Sny Isabeli
14 lutego 2021 - Faza po melisie

Wbiłam nóż we wnętrzności lekko tłustawej ciemnowłosej kobiety po trzydziestce. Nie mogłam sobie ulżyć w inny sposób.
W głębokim rowie wypełnionym wodą utopił się mały piesek. Udało mi się go uratować. Wyłowiłam zwierzaka i potrzymałam go głową w dół. Wyleciała z niego woda i trochę jedzenia. Zaczął znów oddychać, na początku słabiutko. Potem się ożywił i pobiegł do miski z paskami żółtego sera, aby napełnić pusty brzuszek.

Ocena snu: 4/10


15 lutego 2021

Nie pamiętam już, czy to był sklep, czy biuro, ale w pewnym momencie podniosłam pustą puszkę z podłogi i tak oto otrzymałam pracę sprzątaczki. Nie wiedziałam, skąd pracodawca ma mój plan lekcji. Miałam pogodzić pracę (ok. 1-2 godziny dziennie) z nauką, z tym że cały czwartek poświęcony był na praktyki. Do moich obowiązków należało też nakarmienie myszy na dworze.
Udałam się na przystanek. Szukałam właściwego autobusu, który dowiózłby mnie na miejsce bez przesiadek.
Poszłam na zajęcia z informatyki, mimo, że nie byłam zapisana do grupy. Usiadłam z tyłu sali, żeby nie rzucać się w oczy. Myślałam, żeby przekwalifikować się na programistę, ale nie udało mi się nawiązać kontaktu z prowadzącym i zrezygnowałam.

Ocena snu: 3/10


Poza tym w ostatnich dniach śniły mi się:
- rozmowa z jakimś chłopakiem
- niebieska papryka (kształt miała jak żółta, czerwona albo zielona), byłam absolutnie przekonana, że taka istnieje w realu
- hala targowa pod Warszawą i spacer przy chińskich kontenerach
- wpisywanie się na dwie listy w auli na uczelni, która miała być kinem, podpisałam się tylko na jednej i przepadło moje zarezerwowane miejsce, musiałam oglądać film na tablecie. Druga lista była dla tych, którzy już zapłacili i mieli to potwierdzić.
Shitposter.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16 lutego 2021

Miałam astralną operację na brzuchu, potem przez godzinę nie mogłam jeść i kąpać się w wannie. Był zaszyty, ale widziałam na nim zakrwawione fragmenty tkanek. Byłam też nieopodal mieszkania rodziców mojej mamy.

Ocena snu: 5/10


17 lutego 2021

W pobliżu patelni z parówkami przebywał jamnik. Kiedy nikogo nie było w pomieszczeniu, zwierzę pożarło przeznaczony dla ludzi posiłek.
Włączyłam światło w domku na działce. Z sufitu poleciała woda. Martwiłam się, że jest podłączona do prądu i może być pod napięciem, czyli bardzo niebezpieczna.
Kupiłam sobie książkę o borderline. Zdziwiło mnie, że było tam coś o Rain Manie.
O szóstej rano poczułam słodkie wibracyjki w stopach. Błogie uczucie bycia energią. Liczyłam na to, że uda mi się rozprzestrzenić je na całą fizyczną powłokę i wykorzystać do świadomego opuszczenia ciała, ale nie udało się. Zamiast tego zwyczajnie usnęłam.

Ocena snu: 6/10


18 lutego 2021

Weszłam do jakiegoś pojazdu, nie wiem już, czy to był pociąg, czy autobus. Prosiłam, aby zaczekano na mojego ojca, który ma 71 lat i wolno idzie.
Mama miała saszetkę po klockach Lego Friends wypełnioną tajemniczym proszkiem. Zastanawiałam się, czy może mi ją dać.

Ocena snu: 4/10
Shitposter.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19 lutego 2021

Obudziłam się przed szóstą, potem przez jakiś czas nie mogłam zasnąć, ale w końcu się udało.

Miałam eldeka. Snułam się po śnie, nie wiedząc, co z nim zrobić. Znajdując się w odmętach własnej psychiki, nie miałam nad nią żadnej kontroli. Nie było możliwości nad nią zapanować, nie mogłam nic w niej zmienić.
Janusz i Grażyna ruchali się w aucie. Kiedy skończyli, kobieta sobie poszła, a mężczyzna miał zabrać się do mnie. Miałam ogromną ochotę na seks, on także, ale stwierdziłam, że jednak jest dla mnie za stary. Poza tym przed chwilą robił to z inną... Nie mogłam się przełamać. Zamiast tego poszłam pobawić się klockami.
Spotkałam dwie archetypowe kobiety - starszą i młodszą. Stara biurworura była stanowcza i złośliwa. Młoda dziewczyna natomiast była rozlazłą cipą po jakichś ciężkich przejściach, głęboko ztraumatyzowana, strachliwa, nieporadna. Wkurwiało mnie to rozlazłe coś. Skatowałam ją fizycznie, chociaż była niewinna i bezbronna. Taka postawa wzbudziła we mnie agresję. Tamto okrutne babsko bardziej zasługiwało na wpierdol, ale jednak budziło we mnie jakiś respekt. Starej nikt nie podskoczy, a nad młodą każdy może się znęcać, ile chce, bez żadnych konsekwencji.
Dałam upust emocjom, jednak nie czułam się dobrze z tym, co zrobiłam - nawet, jeśli to tylko sen. To wszystko jest częścią mnie. Ta przytłaczająca bezradność, że nie mogę dziewczynie w żaden sposób pomóc, była tak silna, że popchnęła mnie do zastosowania przemocy wobec ofiary i dalszego pogłębiania jej traumy.
Nie wiem, jak naprawić swój błąd. Obudziłam się i czuję się paskudnie.

Patologia.
Shitposter.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20 lutego 2021

Jechałam pociągiem skm, zastanawiałam się, w którym miejscu wysiąść i iść dalej pieszo, ponieważ korzystam wyłącznie z biletów 20-minutowych. Nadal nie doładowałam karty miejskiej.
Znajomy psychiatra z discorda wysłał do mnie privatną msg. Napisał w niej, że nawet introwertyczne Koty [osoby neurotypowe - niespełniające kryteriów diagnostycznych autyzmu] bywają czasem przeciążone bodźcami, np. podczas pracy. Bardzo mnie ucieszyło, że się w końcu do mnie odezwał.
Widziałam koleżankę z podstawówki, w dwóch wersjach nieco różniących się od siebie. Jedna z nich miała grzywkę i była nieco milsza od drugiej. Spytała mnie, czy może skorzystać z mojej łazienki. Ja jej na to, że tylko pokój jest mój, a łazienka jest wspólna. Druga dziewczyna zabrała jakieś ubrania z mojego łóżka, nie wiadomo, czemu. Doszło do konfliktu, ale udało się wyjaśnić tę sytuację.
Ugryzłam żółty klocek w kształcie kraba i pękł. Czemu wszystko tak szybko przemija? Wyrób z plastiku był niskiej jakości.

Ocena snu: 6/10


21 lutego 2021

Oglądałam książki, w których jako dziecko zetknęłam się po raz pierwszy z autyzmem (w realu nic takiego nie miało miejsca).
Na półce w pokoju stała passata w butelce szklanej. Widać w niej było całe truskawki. Zaskoczyło mnie to.

Ocena snu: 4/10 (mało pamiętam, ale ogólnie było fajnie)
Shitposter.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1