Dziennik snów Ariene
#21
No ja preferuję bardziej ten papierowy. Nie wszystko piszę tutaj, chociaż ostatnio zaczęłam dość dużo.

27.07.2019

Przefarbowałam się na niebiesko. Ubrałam się też w odzież tego koloru, choć na co dzień noszę się w czerni i poszłam tak do szkoły. Wszyscy się na mnie patrzyli, a ja zastanawiałam się czemu nawet nie rozpoznaję ich twarzy.

Znajoma z byłej szkoły, z którą czasem jeszcze coś pogadałam zaczepiła mnie i powiedziała, że ani razu nie robiłyśmy typowych babskich spotkań i mało gadałyśmy. Zdziwiłam się, bo rzadko ktoś ze mną w ogóle rozmawiał.

Moja stara klasa zrobiła mi wjazd na chatę. Zorganizowali sobie mecz piłki w moim ogrodzie a w domu nagle była impreza. Wnętrze budynku wyglądało zupełnie inaczej. Usiadłam na dużym parapecie, rozmawiając z koleżankami z wakacyjnego obozu. Obok mnie siedziała osobliwa kobieta podająca się za psychologa, która mówiła do mnie dziwne rzeczy. Przypominała trochę byłą nauczycielkę od polskiego z mojego pierwszego gimnazjum, co było dla mnie dużym dyskomfortem. Oddaliłam się na bezpieczną odległość, bo nie podobało mi się jej towarzystwo.

Pojawiłam się w swojej pierwszej podstawówce. Weszłam na korytarz, spotykając starych znajomych, którzy byli tam, chociaż byli w moim wieku. Była tam też znienawidzona była wychowawczyni. Rozmawiałyśmy o zmianach w statutu szkolnego. Znieśli nakaz mundurków, a uczniowie mogli przynosić telefony. Na koniec ja i moi starzy znajomi śpiewaliśmy Don't Wish zespołu Tonight Alive. Cieszyłam się, że ktoś słucha tego co ja.

Szkoła nawiedza mnie w snach, ugh...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#22
26.09.2019

Wróciłam do Polski. Nie wiem na ile, ale wróciłam. Przechadzając się moimi ulubionymi ścieżkami, dostrzegałam zmiany w otoczeniu. Nic już nie było takie samo... Znów odezwał się we mnie ten dławiący żal, że mnie nie było tyle czasu i nie mogłam obserwować na bieżąco tego wszystkiego. W pewnym momencie spotkałam koleżankę, z którą znam się od dzieciństwa. Podeszłam, chciałam się przywitać, pogadać. Potraktowała mnie wymijająco. Nie było to spowodowane złą wolą, nie miała po prostu czasu. Jednak mimo wszystko źle się z tym poczułam, bo przecież nie widziałyśmy się przez tyle miesięcy, a byłyśmy dość blisko. Nawet nie ugadałyśmy się na jakieś spotkanie. No cóż, poszłam dalej i spotkałam drugą, jej siostrę tak swoją drogą, z którą również znam się tak samo długo. Wyszło tak samo.
Zdarzyło się coś, czego się tak obawiałam. Stałam się niewidzialna we własnym najbliższym otoczeniu, w którym się wychowałam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#23
28.09.2019

Było ok. 23. Chodziłam po domu i sprawdzałam drzwi i zamki. Odczuwałam duży niepokój. Mój pies pałętał mi się pod nogami. Potykałam się o niego, bo nawet nie włączyłam świateł. Tamtego dnia musiało stać coś dziwnego, ale nie wiedziałam co.

Szłam korytarzem szkolnym razem z kolegą. Znaleźliśmy dziwną substancję, która przypominała z wyglądu pastę do zębów (ale nią nie była). Potem okazało się, że nie powinniśmy tego dotykać. Gdy poszliśmy dalej, zobaczyliśmy kamery na tym korytarzu. Baliśmy się o ochrzan, bo w tej szkole to sztywno podchodzą do takich pierdół. Potem okazało się, że jego odkryli, a ze mną pomylili jakąś inną osobę. Nie wiem co się stało dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik snów - Howolf Howolf 126 12,060 23-02-2020, 04:43
Ostatni post: Howolf
  Dziennik snów didejdroga :) didejdroga2 32 3,714 26-01-2020, 00:05
Ostatni post: didejdroga2
  Kys - Dziennik snów Kys 43 4,340 22-01-2020, 15:02
Ostatni post: Kys
  Dziennik snów by Haru xharotm 20 722 19-01-2020, 16:59
Ostatni post: xharotm
  dawidben- dziennik snów dawidben 0 122 30-11-2019, 10:34
Ostatni post: dawidben

Skocz do:

UA-88656808-1