Pomysły na oryginalną zabawę
#1
Jak sama nazwa tematu wskazuje, będziemy tu wstawiać swoje propozycje na oryginalną zabawę i eksperymenty podczas świadomego snu. Są oneironauci, którzy zdążyli w swoich LD wyczerpać wszystkie konwencjonalne metody rozrywki. Są też tacy, którzy zamiast bawić się od razu eksperymentują na sobie i sennym świecie. Bo przecież to świat bez zasad. Bez praw... Ani społecznościowych, ani fizyki. A Bogami jesteśmy my. Czemu więc nie popuścić wodze fantazji? Największy klasyk to latanie. A jakby tak zamiast zwykłego lotu przywiązać się do rakiety ziemia-powietrze i podpalić lont? Sam lot takim sposobem to świetna i ekstremalna zabawa, ale to nic w porównaniu jak rakieta w końcu eksploduje razem z nami. Przy odrobinie szczęścia można poczuć ciało rozczłonkowane na dziesiątki kawałków... Inny ciekawy pomysł to walka na miecze świetlne w pokoju z zerową grawitacją. Jak widzicie sposobów na zabawę lub nowe odmienne doświadczenia może być multum i jeszcze więcej.

Potraktujcie to jako pojedynek na najciekawsze pomysły. Kto wie, być może kiedyś będzie szansa wypróbować owoce naszych pokręconych umysłów xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
kiedyś coś zamieniliśmy parę słów o tym Slavia i muszę przyznać, że spodobał mi się Twój pomysł na leżenie czy chodzenie czy co tam komu jeszcze przychodzi do głowy :P na powierzchni wody, w sensie, że leżymy na wodzie jak na materacu, a dookoła sama woda. Ja osobiście dodałbym do tego zachodzące słońce (tarcza słońca w połowie "zanurzona" w wodze, wielka, pomarańczowa). Nie wiem czy oryginalnie czy nie, ale dla mnie to by było ekstra :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Hrislay napisał(a):Nie wiem czy oryginalnie czy nie, ale dla mnie to by było ekstra :)
Niestety, jest to jeden z klasyków, oneironauci najczęściej uprawiają seks w takiej lokacji ;)

Smuggler1597 napisał(a):Ja proponuję najbanalniejsze, ale bardzo ciekawe zajęcia, jakim jest.... patrzenie się w niebo!
A to już największy klasyk, ale polecam, niezłe cuda można zobaczyć :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Dzisiaj miałem "znów" LD :P Mam nadzieję, że dzisiaj też będzie.. i chce w nim poskakać z bungie, z mega wysokiego mostu, gdzie na dolę będą czekały krwiożercze piranie, albo co innego :) Pewnie fajna adrenalinka ;p
Jak się uda to opowiem jak było i czy polecam ;]]
LD: 6
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Dobrą zabawą nie koniecznie orginalną jest wyobrażenia sobie że niebo jest kolorowe i popatrzenie się na nie kto już widział wie o czym mówie można też poleciec na impreze do kosmitów albo odegranie scenki z twojego ulubionego filmu.
LD to zabawa więc baw się !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Yaraqzoo napisał(a):albo odegranie scenki z twojego ulubionego filmu.

OOoooooooooooo!

Psy, i zamiast Bogusława Lindy, stanąć i krzyknąć "wyp********" o tak. Dziś to zrobię i opiszę emocje! :D Dzięki za pomysł ;)
3549940 - gadu-gadu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
Czemu taki fajny temat wygasł? :cry:

Ciekawym pomysłem byłoby zmniejszenie się do mikro rozmiarów i wstrzyknięcie do czyjegoś organizmu :D Podróże po układzie krwionośnym, żołądku czy mózgu :D
Albo, można by zastąpić na chwilę Armin'a za sterami ^^ <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=b43I-blBqhY&feature=channel">http://www.youtube.com/watch?v=b43I-blB ... re=channel</a><!-- m -->
Ciekawe jakie to jest uczucie mieć tyle szalejącego tłumu pod sobą :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
High Contrast napisał(a):Ciekawym pomysłem byłoby zmniejszenie się do mikro rozmiarów i wstrzyknięcie do czyjegoś organizmu :D Podróże po układzie krwionośnym, żołądku czy mózgu :D
Albo, można by zastąpić na chwilę Armin'a za sterami ^^ http://www.youtube.com/watch?v=b43I-blBq...re=channel http://www.youtube.com/watch?v=b43I-blB
Ciekawe jakie to jest uczucie mieć tyle szalejącego tłumu pod sobą :P
I to jest pomysł -mimo iż już to na psajko słyszałem. Postarajcie się jak HC a nie dajecie najbardziej podstawowe rzeczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
A ja proponuje pójść na całość i się... pochlastać! :mrgreen:

Bierzemy nóż w łapę i tniemy się ile wlezie. Najgorsze rany nam nie zaszkodzą (to w końcu tylko świadomy sen), więc smarujemy się krwią, idziemy do swojego domu i straszymy rodzinę. :twisted:

Wiem, wiem. Zawsze byłem sadystą. :twisted:


Jeszcze mam kilka pomysłów do zrealizowania:
- napaść na bank
- ućpać się na amen
- wcielić w anioła-bobaska lub diabła-bobaska jak w grze Angels vs Devils i się potłuc :D
- odbyć podróży po piekle jak w Boskiej Komedii
- wybrać się w głąb ziemi
- podstawiać nogę syzyfowi :lol:
- zmierzyć się z pudzianem :mrgreen:

I narazie tyle, chociaż ilość pomysłów jest nieograniczona!
Jeżeli macie problemy z ich znalezieniem, zadajcie sobie pytanie "Co dzisiaj chciałbym robić we świadomym śnie?" i zadawajcie je sobie, dopóki coś ciekawego wam do głowy nie przyjdzie. Pytania pobudzają kreatywność, a to jak najbardziej wam się przyda. :)
Zobacz jak wyglądają świadome sny - zapisz się na kurs!
W 100% naturalne sposoby na bezsenność
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#10
WOOOOOOOW xD

Tej z tym chlastaniem sie to niezła myśl :D I w ogóle bardzo fajne ideas xD
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1