Noni # Travel and Journey
#1
Witam to nowa odsłona Mojego dziennika znajdziesz tutaj wpisy ktore dotycza wszelkich praktyk jakie stostuje z dolaczonym komentarzem.

Pragne prowadzic to w formie dziennika czyli jakby nie było conamniej jeden wpis na dzień.

pisze z komorki wiec nie bede uzywal polskich znakow. Mam nadzieje czytelnicy wykarza sie wyrozumialoscia :-)

odcinam się od starszych wersji dziennikow, blogów i calej Mojej przeszlosci ktora juz wiecej nie ma na Mnie wplywu na Moja terazniejszosc i przyszlosc choc dalej zoobowiazuje sie do naprawy popelnionych bledow , przerobienia tego co konieczne.

yea Dzień 1

W pierwszym dniu pragne przypomniec jak wazna jest technika oddychania ktora definiuje nie tylko Nasze zasoby energetyczne , zdrowie , poziom swiadomosci i moc duchowa ale takze jest podstawa ludzkiej egzystencji i drogi rozwoju duchowego i osobistego. Jest to tež podstawowy czynnik w sztuce snienia, podrozy astralnych i postrzegania innych swiatow energetycznych wszelkich dzialan czlowieka czy to na plaszczyznie fizycznej czy jakiej kolwiek innej.

Jedynym poprawnym rozwojowym i zdrowym sposobem odychania jest oddychanie
pelne wolne calymi plucami, wdech napelnia dolne partie pluc unoszac przepone i brzuch, potem srodkowa czesc kl atki a na koncu szczyt pluc unoszac barki, bezdech 1 lub 2 sekundy poczym powolny wydech w odwrotnej kolejnosci. Jeden wdech rozmieszcza jak najwieksze ilosci powietrza po calej objetosci pluc.

Ewentualna koniecznoscia kazdego czlowieka zainteresowanego rozwojem i tematami chocby LD OBE jest przynamniej od dwoch do czterech godzin prawidlowego oddychania w ciagu dnia.

jednym z najlepszych pomyslow jest poleczenie poprawnego oddychania zmedytacja czy gimnastyka, joga dostarczajac Swoim cialom jeszcze wiecej zyciodajnej prany energii ktora uzywamy do wszelkich dzialan fizycznych i nie fizycznych. Malo zasoby prany uniemozliwiaja praktyki duchowe i ezoteryczne poniewaz caly jej zasob idzie na potrzeby przezycia i poprawnego funkcjonowania w ciagu dnia a bywa i tak , że jej braki powoduja zmeczenie w ciagu dnia, ospalosc, lenistwo , brak motywacji i ostatecznie choroby ktore rozwijaja sie wpierw w ciele energetycznym ktore jest wyposazone m in w 7 glownych czakr i tysiace meridian i mniejszych czakr doprowadzajac prane do kazdego miejsca w ciele fizycznym a takze zasilajac cialo astralne. To wlasnie zbyt slabe zasilenie ciala astralnego definiuje np. Kiepska jakosc snow ich pamiec czy mozliwosc swiadomego odseparowania sie tzw OBE.
podstawowa wiec praktyka na drodze rozwoju jest zadbanie o regularna praktyke gimnastyki, sportu , ruchu , medytacji lub poprawnego oddychania minimalnie dwie godziny w ciagu doby.
Korzystajac z urokow lata mozemy smialo zoorganizowac Sobie pierwsze kroki na tej drodze praktykujac sport, gimnastyke, czy medytacje w pelnym sloncu na lonie natury w takich to warunkach naturalnie mozemy zadbac o dobry stan zasobow energetycznych i harmonizacji czakr i calego ukladu :-) co daje nie tylko zdrowie ale poszerzona swiadomosc i doskonalsze postrzeganie rzeczywistosci w ktorej mamy moc kreacji naszych celow.

zachecam wiec do codziennej praktyki medytacji, jogi czy gimnastyki, sportu w naturalnym dla czlowieka srodowisku boso w pelnym sloncu oddychajac jedynym poprawnym sposobem.
oczywiscie i Ja rozpoczynam taki sam trening jaki proponuje.

