falszywe przebudzenie
#1
Dziś uzyskałem świadomość w śnie, zrobiłem TR i był pozytywny, wiec zaczelem robić różne rzeczy latać itp nagle sie wszystko urwało i widziałem tylko ciemność wiec pomyślałem sobie ze mnie wyrzuca ze snu bo byłem zbyt podekscytowany i sie za bardzo cieszyłem i sie obudziłem w moim łóżku problem w tym ze  to był nadal sen i ja straciłem świadomość w tym momencie  a sen nadal trwał, co zrobić gdy to sie powtórzy i bede widział nagle tylko ciemność podczas LD? Lub jak temu zapobiec?
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.                      Eleanor Roosevelt

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Generalnie zaleca się nie ulegać emocjom i nie myśleć o możliwości obudzenia. Jak się robi ciemno to są 2 opcje - albo własnie się obudziłeś, albo to nadal sen i można wypróbować metody rozjaśniania snu polecane przez niektórych, jak np. wymacanie włącznika światła czy adaptacja oczu do ciemności. Aczkolwiek słyszałem o tych technikach raczej w przypadku WILD-a, na początku snu.

Skoro obudziłeś się fałszywie, to znaczy że Twoja obawa przed wybudzeniem ziściła się w postaci snu o pobudce. Polecam wyrobić sobie nawyk robienia TR-a zawsze po przebudzeniu, w ten sposób znacząco zwiększysz szansę na uświadomienie w przypadku takich fałszywych pobudek :)
LD - 15
FA - 21
Wszystkich zapisanych snów - 536
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1