Dziennik snów Kilera
Dziś: 1 LD
(na telefonie mam więc zapisze poźniej)

Powtarszający się sen (bardzo dawno temu)
Byłem gdzieś gdzieś obok jakiegoś starodawnego greckiego/Egipskiego budynku i patrzyłem się na gwiazdy i tam byli starożytni Egipcjanie i potem płynąłem łódką

Powtarzający się sen, był kilka lat temu 
W jednym chyba miałem trochę świadomości
Wyglądało jakoś tak:


Załączone pliki Obrazki
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
3 LD

Non-LD:
Byłem w sypiani i ktoś trzymał pojemnik ze spermą. Podobno to była moja sperma. Uciekałem, nie miałem kasy i nie miałem wody i nie miałem telefonu. Potem było ciemno, i ktoś zapytał się czy to moja s sperma, zaczęliśmy walczyć, i walczyłem też z jakaś opętaną kobietą, która powiedizałą "you faceless thug!"  i ona krzyczałą jak opętana, nie miała żrenic tylko krzyczała jak by była torturowana, i waliłem ja w głowę,  i potem ona wypiła tą spermę, i wszędzie była krew, to się działo na ulicy, i też biłem się  takim gościem,  i potem oglądałem to z 3 perspektywy, i ja (ten gościu) powiedział, że jak był młodszy był bity, i nikt się nie obchodził,  i że wiele razy próbowali go zabić. 

1. Ban na krainieMC, LD
Grałem na KrainieMC. I niszczyłem gówno. zbanowali mnie. włączyłem VPN. i chyba gadałem z kimś na DSC. potem  latałęm, miałem jakieś buty brązowe przypięte do auta i ktoś mi je 2 razy odpiął,  i potem latałem w moim mieście i powiedziałem "hej, to jest świadomy sen!!" (bo na chwilkę straciłem świadomość, brałem dziś lek na sen) zrobię tło białe! i byłem tam z kimś, i powiedziałem "to jest MÓJ sen, więc ja go mogę kontrolować!"  ale już się budziłem, i zobaczyłem złą emotkę.

2. niesamowity LD
Miałem niezbyt przyjemny non-LD o kanibalach i psychopatach, i potem chodziłem gdzieś w górach, i było pięknie, i powiedziałem po Ang "hej, przewodnicy duchowi czy ktokolwiek , czy mogę mieć wyjątkowy sen" i nagle pojawiłem się przed laptopem na biórku na zewnątrz i zacząłem tonąć. w sensie woda zacząła zalewać mnie w KOMPUTERZE (w jakieś grze czy coś) i w realu. Usłyszałem głos chyba po ang "Hey, don't move, you can just watch" (hej, nie musisz się ruszać, możesz oglądać poprostu" Im więcej wody było w komputerze, tym więcej wody było w realu, byłem pod wodą i im więcej wody było, tym wyżej się unosiłem,  powiedziałem "And I will learn a lesson from this?" (naucze się z tego lekcji?) usłyszałem odpowiedź "yes." i było coraz więcej, i więcej, i więcej wody, aż w końcu to przetrwałem,  i uniosłem się na szczyt, jeździłęm szybko na tym aucie  czy tam łódze, które szybko płynąć na wodzie, nie pamiętam jak to się nazywało, i taka szczęśliwa muzyka zacząła lecieć.  Obudziłem się.
Morał/Lekcja: Im dłużej cierpisz, tym bliżej jesteś słońca, wszystko osiągniesz ciężką pracą, nie poddawaj się, bądź cierpliwy i ufaj procesowi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
(08-01-2022, 16:19 )Jestem Kiler napisał(a): Grałem na KrainieMC. I niszczyłem gówno. zbanowali mnie. włączyłem VPN.
to było dzwonić po mnie xD ja odpalam kali linuxa (to jest system dla hakerów) i gościu rozpierdalam tego kto cię zbanował xd.
nie  no pewnie bym tak nie zrobił bo ja jestem etycznym hakerem :)
LD - 49
Sny o LD -  7
FA - 11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11 stycznia 2022

LD
Byłem w moim pokoju, uświadiomiłem się, wyskoczyłem z okna, latałem na jakieś wyspie podnirbnrjn, i ppwirdziałem hey can i have a special dream po ang usłyszłem what kind of a dream? Jaki typ sju) ja powiedziałem "conversation"(konwersacja) powirdsiałem "hey you are E.T,s, right?"i spotkałem czerwonego Kosmitę i kioku niebieskich  oni nosili płaszcze długie ciemne stali prze demną ale się podekscytowałem i się. obudziłem.

