całkowita amnezja snów?
#41
Wypróbuj jeszcze świetlik, może nazwa ma coś wspólnego z "jasnymi" snami :D
Ma dobry smak, polecam.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#42
Hehe są też takie owady, na bank rozświetlą świadomość :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#43
Witam
Wkluczam   już na pewno  efekt placebo. Gotu  Kola  na pewno  poprawia pamięć.Przykładowo dziś   po  przebudzeniu   przypomniałam  sobie   aż     7 snów.Wczoraj     5 snów. Budziłem się w nocy  kilka razy i za każdym razem po przebudzeniu  przypomniałem sobie sen.Moje sny najczęściej są krótkie. Najdłuższy sen nad ranem  około godziny 7.


https://naturalniezdrowy.com.pl/gotu-kol...-u-slonia/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#44
Ziele świetlika jeszcze nie testowałem ale widziałem w pobliskiej aptece i na pewno kupie.Naprawdę nadaje się do picia?
Wracając do gotu kola   to przez cały czas utrzymuje się  duża ilość snów.Jestem przekonany ze nie jest to placebo. Dziś miałem      6 snów.Nie były to sny LD ale  łatwo  przypomniałem sobie sny po przebudzeniu.Najciekawsze było to gdy sen kończył się budziłem się . Korzystałem z techniki SSILD Po SSILD afirmacja...oglądam swój sen jak film .
Rano czułem się  trochę dziwnie tzn myślałem że mam  wysokie ciśnienie ,ale po zmierzeniu  obniżyło się i wynosiło  130/80 czyli prawie wzorcowo. Ucieszyłem się bo już myślałem że ciśnienie poszybowało w kosmos

Przed snem słuchałem mis   tybetańskich.Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#45
(21-12-2017, 12:35 )Lapis napisał(a): Ziele świetlika jeszcze nie testowałem ale widziałem w pobliskiej aptece i na pewno kupie.Naprawdę nadaje się do picia?
...

Skoro piję to i mi smakuje to jak najbardziej się nadaje do picia :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#46
Wyobraź sobie, że stwierdzenie, że jesteś przekonany, że nie jest to placebo w żaden sposób nie wyklucza tego zjawiska...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#47
Testowałem dziś  świetlika. Ma dobry smak. Jak na pierwszy dzień testu świetlik  dobrze się sprawdził.Do rzeczy..wypiłem świetlika  godzinę przed snem, zjadłem też witaminę  B6.
Spałem do godziny  3 w nocy.Zawsze budzę się w nocy  dwa lub trzy razy.Po  przebudzeniu nie pamiętałem nawet fragmentu snu .Napiłem się jeszcze trochę   herbaty i czas na liczenie schodów.Doliczyłem  od 100 do 0.Niestety nie udało się zasnąć.Nie daje za wygraną czas na SSILD. Zasypiam i  mam bardzo l dobrej jakości  sen.Tzn  są dobre kolory.Dlaczego  tak uważam.We śnie spotkałem bratanka , spojrzałem  na   jego smartfona  we śnie.Na ekranie aparatu pokazywał mi kolorowe zdjęcia miejsc do których mogę się przenieść we śnie .Od tej chwili to sen LD ale niestety krótki.Emocje były duże i obudziłem się.Szkoda ale  przecież to  nie ostatni LD

Wracając do witaminy  B6 to też polecana jest przez inne osoby ale najlepiej godzinę przed snem.

https://vanwinkles.com/the-link-between-...d-dreaming

https://www.reddit.com/r/LucidDreaming/c...ast_night/


Niedobór Witaminy B6 (fosforan pirydoksalu) – zapominanie marzeń sennych

https://oczymlekarze.pl/wymowne-grafiki/...-mineralow

gotu-kola na pewno  poprawia pamięć snów.Przez poprzednie trzy dni nie brał gotu kola , tylko piłem melisę przed snem.Nie zapamiętałem   żadnego snu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1