Dziennik snów Aylo
#7
26/09

Była noc a ja byłem w szkole. Nagle stwierdziłem, że muszę zdobyć pełen set świetnej zbroi która jest na podwórku mojej sąsiadki (?). Wybiegłem z budynku na boso i zacząłem przemierzać moje osiedle. Na początku bieganie jako tako wychodziło, nie skupiałem się na nim. Zza rogu wyjechała policja, schowałem się przed nimi jakobym miał coś na sumieniu a oni mieliby mnie zatrzymać. Przejechali. Wkroczyłem na następną uliczkę, ale znowu dojrzałem ich radiowóz obok. Teraz mocno spięło mnie, żeby uciekać jak najszybciej. Jak to zwykle bywa - totalna blokada, nogami przebierałem jak głupi a posuwałem się jakbym  poruszał się tip-topkami. Olśniło mnie jednak, że przecież mogę latać bo jestem we śnie. Wzleciałem i poszybowałem aż do podwórka sąsiadki. Było zupełnie ciemno, więc próbowałem zmaterializować sobie w ręce latarkę, wyobrażałem ją sobie i "czułem" już w swoje dłoni, ale się nie udało. Bardzo dobrze mi idzie wpływanie na już istniejące obiekty, ale tworzenie nowych, szczególnie dosyć precyzyjnych słabiutko, żeby nie powiedzieć wcale. W każdym razie podleciałem do dachu domu i naszła mnie myśl, że tak w zasadzie to moja wiedza, że jest tu gdzieś ta zbroja jest oparta na jakimś głupim przekonaniu które nasunął mi sen, a najpewniej nigdzie jej tu nie ma. Zamknąłem oczy i próbowałem ją chwycić, wyobrazić sobie, ale znów zakończyło się to porażką, dłoń wciąż była pusta. Odleciałem z powrotem w stronę szkoły. Pomyślałem, że przecież mogę zdobyć walutę premium za pomocą cheatów i kupić za nią tę zbroję. Włączyłem jakąś konsole przed sobą i dodałem sobie punkty. Zanim jednak skończyłem zakupy system wykrył oszustwo i wlepił mi bana. Obudziłem się
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 17-09-2018, 19:58
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 20-09-2018, 17:55
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 20-09-2018, 20:36
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 21-09-2018, 21:23
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 23-09-2018, 06:57
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 25-09-2018, 15:50
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 26-09-2018, 06:57
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 27-09-2018, 07:56
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 28-09-2018, 06:22
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 29-09-2018, 09:03
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 01-10-2018, 16:59
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 04-10-2018, 18:41
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 08-10-2018, 08:22
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 13-10-2018, 09:24
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 13-10-2018, 10:09
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 13-10-2018, 10:59
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 17-10-2018, 19:26
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 22-10-2018, 07:43
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 25-10-2018, 17:43
RE: Dziennik snów Aylo - przez Korsarz04 - 25-10-2018, 20:57
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 25-10-2018, 21:05
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 26-10-2018, 11:33
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 08-11-2018, 14:08
RE: Dziennik snów Aylo - przez Korsarz04 - 21-11-2018, 23:59
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 11-11-2018, 12:12
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 12-11-2018, 00:13
RE: Dziennik snów Aylo - przez Isabela - 12-11-2018, 18:25
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 16-11-2018, 16:21
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 21-11-2018, 21:14
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 23-11-2018, 16:46
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 23-11-2018, 16:57
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 27-11-2018, 18:52
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 27-11-2018, 18:57
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 06-12-2018, 16:28
RE: Dziennik snów Aylo - przez Korsarz04 - 07-12-2018, 23:54
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 08-12-2018, 14:11
RE: Dziennik snów Aylo - przez Onejronauta - 09-12-2018, 00:04
RE: Dziennik snów Aylo - przez Korsarz04 - 20-12-2018, 00:20
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 09-12-2018, 14:44
RE: Dziennik snów Aylo - przez Isabela - 09-12-2018, 16:29
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 10-12-2018, 15:22
RE: Dziennik snów Aylo - przez Isabela - 10-12-2018, 19:01
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 11-12-2018, 16:48
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 12-12-2018, 16:44
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 13-12-2018, 16:17
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 13-12-2018, 19:00
RE: Dziennik snów Aylo - przez Isabela - 13-12-2018, 19:26
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 14-12-2018, 15:57
RE: Dziennik snów Aylo - przez Isabela - 14-12-2018, 19:01
RE: Dziennik snów Aylo - przez Korsarz04 - 20-12-2018, 00:21
RE: Dziennik snów Aylo - przez Korsarz04 - 21-12-2018, 00:14
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 24-12-2018, 12:02
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 26-12-2018, 13:35
RE: Dziennik snów Aylo - przez Isabela - 26-12-2018, 13:57
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 07-01-2019, 16:19
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 01-02-2019, 15:04
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 04-03-2019, 21:32
RE: Dziennik snów Aylo - przez Howolf - 04-03-2019, 21:42
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 06-03-2019, 21:51
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 26-03-2019, 20:12
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 14-04-2019, 01:05
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 17-06-2019, 20:29
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 18-06-2019, 12:31
RE: Dziennik snów Aylo - przez Isabela - 18-06-2019, 18:04
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 18-06-2019, 22:04
RE: Dziennik snów Aylo - przez Isabela - 18-06-2019, 22:23
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 19-06-2019, 00:38
RE: Dziennik snów Aylo - przez Korsarz04 - 19-06-2019, 22:14
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 19-06-2019, 10:46
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 27-06-2019, 22:51
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 28-06-2019, 18:38
RE: Dziennik snów Aylo - przez sz4m4n - 28-06-2019, 18:52
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 28-06-2019, 23:26
RE: Dziennik snów Aylo - przez sz4m4n - 29-06-2019, 06:26
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 29-06-2019, 12:11
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 17-08-2019, 12:01
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 03-09-2019, 21:56
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 20-09-2019, 21:14
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 27-09-2020, 15:13
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 28-09-2020, 12:53
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 29-09-2020, 14:07
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 29-09-2020, 18:16
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 30-09-2020, 13:35
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 02-10-2020, 15:55
RE: Dziennik snów Aylo - przez incestus - 02-10-2020, 19:21
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 03-10-2020, 14:00
RE: Dziennik snów Aylo - przez Areckt - 03-10-2020, 18:33
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 05-10-2020, 21:10
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 09-10-2020, 12:31
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 10-10-2020, 23:02
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 11-10-2020, 11:51
RE: Dziennik snów Aylo - przez Aylo - 12-10-2020, 13:06

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kys - Dziennik snów Kys 56 22,202 04-09-2026, 21:13
Ostatni post: Kys
  dziennik snów doysoyk Doysoyk 35 7,339 20-01-2026, 21:30
Ostatni post: Doysoyk
  Dziennik snów Sennego Spacerowicza Dream Walker 323 182,286 18-01-2026, 22:35
Ostatni post: Dream Walker
  Dziennik snów Kilera Jestem Kiler 476 103,031 27-07-2025, 21:33
Ostatni post: Jestem Kiler
  Dziennik snów Zupyztrupa Zupaztrupa 16 2,569 14-08-2024, 10:03
Ostatni post: Zupaztrupa

Skocz do:

UA-88656808-1