Technika WILD - co robię nie tak?
#1
Stosowałem technikę WILD w czasie WBTB jak i przy normalnym wieczornym zasypianiu - efekt zawsze był taki sam.
Kładłem się, rozluźniając całe swoje ciało, swoją uwagę skupiałem na oddechu, przez cały czas leżałem w pozycji nie ruchomej. Z upływem czasu, hipnagogi były coraz bardziej wyraziste. Nie czułem także położenia swojego ciała, jednak nie zdarzyło się tak abym nie czuł całego. Najczęściej to były nogi i tułów. Chwilami miałem taki stan, trudny do opisania - jakbym znajdował się we śnie, wydawało mi się że z kimś rozmawiam, lub jestem w innym miejscu, jakbym oglądał film z pierwszej osoby, wtedy także nie słyszałem realnego otoczenia - chwilowa utrata świadomości? czy może tak mocne i wyraziste hipnagogi? Po kilku,kilkunastu sekundach z powrotem czułem, że leże w swoim łóżku, słysząc powiew wiatru dochodzący z za okna i głos jadących aut. Mimo tego, że nadal się nie poruszam i co chwile zapadam w taki stan jaki opisałem wcześniej, nie mogę ani normalnie zasnąć ani wejść świadomie w sen...

Po jakimś czasie odpuszczam sobie WILD'a. Dlatego, że nie mogę przez długi czas wejść świadomie w sen, ani nawet normalnie zasnąć, więc poprawiam swoje ciało do innej pozycji, myślę o czymś normalnym i po chwili odpływam nieświadomie.

Coś robię źle? Czy może jednak jestem blisko osiągnięcia LD, ale za szybko się poddaje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Czyli wpadasz w płytki sen, wydłuż czas czuwania. Z twojej relacji podejrzewam, że pozostawałeś świadomy na jawie góra 15 minut, najwyraźniej potrzebujesz więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Technika WILD kacper267 4 520 23-04-2019, 22:04
Ostatni post: incestus
  Robię TR i nie mogę się uświadomić Niecierpliwy18 9 6,990 20-04-2015, 12:08
Ostatni post: wlodi0412

Skocz do:

UA-88656808-1