12 stycznia 2022
2 LD 
Byłem w sklepie z moim tatą. Była noc. Skocsyłem bardzo daleko i zacząłem latać. Uświadomiłem się. powiedziałem "lucid dream" ale nie mogłem krzyczeć.
Potem powiedsiałem "Conversation?".potem latałem w moim miasteczku w nocy, popatrzyłem się na niebo, zobaczyłem gwiazdy, I na jedną gwaizde i koło niej udało mi się ujżeć piękną, niebieską gwiazdę, Wegę.świeciła mocnym niebieskim światłem. Leciałem ku niej, robiła się większa i wieksza wiem że to fizycznie nie możliwe bo chyba byłem jeszvze na ziemii. I coś śpiewałem coś w stylu "bsck home" i  wleciałem do portalu i zacząło mi się kręcić w głowie i się budziłem i zobazyłem koto-ludzi z takimi świecącymi oczami. potem miałem FA. 

No  ld
Byłem na imprezie u koleżanki i okazało się, że to wy ajęte mieszkanie mojrj cioci i jej chłopaka, a ta sypialnia to jest jej chłopaka, i ona chciała się poproetu pochwalić jaka jest bogata a tak naprawde była biedna. 

LD
Latałem w nocy widziałem gwiazdy, i powirdziałem po ang "hey i know i have often these dreams but can i have a special dream or something" i nagle zobaczyłem ogromną, pół przeżroczystą białą rękę emitującą białą aurą, i coś jeszcze się pokawiło i zavząłem się gdzieś teleportować, ale zacząłem się budzić, więc to znikło i potem byłem gdiześ w jskimś pomieszczeniu z pudłami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Dziś: 1 LD

Byłem w jakimś pokoju, mój tata oglądał jakieś sdjęcia starych telefonów, i potem byłem gdzieś w kuchni, uświadomiłem się, nie miałem jakieś wyjątkowej reakcji tylko ppeoedsiałem, że teraz jestem świadomy w każdym śnie.  I potem zappmniałem całą część co potem było ale potem byłem w jakimś kolorowym mieście, loglądałem jakiś filmik o Juice Wrld w stylu ile razy próbowali atakować Juice'a, i tam było że ktoś saatakował go nożem o dacie 6.1.1 ( nawet nie ma takiej) i ten filmik był nagrany przed jego śmiercią jeszcze. I nagle jakby oglădałem ten filmik na żywo i tam był ten gościu i jakby teochę myślałem, że to się dzieje napeawde i albo działo naprawdę, i ten gościu nosił rękawiczki bez palcowe i pomyślałem,że jest z jakiegoś gangu i ja go zaatakowałem, złapałem go za ręce i rzuciłem, i miałem łzy w oczach  i mu wpierdoliłem, a potem chodziłem i kryzczałsm "FAK!!! FAK!!!" "Jarad!!""

Non-ld
Bylem na jakims obozie i pttalem sie mojej kolezanki czy ma kodeine a ona powirdiala ze nie, ale ma kokaine sliszmy w garazu i ona wynela ta kokaine i powiddsiala 250zl i ja wyjelem kase ale ona dala mi taka torebeczke ale sauwazylem se to cukier i ochrzanilem ja ze to scam i jacys starsi goscie cis krzyczeli w dali
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Masz fajną ilość LD. Popracuj nad uważnością w dzień i w snach to zrobisz z tej liczby pożytek, bo dłużej się będziesz utrzymywał we śnie. Takie krótkie LDki mało wnoszą do praktyki :p. Pisz trochę czytelniej i spokojniej swoje wpisy, bo nieprzyjemnie się czyta z błędami. Często w twoich snach pojawia się motyw angielskiego. Lubisz ten język? :p
Drogi wszechświecie, ześlij nam potężne LDki i niezwykłą pamięć snów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Czas snu: 8 godzin :/
LD: 1
Przechodziłem do następnej klasy. Byłem w szatni, i wziąłem czyiś ręcznik, bo nie miałem w swojego w opussczonej szatni. I nagle ten ręcznik się ruszył i poczułem obecnoć ducha. Powiedziałem przepraszam i potem jakieš rzevzy się ruszały. Otwieralem drzwi, ktòre były w zielonym kodzie z Matrixa.To była dziewczynka, która zmarła w 2005 i miała oanał na YT. Potem byłem w moim domu, i myślałem o tym, że to był sen, i się uświadomiłem, ale na chwilę, byłem bardzo śpiący i nie wykazyqałem szczególnych emocji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
dzis: 3/4 LD
1. LD
Byłem na jakieś zakazanej polanie, było tam siano i tam był mały dzieciak z USA, mówiliśmy po ANG, co mówił coś o mojej rodzinie i domu, i ja powiedziałem " co się stało? mam zadzwonić na policje?"(call the cops?) i potem znalazłem stajnię dla koni, uświadomiłem się i potem spadałem gdzieś w Minecraftcie, i się obudziłem

