triki. Potem z górki zjechałem (taką ścieżką) i tutaj już byłem świadomy. Zacząłem latać jak sueprman, i leciała jakąś muzyka. Budziłem się, ale próbowałem zostąć jak najdłużej we śnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
W swoich LD, starasz się ingerować w to co się dzieje czy postępujesz z tym co przyniesie Ci sen?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik snów akaKowalska akaKowalska 53 2,725 16-05-2024, 21:59
Ostatni post: akaKowalska
  Dziennik snów Sennego Spacerowicza Dream Walker 313 149,492 02-05-2024, 16:54
Ostatni post: Dream Walker
  dziennik snów doysoyk Doysoyk 24 1,962 14-01-2024, 08:28
Ostatni post: Doysoyk
  Dziennik snów z całego życia ;] Rulez 50 29,286 28-04-2023, 21:45
Ostatni post: Rulez
  Dziennik snów Dawida szefer.post 15 1,151 19-03-2023, 22:03
Ostatni post: szefer.post

Skocz do:

UA-88656808-1