Wizja, która się sprawdziła
#1
Miałem sen, który chciałem tutaj wpisać kilkanaście dni temu (krótko przed tym jak miałem zdjęty gips z nogi), ale o tym zapomniałem. Dziś okazało się, że się spełnił.

Przychodzę do pracy i zostałem zatrzymany na portierni. Okazało się, że wniosłem na teren zakładu pracy "nielegalny przedmiot". Za karę miałem iść do domu. A później dowiedziałem się, że dostałem 3 tygodnie aresztu.

A teraz sytuacja, którą miałem dziś w pracy. Wracam po zwolnieniu lekarskim, ale wciąż o kulach. Szefowa powiedziała, że w tym stanie nie mogę pracować i aby wrócić mam przynieść zaświadczenie od lekarza medycyny pracy.
Poszedłem do tego lekarza i okazało się, że mam przynieść zaświadczenie od ortopedy lub chirurga, gdyż noga była w gipsie. Termin wizyty u ortopedy za 19 dni (wieczorem), więc za 20 dni będę u lekarza medycyny pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Chyba nadmiernie wiążesz ze sobą fakty i próbujesz doszukać się na siłę spełnienia tego snu. Tylko jeden fakt jest wspólny, taki że musiałeś wrócić się z pracy. Może ten sen dotyczył przeszłości, czyli okresu kiedy miałeś nogę w gipsie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wizja, która się sprawdziła geograful 3 1,339 05-08-2016, 18:17
Ostatni post: SpecialEffect
  Zmarła koleżanka, która mi rozdziera ubranie Hanka60 0 987 08-09-2015, 15:53
Ostatni post: Hanka60

Skocz do:

UA-88656808-1