2. LD
Jakiś stary gościu kupywał w sklepie(Żabka?) piwo Koreańskie, i sosy sojowe. Byłem gdzieś z dziećmi z USA/kanady/UK. Potem byłem gdzieś , była zima i śnieg z dziecmi z US/KANADY/UK, i chyba graliśmy w chowanego w miasteczku czy coś. I ja się poślizgnąłem na śniegu/lodzie i jakaś dziewczynka się ze mnie śmiała. Potem byłem świadomy w lesie. Chodziłem po drzewach ( w sensienie NA drzewach, ale tak jakbym miał jakieś magiczne buty, bezpośrednio po drzewach tak jakby nie działała grawitacja) i pomyślałem, że coś mi to przypomina. Powiedziałem "Avyon? i potem myślałem o konstalacji Lutnia i gwieździe Vega. Popatrzałem się na niebo, i widziałem dużo gwiazd, księżyców, i zobaczyłem Ziemię (Wiem, nie ma sensu, bo byłem na Ziemii). "That's where I've came! I came here to fulfill my purpose! Nothing will stop me! I knew life would be hard here, but I'll never give up no matter why!" i potem byłem niedaleko mojego mieszkania, była noc, i widziałem Statek kosmiczny/UFO w dali zrzucających coś w dół i on odleciał. 

3. LD
Latałem w ukranie/rosji nad budynkami, to osiedle wyglądało dokładnie jak osiedle mojej mamy z dziecińśtwa (obok mieszkania gdzie ja żyję) nie pamiętam dokładnie kolorów, ale pamiełem dobrze rozkład.  I potem byłem w mieszkaniu, i czytałem jakaś listę zakupów Mojej mamy/certyfikat "godzina /an hour ago)  i potem próbowałem przywołać Juice WRLD'a, ale nie przyszedł, (myślę, że nie mój mózg nie mógł się zdecydować jakie mu dać ubrania/wygląd?) i wszedłem do toalety, wyszedłem i zaśpiewałem "I don't fucking caaaaree, n*gga." I powiedziałem "OMG POWIEDZIAŁEM SŁOWO NA N! SORY!" i się obudziłem potem. Oczywiście, ten sen był dłuższy, ale zapomniałem detale, ponieważ podobno zapominamy 50% snu po przebudzeniu, 70% po 5 minutach i 95% snu po 10.

Powtarzający się sen (dawno go nie miałem, ale kiedyś miałem ten sen często mnóstwo razy przez lata) Byłem w jakimś klanie czy coś. i chodziliśmy przez las, chyba pamiętam głównie to byli mężczyźni ale też była jedna kobieta, (lub w podobnym śnie?) która mnie bardzo kochała. Zberaliśmy gałęzie. I potem wszedliśmy do jakiegoś ciasnego wejścia, tunelu/jaskini (tak, że musieliśmy się czołgać, to było bardzoo ciasne) i chyba w górę się czołgaliśmy, byliśmy bardzo zgrani, i w końcu wyszedliśmy, i byliśmy w jakimś pomieszczeniu, chyba lekkiej wierzy, było to chyba kamienne, w stylu średniowiecznym, świeciło jakieś światło jakby pochodnie lub ten skarb, i ogólnie było tam bardzo mistycznie, to było bardzo stare miejsce, i chyba pamiętam że czułem jakąś kobiecą energię, i to było takie małe, kwadratowe pomieszczenie, i tam przy ścianie była dziura, zakryta czymś? a na dole, czekał zakopany starożytny skarb. Z tego co pamiętam, to chyba było coś złotego (złoto, pieniądze, starodawny przedmiot.) Przechodenie nam zajmowało dużo czasu.

