Prośba o interpretacje.
#1
Miałem dziwny sen i piszę póki jeszcze pamiętam.

Scena I
Poszliśmy ze znajomymi około 5-6 osób na "artystyczne wyburzanie budynków" w miejscu gdzie będzie jakaś nowa inwestycja. Ktoś zauważa, że wszystko jest źle przygotowane i trzeba uważać na swoje bezpieczeństwo. Jedna z moich koleżanek widząc, że w tłumie jest moja była żona, zaczęła się do mnie kleić. Co z jednej strony mi się podoba a z drugiej nieco przeszkadza, gdyż chciałbym zobaczyć rozbiórkę budynków. Powiedziałem jej, że możemy pójść do mnie po wszyskim, ona się zgodziła. U mnie oglądamy scenę II
Scena II
Oglądamy relację z tego wydarzenia. Wygląda to trochę jak relacja z wiadomości, a trochę jak serial para dokumentalny. Ale zamiast fragmentów rozmów są tylko zdjęcia. Owa koleżanka pojawia się dwukrotnie raz jako Maria a raz jako Daria, jednakże mam wrażenie, że nazywa się zupełnie inaczej. Ogólnie materiał wydaje mi się bardzo dziwny, robiony jakby przez osobę, która mało przejmowała się stanem faktycznym.
Scena III
Idę polną drogą przechodzę przez niewielką wieś z starym gotyckim kościołem. Tuż za wsią spotykam ową dziewczynę, nie może chodzić, więc mam ja zanieść. Dochodzimy do skrzyżowania. Na skrzyżowaniu jest kilka dróg. Pierwsza prowadzi do stacji kolejowej, którą widzę na horyzoncie. Druga prowadzi do Gdańska, niestety nie mogę odczytać jak jest daleko. Trzecia jest nieoznakowana. Czwarta prowadzi do miejscowości, w której mieszkają moi rodzicie. Mimo, że na znaku jest inna miejscowość to, wiem, że jakbym tam poszedł to bym doszedł do nich. Odległość około 50 km. Piąta droga to jest ta, którą przyszedłem, więc nawet nie zwracam uwagę na oznakowanie.
Pytam jej gdzie mam ją zanieść. Oni mi na to, że jej jest właściwie obojętnie. Ale z tego co wie o tej porze nie ma żadnego pociągu, więc ta droga odpada. W tym momencie się obudziłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Noo ciekawy sen. Nie podejmiesz próby własnej interpretacji ? ;) Mi wydaje się to wszystko dotyczyć rozluźnienia w małżeństwie. Gdyby to była prawda, to motywy senne są wręcz modelowe - wyburzanie ciekawe ale niebezpieczne, niejasno zrobiony program informacyjny, dylematy na skrzyżowaniu. Zanim jednak zagłębie się za daleko, to muszę zapytać - czy masz żonę ? :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Miałem.
A chciałbym uzupełnić. Mieszkam w Gdańsku, więc ten drogowskaz Gdańsk może być związany z moim miejscem zamieszkania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Hehe no przynajmniej ten pierwszy sen traktuje jakby o tym małżeństwie. Rozumiem że to dla ciebie zbyt prywatna sprawa, żeby opisać też kulisy rozwodu dla interpretacji ? Tak czy inaczej uzupełnij jeszcze to :
Podczas pierwszego snu poza zaciekawieniem i frustracją pomieszaną z zadowoleniem, czy czułeś też niepokój, kiedy ktoś zauważył niebezpieczeństwo rozbiórki ?
Czy w drugim śnie już podczas samego snu zauważałeś, że program jest źle i niejasno zrobiony i że różne były imiona koleżanki? Czy dopiero po pobudce do tego doszedłeś ?
W końcu jakie uczucie dominowało w ostatnim śnie - współczucie dla leżącej, czy zagubienie, czy przeważała erotyka albo jeszcze coś innego ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
W pierwszym czułem niepokój, ale ja się czułem dziwnie bezpiecznie.
W drugim nieścisłości widziałem od razu.
W trzecim chęć niesienia pomocy oraz zagubienie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
No nie wiem, pokuszę się o prostszą interpretację. Myślisz nieśmiało o związku ale niepokoisz się czy się powiedzie. Martwi cię, że mało ją znasz (2) a także uciążliwości związane z partnerstwem (1). Czujesz, że jest samotna i współczujesz jej, chcesz jej pomóc ale nie do końca wiesz jak, nie wiesz czego ona potrzebuje. (3)
I co, ma to jakiś sens dla Ciebie ?

Nawiasem mówiąc zapraszam też innych użytkowników do zabawy w interpretacje, to nie jest tak, że mam na to monopol :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prośba o interpretację snu Tylkoja 19 4,804 27-02-2017, 23:39
Ostatni post: incestus
  Sen inny niż zawsze. Jakieś interpretacje? FeniksPolska 1 922 04-01-2017, 16:42
Ostatni post: incestus
  Prośba o interpretacje 2 krótkich snów MaxGameYT 1 907 03-01-2017, 18:22
Ostatni post: incestus
  Prosba o wyjasnienie snu Michał Górski 3 1,494 16-12-2016, 01:00
Ostatni post: incestus
  Koszmar z prośbą o interpretacje David96 4 1,828 01-12-2016, 22:17
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1