Sny Aspakana
#11
25/26.01

Bylem w bardzo udziwnionym moim domu, było tu sporo kobiet. Odeszłem od nich a po drodze do swojego pokoju zauważyłem leżącą na łóżku jedną dziewczynę w samej piżamie, leżała ona na plecach. Podbiłem do niej i zacząłem ją gładzić po udzie z mierzając do jej narządów rozrodzczych, wtedy ona uniosła tyłek delikatnie ku górze abym mógł dotrzeć do piersi. Odwróciła głowę aby na mnie zerknąć, była uśmiechnięta a jej twarz przypminała kombinację twarzy Mei z overwatcha oraz kolężanki. Macałem ją w miejscu piersi ale były one bardzo małe prawie niewyczuwalne. Odwróciłem na chwilę głowę kiedy ktoś przechodził a gdy powróciłem wzrokiem do dziewczyny była ona dziwnie wydłużona oraz niebieska coś jak jake, mimo wszyko kontynuowałem zabawę.
[url=https://sjp.pl/odwr%C3%B3ci%C5%82em][/url]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
Następnym razem polecam skupić się na stosunku i orgazmie partnerki (bądź partnera). Dłużej wszystko będzie trwało i unikniesz przykrych niespodzianek z podmianą projekcji, a sam orgazm będzie lepiej odczuwalny :> .

Ogólnie gra wstępna to nie jest taka zbędna sprawa.
Zapewne czytałeś gdzieś, że aby przedłużyć czas seksu najlepiej od razu przejść do rzeczy i przywołać jakąś postać nagą. O ile jest to dobra porada co do postaci, które znamy, to z przywołaniem projekcji kreowanych przez nas jest to technika zbyteczna.
Sam używam gry wstępnej w snach do dokładnego kreowania kobiecych kształtów, przez co nie mam różnych niespodzianek :P .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
26/27.01

Królewna balonowa przedstawiona jako dobra postać, inna balonowa postać jako zła i jeszcze inna balonowa postać jako neutralna. (o każdej było coś powiedziane ale o neutralnej najwięcej)

29/30.01

Byłem małym bobasem. Kołysał mnie jakiś facet bądź robot o wyglądzie faceta. Byliśmy na statku który przemierzał ocean i podobnie jak tytanik przepływaliśmy nieopodal góry lodowej ale nie msieliśmy się niczego obawiać bo za nami był jakiś bohater przypominający supermena a on nie pozwolił by na to abyśmy poszli na dno.

Kupowałem karty do MTG z najnowszego dodatku ale tym razem mogłem trochę ich nakupić ponieważ byłem zaraz po szkleniu na obronie terytorialnym dlatego miałem pewność że mam wystarczającą ilośc pieniędzy

31.01/01.02

Świat z Star Wars. Jakaś organizacja zbiera kawałki tak jakby dysku planisfery ze srebrnymi elementami, ale wszyskie elementy to prostokąty. Jakaś dziewczyna zostawiła nam film w którym pokazała że jak się da srebrny kawałek to dwa złote łączą się ze srebrnym magnetycznie, a każdy złoty kawałek ma symbol bądź chip
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1