sen1
(24-03-2021, 09:08 )hotaru napisał(a): Potrzebuje tylko siebie, przecież i tak pewnie umrę. 
Plus za te kluczowe słowa.
forever insane
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Gadałam z jakąś dziewczyną, chyba spałyśmy w jednym łóżku. Wpadli jacyś ludzie i zaczęli krzyczeć, że trzeba uciekać. Pojechaliśmy wszyscy do domu. Wokół budynku krążyło kilka czarnych, małych helikopterów. Chciałam przyjrzeć się jednemu. Wleciał w takie miejsce, że nie było możliwości żeby nie zawadził o coś łopatami, a jednak jakoś przeleciał. Zlasowało mi to mózg na chwilę ale poszłam dalej. Jakiś facet przekonywał, że trzeba zejść do podziemi. Nie chciałam zostawić rodziny, dlugo się wahałam, chciałam walczyć i umrzeć. Zaczeło się robić gorąco. Strzelanina, wybuchy, przekonali mnie, że rodzinie nic nie zrobią.  Wyskoczyliśmy przez okno i zjechaliśmy falowanym szerokim tunelem zjeżdżalnia głeboko w dół. Bałam się i starałam wyhamować bo prędkość robila sie szaleńcza. Myslalam jak sie stad wydostaniemy, że nie będzie możliwości wrócić na powierzchnię. Jakoś dojechałam na dno. Było tam całe futurystyczne miasto obsługiwane przez małe pstrokate roboty. Dostalam klaustrofobii, starałam się jednak jakoś dostosować. Jeden z korytarzy wyglądał jak z mojej podstawówki, ktoś wyrzucił książki przed drzwi, jakies dziecko płakało. Na początku chciałam się zainteresować ale stwierdziłam, że nie będę się mieszać. Pocacalam tylko chłopca po głowie. Wydawało mi się, że minęła cała wieczność kiedy wydostałam się spod powierzchni na boisku szkolnym. Spotkałam się z tata. Musieliśmy się chronić bo jakieś dziecko do nas strzelało. Odbywała się tam jakaś strzelanina. Ktoś oberwał ale sen się zaczął zamazywać.
Wczoraj też śniłam o szkole. Wpadłam do jakieś klasy. Chciałam coś powiedzieć nauczycielce a ona zostawila mnie z całą klasą.  Założyłam słuchawki, obróciłam się tyłem we wnęce i tak siedziałam chwilę wkurzona. Pomyślałam, że nie muszę tu siedziec. Poszłam do łazienki. Przyglądałam się chwilę twarzy. Na pewno nie była moja. Chciałam opłukać ręce, ale zlew był pełen ziemi. Pomagałam tą ziemię, wtedy wszedł jakiś chłopak, odkręcił wodę w innym kranie na przeciwległej ścianie i śmiejąc się powiedział czy nie wolę myć ręce w wodzie niż w ziemi. Wkurzyłam się i wyszłam. Chciałam wejść do biblioteki ale trzeba było stać w kolejce. Stałam chwilę a po korytarzu biegali moi rówieśnicy jako bajtle. Dyrektorka coś do mnie powiedziała, czułam się zażenowana i sen się skończył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Byłam u lekarki. Kazała mi coś napisać. To miało być badanie neurologiczne do pracy. Byłam zobojętniała, chciałam to tylko załatwić i wracać do domu. Lekarka tylko napisała coś na recepcie i oznajmiła, że mam jakąś chorobę neurologiczną. Stwierdzilam yhy ok. Bardzo przejrzysty i świadomy, bylam niemal pewna, że to prawda, było nawet czuć powietrze.
Złapałam jakąś dziewczynę od tyłu i przylozylam jej nóż do gardła. Złapałam za włosy i groziłam jej z całym strumieniem jadu jaki tylko mogłam z siebie wydusić. Nawet na chwilę złapałam świadomość i pomyślałam co ja wyprawiam, nawet nie znam nikogo podobnego, ale szybko się zapomniałam. 
Na dzieci w wieku moze 6,7 lat upadł kawał betonu. Nie mogłam uwierzyć w to co się stało. Wygrzebywałam je jak tylko mogłam. Kilka przeżyło. Pamietalam to w dalszym śnie, w którym byłam mieszkanka jakiegoś pustostanu.
W niskiej piwniczce siedziałam przy stole ze starszym mężczyzna. Uczył mnie pisać litery. Wszystko sprzęty byly jak ze średniowiecza. Patrzyłam na literę, a ona była doskonale czarna. Tak doskonale, że aż łagodziła zmysły. Nie mogłam oderwać wzroku. Coś jak idealny poziom z RiM. Ale gość poklepał mnie po plecach i sie ocknełam. Byliśmy Bardzo zadowoleni z naszej pracy.
Leżałam na łóżku, a za oknem szalało tornado, za chwilę zmieniło się w wielki toporny statek kosmiczny zrobiony jakby z żeliwa. Ładny widok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Ciekawi mnie, dlaczego podświadomość generuje takie motywy.
forever insane
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1