szatański owoc
#1
Witam, chciałbym podzielić się moim pomysłem, który chce zrealizować przy najbliższym LD

Czytałem, że najlepszym sposobem na wykonanie jakiejś nadnaturalnej rzeczy w świadomym śnie z zmniejszonym ryzykiem niepowodzenia jest znalezienie logicznego wytłumaczenia/sposobu do danego działania. W uniwersum mangi/anime One Piece występują tzw. ''szatańskie owoce'', po których zjedzeniu osoba otrzymuje specjalne umiejętności zależnie od rodzaju owocu (ciało z gumy, kontrola ognia itd.) I tak pomyślałem, gdyby znaleźć owoc który gwarantuje pełną kontrolę nad snem, czy ułatwiłoby to wykonywanie bardziej złożonych czynności osobom mniej doświadczonym w LD? Jak narazie sam nie spróbowałem ze względu na to, że jeszcze nie udało mi się wywołać LD.
Mam nadzieję że kogoś to zainspiruje i podzieli się informacją, czy coś takiego faktycznie mogłoby zadziałać, przynajmniej póki ja nie osiągne LD i sam nie spróbuję. :)


Załączone pliki Obrazki
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Tak, takie coś zadziała. Nawet nie trzeba szukać specjalnie do tego jakiegoś owocu, wystarczy sobie wmówić, że w kieszeni znajdują się tabletki na latanie i je po prostu zjeść. Jak nie możesz znaleźć swojego ziomka i nie możesz go wyczarować to możesz po niego zadzwonić telefonicznie. Jeżeli wierzymy, że coś przyniesie porządany skutek, to tak się stanie.
Senne podróże
proszę o nie dawanie mi plusików ani minusików, repka musi być 666
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1