Zmarły ojciec, wizyta kosmitów, dom po zmarłych dziadkach - prośba o wytłumaczenie
#1
Witam
 
Dzisiejszej nocy miałem dość dziwny sen. Znajdowałem się w domu zmarłych dziadków ze strony matki. Lubiłem ich bardzo, odeszli gdy miałem ok. 10 lat. Nie pamiętam dokładnie, co tam robiłem, ale po tym, co tam się znajdowało, wnioskuję że tam mieszkałem bo rozpoznałem wiele rzeczy należących do mnie, które mam obecnie w mieszkaniu. Sytuacja zaczęła się rozwijać i okazało się, że jestem pełen niepokoju bo gdzieś niedaleko wylądowali kosmici, którzy zamierzają atakować ludzi. Mniej więcej w tym samym czasie w tym mieszkaniu pojawiła się również moja mama, i oboje wypatrywaliśmy mojego ojca (nieżyjącego od kilku lat). W pewnym momencie chciałem wyjść na jego poszukiwanie, i pamiętam, że miałem ubranie żołnierza, skórzane buty, wojskowe moro itp. Potem chyba znalazłem się w okolicach zalewu w moim mieście i tam zauważyłem kosmitę - ubrany był w taki dziwny kombinezon warstwowy. Nie wiem, co działo się dalej, bo akcja znowu przenosi się do domu, gdzie nagle pojawia się ojciec i ostrzega nas, że sytuacja wymyka się spod kontroli i że kosmici przygotowują się do ataku. Koniec.
 
Mogę prosić o interpretację? Czuję, że z jakiś powodów ten sen był dla mnie bardzo ważny. Po obudzeniu się czułem jeszcze jakbym częściowo przebywał w tamtym świecie. Zdarza mi się tęsknić za zmarłym ojcem, dodatkowo mocno szukam zmiany w życiu. Kilkakrotnie już śnił mi się też ten dom po dziadkach, wcześniej np. wchodziłem przez pokoje do jakiś podziemnych korytarzy, w których spotykałem dziwne postacie lub coś mnie straszyło (ale zawsze to ja byłem górą w tych potyczkach z bytami z tamtej strony).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Wydaje mi się, że z tego snu wynika tylko, że od jakiegoś niedługiego czasu spodziewasz się jakiegoś nowego wydarzenia lub zmiany w niedalekiej przyszłości, która jest dla ciebie nowa, może związana z kwestią samodzielności, i nie wiesz czego się po niej spodziewać. Wygląda na to, że masz wobec niej raczej złe przeczucia i odczuwasz niepokój i potrzebę wsparcia. Mam na myśli sprawy typu : zacząłeś nową pracę lub zamierzasz się przeprowadzić, albo skończyłeś jakiś etap edukacji i wkraczasz w kolejny, poznałeś kogoś, albo po prostu podjąłeś jakąś dalekosiężną decyzję życiową z niejasnymi konsekwencjami. Ojciec najpewniej pojawia się tu w wyniku tęsknoty za wsparciem, w przeszłości to on musiał osłaniać cię przed lękiem, lub może nawet przed samymi sytuacjami stresowymi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Dziękuję. Zgadzałoby się mniej więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmarły PsychicalLady 7 1,130 24-10-2018, 22:14
Ostatni post: incestus
  Sny o zmarłych, przede wszystkim o zmarłej na raka bartech99 1 835 27-11-2017, 10:23
Ostatni post: incestus
  sen ojciec i dziadek. jurempus 1 854 13-05-2017, 20:12
Ostatni post: AguKingu
  Prośba o interpretację snu Tylkoja 19 5,287 27-02-2017, 23:39
Ostatni post: incestus
  Prośba o interpretacje 2 krótkich snów MaxGameYT 1 978 03-01-2017, 18:22
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1