Świadomy sen w 15 sekund. Technika Marvolo
#11
Witam.

Ciekawy sposób  na uzyskanie LD.Na pewno sprawdzę   wiele razy  . Dokładnie   napisałeś  jak  wszystko wykonać.
Udało się, nie  były  to  sny  LD ale  bardzo dobrej jakości  nieświadome sny.Pierwszy  i drugi sen   w skrócie..   jestem w lesie, idę ścieżką, przede  mną widzę  kobietę,skręcam  w lewo nie widzę  już  kobiety, odwracam się , widzę brudnego mężczyznę który zbliża się do mnie bardzo szybko.Czuje  że coś chce ode mnie.Budzę się. A teraz ciekawostka.W rzeczywistości    na ulicy podchodzi do mnie  brudny mężczyzna i prosi o pieniądze.
Próbuje  ponownie uzyskać LD. Tym razem  jestem w innym miejscu.Miejsce  wygląda znajomo w pobliżu domów  jednorodzinnych .Spotykam aktora Zbigniewa Buczkowskiego,daje  mi trzy  grube  paczki  banknotów  100 dolarowych.Po chwili zauważyłem dwie  kobiety które przyglądają się jak dostaje   paczki  z pieniędzmi.Na  betonowym słupku   zostawiłem trochę  banknotów.Kobiety zabierają pieniądze.Jestem  dziś w tym samym miejscu w rzeczywistości aktora nie spotkałem ale zauważyłem  dwie kobiety. Po chwili  znajduje     2 grosze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
@Lapis 
Fajnie usłyszeć, że moja metoda na kogoś działa. Nawet jeżeli jest to częściowy sukces. Musisz teraz popracować nad tym, aby po wejściu w sen znaleźć się w swoim pokoju. To najlepszy, najbardziej skuteczny test rzeczywistości. Nie potrafię dokładnie wyjaśnić dlaczego. Każdy inny test, to czysta loteria. Mi raz udało się osiągnąć świadomość sprawdzając 2 razy mój paszport (za drugim razem jego zawartość była inna). Życzę powodzenia i czekam na następne relacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
We śnie  jestem na skraju lasu.Gdy  wszedłem do lasu zaatakował mnie wilk. Przestraszyłem się i obudziłem się.Próbuje ponownie,  w moim przypadku  nie  widzę przed oczami okna jak w samolocie   tylko   coś  co przypomina wir i  po  chwili znalazłem się w pokoju .Nie   jest to pokój  w którym spie .W tym pokoju  nie ma  mebli ale są  trzy postacie  jak z horroru.Jedna  z postaci  nie ma twarzy.Dwie postacie stoją tyłem do mnie.Pomyślałem że  zasypiam  na pewno  na lewym boku.Na lewym boku  bardzo często mam koszmary.Mowie  do postaci , nie przestraszę się , otwieram drzwi od pokoju.Pomyślałem że  sen będzie trwał dłużej ale obudziłem  się . Leże  na lewym boku.

https://i-sen.pl/Temat-Pozycja-snu-wplyw...-sny--3694
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
W jaki sposób mam narysować sobie okienko?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1