Dziennik Snów Enda
#39
Myślę, że kompensacja polega na wymuszeniu pewnej głębokości snu, żeby fazy się zmieściły bez wybudzania, więc paradoksalnie ostatnia czy przedostatnia faza REM mogą być wtedy równie głębokie jak poprzednie. Może też być tak, że niestabilności nie da się zauważyć z powodu dużej drobiazgowości i dynamiki snu. Mimo to często w nocy odczuwam płyciutkie hipnagogi w postaci intensywnych wyobrażeń, po których szczegółowości i treści domyślam się, że stworzyły by wizję przy większej głębokości snu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 29-09-2014, 09:46
RE: Dziennik Snów Enda - przez ZaCK_ - 29-09-2014, 14:44
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 30-09-2014, 14:19
RE: Dziennik Snów Enda - przez Fallen Leaf - 30-09-2014, 15:17
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 14-10-2014, 09:28
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 15-10-2014, 09:29
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 16-10-2014, 10:48
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 19-10-2014, 12:52
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 20-10-2014, 11:24
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 21-10-2014, 12:29
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 22-10-2014, 10:18
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 23-10-2014, 11:33
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 24-10-2014, 11:47
RE: Dziennik Snów Enda - przez Fallen Leaf - 25-10-2014, 03:42
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 25-10-2014, 15:51
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 25-10-2014, 17:23
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 26-10-2014, 10:23
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 27-10-2014, 11:31
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 28-10-2014, 11:40
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 29-10-2014, 10:34
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 30-10-2014, 12:03
RE: Dziennik Snów Enda - przez Podroznik - 30-10-2014, 23:22
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 31-10-2014, 11:55
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 01-11-2014, 11:55
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 02-11-2014, 11:46
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 03-11-2014, 11:46
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 12-11-2014, 12:26
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 12-11-2014, 17:09
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 13-11-2014, 00:28
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 13-11-2014, 12:10
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 17-11-2014, 11:19
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 18-11-2014, 11:10
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 18-11-2014, 18:31
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 18-11-2014, 21:10
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 23-11-2014, 12:17
RE: Dziennik Snów Enda - przez Fallen Leaf - 25-11-2014, 20:15
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 25-11-2014, 23:52
RE: Dziennik Snów Enda - przez Fallen Leaf - 26-11-2014, 00:17
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 26-11-2014, 11:43
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 27-11-2014, 12:05
RE: Dziennik Snów Enda - przez Fallen Leaf - 27-11-2014, 21:33
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 28-11-2014, 00:56
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 28-11-2014, 11:25
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 30-11-2014, 20:18
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 01-12-2014, 12:07
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 01-12-2014, 17:18
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 02-12-2014, 11:18
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 03-12-2014, 11:34
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 04-12-2014, 11:58
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 05-12-2014, 11:13
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 06-12-2014, 12:41
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 06-12-2014, 17:21
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 06-12-2014, 22:09
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 07-12-2014, 13:38
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 08-12-2014, 18:23
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 08-12-2014, 20:24
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 08-12-2014, 23:13
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 11-12-2014, 22:52
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 12-12-2014, 14:36
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 12-12-2014, 23:04
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 13-12-2014, 00:18
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 13-12-2014, 10:24
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 13-12-2014, 17:20
RE: Dziennik Snów Enda - przez Fallen Leaf - 13-12-2014, 19:30
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 13-12-2014, 19:43
RE: Dziennik Snów Enda - przez Fallen Leaf - 13-12-2014, 23:04
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 15-12-2014, 00:25
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 15-12-2014, 17:01
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 17-12-2014, 12:47
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 17-12-2014, 17:19
RE: Dziennik Snów Enda - przez Fallen Leaf - 17-12-2014, 21:06
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 17-12-2014, 22:38
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 21-12-2014, 03:52
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 29-12-2014, 13:04
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 30-12-2014, 12:36
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 05-01-2015, 11:07
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 08-01-2015, 20:45
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 09-01-2015, 12:55
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 09-01-2015, 18:24
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 10-01-2015, 04:14
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 20-01-2015, 11:11
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 20-01-2015, 17:10
RE: Dziennik Snów Enda - przez Fallen Leaf - 20-01-2015, 21:17
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 21-01-2015, 00:32
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 29-01-2015, 21:59
RE: Dziennik Snów Enda - przez Fallen Leaf - 29-01-2015, 22:54
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 29-01-2015, 23:27
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 01-02-2015, 07:18
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 10-02-2015, 00:00
RE: Dziennik Snów Enda - przez incestus - 10-02-2015, 19:46
RE: Dziennik Snów Enda - przez mrend1989 - 10-04-2015, 13:49

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kys - Dziennik snów Kys 56 22,211 04-09-2026, 21:13
Ostatni post: Kys
  dziennik snów doysoyk Doysoyk 35 7,349 20-01-2026, 21:30
Ostatni post: Doysoyk
  Dziennik snów Sennego Spacerowicza Dream Walker 323 182,407 18-01-2026, 22:35
Ostatni post: Dream Walker
  Dziennik snów Kilera Jestem Kiler 476 103,202 27-07-2025, 21:33
Ostatni post: Jestem Kiler
  Dziennik snów Zupyztrupa Zupaztrupa 16 2,577 14-08-2024, 10:03
Ostatni post: Zupaztrupa

Skocz do:

UA-88656808-1