Przeszłość - chodzenie do szkoły
#1
Proszę o interpretację.

bardzo często w moich snach pojawia się przeszłość , w której znowu chodzę do gimnazjum raz, że jest to 2 klasa gimnazjum , a raz początek trzeciej klasy gimnazjum. Im bardziej początek czyli więcej chodzenia np gdy śni mi się 1 gimnazjum tym sen jest bardziej przyjemniejszy gdy go śnię takie odczucie mam podczas gdy jestem w tym śnie. 
Pojawia się to samo ubranie, w którym chodziłam najczęściej ubrana do gimnazjum ( ale ono już jest spalone ) i w śnie pojawia się ogromna jakaś potrzebna kupienia dokładnie takiego samego ubrania ( czarnych spodni, szarego dresu , butów itd...) ubiór stanowi w tym śnie bardzo ważne znaczenie , że trzeba kupić takie same rzeczy żeby się w nie ubrać ponieważ podświadość wie, że w rzeczywistości są już one spalone ponieważ już nie chodzę do szkoły od 5 lat. 
W tych snach to właśnie etap początek szkoły gimnazjum się pojawia, a nie podstawówka. 
Podczas tych snów bo było ich już po kilka lub znacznie więcej pojawia się uczucie stanu bardzo przyjemnego, a kończenie 3 klasy gimnazjum i wakacje są już puste i narasta niepokój i zniechęcenie do tych wakacji.

na marginesie w trakcie chodzenia do gimnazjum jeszcze jakieś 5 lat temu bardzo nie lubiłam chodzić do szkoły i swojej klasy też. wręcz unikałam tego jak ognia żeby tylko nie być na lekcjach. 
Z czym to się może wiązać teraz ? obecnie nie chodzę do szkoły ani pracy, życie towarzyskie też nie mam bogate wręcz żadne. 
bardzo proszę o interpretację snu i nawiązanie do rzeczywistości
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
No jak we śnie o przeszłości pojawiają się przyjemne odczucia, to powinno się podejrzewać, że chodzi o tęsknotę i nostalgię. Może wtedy nie lubiłaś tego okresu, ale teraz możesz uważać, że był to ciekawy etap w życiu i mogłabyś do niego wrócić. Wydaje się więc, że sen motywuje cię do ekspozycji na bodźce, zachęca do przywrócenia warunków, w których byłaś szczęśliwa - czy to życia towarzyskiego czy rozwoju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Motyw powrotu do szkoły supreme 6 573 23-01-2019, 22:14
Ostatni post: Isabela
  Motyw szkoły średniej silmaril 0 338 25-12-2017, 11:34
Ostatni post: silmaril
  Przeszłość - czyli moje dawne zabawy z LD Makishima 1 1,609 13-09-2015, 00:53
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1