Sen z przed bardzo dawna
Byłem gdzieś w jakimś pomieszczeniu w Starożytnej Grecji/Egipcie.

Sen z przed baaaardzo dawna,(chyba byłem jeszcze małym kidosem kiedy zacząłem go mieć xD) powtarzający się (dużo razy we snach widziałem to miejsce) to było dużo lat temu, chyba gdzieś w Afryce, była noc, i odwiedziłem taką małą jakby chatkę/szałas, mojego przyjaciela i potem chyba chowaliśmy się przed kimś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20 stycznia
LD
Odlatywałem przed kimś, i potem byłem w Minecraftcie ktoś mnie próbował wysadzić "Some parts resisted history"

18 stycznia
LD
Byłem na środku hali sportowej. Mówiłem do tłumu/grupy ludzi po Angielsku o nie poddawaniu się, i na czym polega życie. 
"Wiecie, ja wieżę, że  życie polega na doświadczeniu spełnienia, i robieniu czekokolwiek sprawia szczęśliwym."
"Wiecie, pasja, albo cel lub marzenie które macie, biznes."
"Ale czasami ludzie robię rzeczy, któe nie chcą robić. Ich cele idą w parze z ich sercem. Oni robią to na przykład z powodu presji rówieśników."
I jakaś kobieta w średnim wieku powiedziała coś do mnie. I moja mama tam ze mną była. Kontynuowąłem
"Wiecie, na swojej drodze spotkacie przeszkody, ale myślę, że na tym polega życie. To jest to co dodaje wartości do życia. one pomogą ci rosnąć. Masz siłę żeby je pokonać, zawsze. Możesz zrobić co kolwiek chcesz w życiu."
"Powinieneś podążać za każdymi marzeniami lub celami jakie masz bez względu na nic i nic nie powinno cię powstrzymać od doświadczania szczęścia."
Potem byłem w domu moich dziadków, chyba w salonie (ale wyglądał trochę inaczej) I zacząłem rapować po Angielsku. I potem zacząłem rapować głośniej. Potem śpiewałem chodząc po pokoju/salonie, i tam było pianino i grałem emocjonalną melodię i śpiewałem. Potem byłem na balkonie w moim domu i rapowałem w stylu Eminema o MARIHUANIE. Coś o "weed and trees" I moja mama coś do mnie powiedziała. Było ciemno. I potem gdzieś latałem. Przed obudzeniem się, widziałem klip jakieś kobiety przytulającej jakiegoś faceta (Wikinga?) on umierał, ta kobieta płakała, to się działo przed kuchnią w mieszkaniu moich dziadków, i grała jakaś emocjonalna piosenka z TikToka (Billie Eilish - Lovely?) tekst "I am the coolest king you left'
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
6 stycznia
3 LD

Latałem, ogólnie eksplorowałem świat LD, i potem byłem na placu zabaw z kimś, i ktoś powiedział, że silni ludzie są przeciwko niemu i go zabiją. I ja powiedziałem po ang "kto? chyba wiem kto to!" i potem dziewczyna Juice WRLD'a, Ally Lotti płakała. Patrzyłem się na niebo. Uświadomiłem się na chwilę.

LD
Trollowałem itp i zapytałem się moejj mamy, czy może mnie zespawnować, gdzieś i potem ktośsięzasmiał bo nie może, i potem odleciałem, moi rodzice byli źli. To był chyba całkiem długi LD ale zapomniałem dużo treści.
(Przepisuję z telefonu, nie wiem o co tu chodziło ale pisało:)
Energia Plejad, Arktur, Andromedy

LD
 Byłem w jakieś trawie, byłem uwięziony i potem latałem bardzo szybko i wysoko i śpiewałem coś
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik snów akaKowalska akaKowalska 53 2,717 16-05-2024, 21:59
Ostatni post: akaKowalska
  Dziennik snów Sennego Spacerowicza Dream Walker 313 149,432 02-05-2024, 16:54
Ostatni post: Dream Walker
  dziennik snów doysoyk Doysoyk 24 1,955 14-01-2024, 08:28
Ostatni post: Doysoyk
  Dziennik snów z całego życia ;] Rulez 50 29,282 28-04-2023, 21:45
Ostatni post: Rulez
  Dziennik snów Dawida szefer.post 15 1,145 19-03-2023, 22:03
Ostatni post: szefer.post

Skocz do:

UA-88656808-1