Brak LD po hipnagogach
#1
No cześć od niedawna staram się uzyskać LD bardzo dużo o tym słuchałem i już w 5 dniu udało mi się uzyskać 1 krótki LD przez RC w zwykłym śnie. Ale problem tkwi w tym że próbuje też Wilda i chyba byłem blisko 2 razy lecz świadomego snu nie było, a kończyło się zawsze na tym że leżałem i dosyć szybko miałem już takie uczucie że kręciło mi się w głowie chwilę wraz z hipnagogami i zdrętwieniem rąk ale chwilę po tym wszystko się uspokaja i widzę tylko ciemność po której nic nie następuje i nie wiem co z tym zrobic. Czy np dłużej czekać aż nadejdzie kolejny raz czy wyobrażać coś sobie? Nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
A próbowałeś ruszać wtedy palcem lub ręką? Bardzo możliwe, że jesteś już blisko paraliżu, natomiast gwałtowne otworzenie oczu automatycznie Cię wybudza. Próbuj ułożyć się w wygodnej pozycji, w której nie dojdzie do drętwienia rąk i skup się na swoim oddechu. Kiedy będziesz odczuwał hipnagogi lub ,, kręcenie w głowie '' staraj się tym nie fascynować i pamiętać jeszcze ciągle o oddechu. Sen/ paraliż przyjdą same , potem musisz się tylko uświadomić RC , że na pewno jesteś we śnie. 

Pytanie zasadnicze również, kiedy wykonujesz WILDA. Do tej techniki musimy zasnąć z łatwością, ale nie na tyle, żeby nie odcięło nas w kilka sec. Tą metodę zazwyczaj wykonuje się po kilku godzinach snu, najlepiej łączyć z techniką WBTB. Z tego co mi wiadomo to bardzo ciężko wykonać ją od razu po zaśnięciu, miej to na uwadze. ::)

Ja też staram na uzyskanie się swojego pierwszego LD przy pomocy WILDA :)  myślę, że trochę pomogłem, ale niech wypowie się jeszcze ktoś z większym doświadczeniem np. INCES  Pozdrawiam ! :)
Never give up!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
jeżeli starasz się o pierwsze LD to technika WILD jest odradzana. aczkolwiek nie zniechęcam cię do jej stosowania.
ja bym ci polecał na początku skupić się na dzienniku snów, TRach i WBTB i MILD. ja pierwsze LD osiągnąłem poprzez WBTB. u mnie wystarczyły 2 próby WBTB i za 2 razem miałem już LD. WBTB odpowiada statystycznie za około 75% sukcesu. chociaż ja bym poszedł w stwierdzenie że nawet więcej. tak czy inaczej polecam ci na początku samo WBTB.
a jeżeli znowu chcesz tak bardzo tego WILDA to tak jak mówi Travel, WILD wykonujemy tylko i wyłącznie w połączeniu z WBTB.
podczas WILD musisz być tylko ty i oddech, najepiej nie myśleć o LD, i być w 100% skupiony na oddechu. kiedy LD będzie nadchodzić samo ci o tym przypomni, warto zaznaczyć że nie można się ekscytować, trzeba opanować emocje, bo emocje też wybudzają.
LD - 45
Sny o LD -  7
FA - 11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak interpretacji ( analiz). supreme 4 1,532 02-06-2022, 16:40
Ostatni post: supreme

Skocz do:

UA-88656808-1