szatański owoc
#1
Witam, chciałbym podzielić się moim pomysłem, który chce zrealizować przy najbliższym LD

Czytałem, że najlepszym sposobem na wykonanie jakiejś nadnaturalnej rzeczy w świadomym śnie z zmniejszonym ryzykiem niepowodzenia jest znalezienie logicznego wytłumaczenia/sposobu do danego działania. W uniwersum mangi/anime One Piece występują tzw. ''szatańskie owoce'', po których zjedzeniu osoba otrzymuje specjalne umiejętności zależnie od rodzaju owocu (ciało z gumy, kontrola ognia itd.) I tak pomyślałem, gdyby znaleźć owoc który gwarantuje pełną kontrolę nad snem, czy ułatwiłoby to wykonywanie bardziej złożonych czynności osobom mniej doświadczonym w LD? Jak narazie sam nie spróbowałem ze względu na to, że jeszcze nie udało mi się wywołać LD.
Mam nadzieję że kogoś to zainspiruje i podzieli się informacją, czy coś takiego faktycznie mogłoby zadziałać, przynajmniej póki ja nie osiągne LD i sam nie spróbuję. :)


Załączone pliki Obrazki
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Tak, takie coś zadziała. Nawet nie trzeba szukać specjalnie do tego jakiegoś owocu, wystarczy sobie wmówić, że w kieszeni znajdują się tabletki na latanie i je po prostu zjeść. Jak nie możesz znaleźć swojego ziomka i nie możesz go wyczarować to możesz po niego zadzwonić telefonicznie. Jeżeli wierzymy, że coś przyniesie porządany skutek, to tak się stanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1