dzisiaj poswiecilem niestety na to zaledwie niecala godzine jednak wypad na rower i medytacje lezac na dywanie trawy przy rzece dal wystarczajaco energii na caly dzien aktywnosci. Droga szedlem boso odczuwajac z tego niesamowita przyjemnosc, z drugiej strony chodzenie boso jest zdrowe chodzenie w butach zdrowe nie jest. Kto niewierzy w energetyczne znaczenie uziemiania swojego biopola przez kontakt ciala i ziemi glownie rece i stopy ten napewno przekona sie do tego że chodzenie boso jest naturalnym masazem stopy i pobudzaniem jej wszelkich punktow tzw akupresury. Stopa jest polaczona z wszelkimi organami w ciele i masaz stopy, rak i pozostalych punktow pobudza je do dobrej pracy i wyzdrowienia do stanu idealnego. Chodzac w butach pozbawiamy sie automasazu i kontkatu z pleneta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Nocne przygotowanie do wspolnej podrozy astralnej najlepsza pora :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Muszę się pochwalić nowym logo Mojego autorstwa :) pracę nad stroną pochłaniają Mój cały czas wolny, wkrótce postaram się by bardziej aktywny na isen.

zapisując myśli i odpowiedźI pytanie: Co miałeś na myśli pisząc "Chrześcijaństwo dla mnie też nie ukazuje tego jak jest do końca przez wypaczone i zniekształcone przekazy głównego Mistrza Jezusa" ??

Nowy Testament nie jest dla mnie autentyczny jako ewangelie uczniów Jezusa i Pawła oraz nie zawiera przekazu w całości, a to co jest jest albo zakodowane albo okrojone.Oprócz Nowego Testamentu mam Swoje źródła przekazów chocby od Jezusa co koniecznie są uznawane za prawdziwe przez chrześcijan dla których Biblia jest miarą absolutnej prawdy i przekazu Boga dla ludzi. osobiście uważam , że esencje nauk związanych z rozwojem duchowym ktoś nie znajdzie tylko w NT.Przy okazji Moje relacje z Bogiem są osobiste i osobowe tzn kontakt podczas modlitwy jest dwustronny :) co z założenia chrześcijanie nie uznają (przy okazji nie potrafią) oraz boją się oskarżając rozmowę z Bogiem jako formę okultyzmu (podróże astralne, channeling) czy kontaktu nie wiadomo z jakimi ciemnymi bytami podszywającymi się pod dobre. Czysta paranoja i widzenie szatana tam gdzie go nie ma.

Co nie oznacza , że w takiej formie nie można uzyskać tzw zwodniczego przekazu czy spotkania od negatywnej istoty, po prostu kwestia doświadczenia i umiejętności określenia sytuacji oraz odpowiedniego zachowania się Niej :)W dawnych czasach by kapłan lub mistyk lub prosty chłop ze wsi chciał doświadczyć Boskości, Boga lub wyższej Jaźni z dostępem do podświadomości i nad świadomości musiał wprowadzić się w odmienny stan świadomości. Można to zrobić rożnymi technikami od oddechu po dzikie tańce i śpiew kończąc na enteogenach ( DMT, Meskalina, grzyby).Dziś mamy 21 wiek i sposoby oraz substancje do tego są takie same jak kilka tysięcy lat wcześniej i jeszcze nawet długo przed Nami kończąc na dalekiej przyszłości przed Nami nic się nie zmieni.Kościół Katolicki nie uczy ŻADNEJ Mi znanej techniki kontaktu z Aniołami , Bogiem. Zamyka przed człowiekiem jego własną moc duchową i nie fizyczne postrzeganie jako element czegoś złego i potępionego, co dla Mnie jest nie dorzeczne i jasno wskazuje , że przybierając rolę pośrednika między światem duchowym, a człowiekiem Kościół Katolicki jest niczym innym jak sektą odcinającą człowieka od wiedzy, Boga i poznania własnego Ja i celu zejścia duszy w ten świat. Uwaga dotyczy też każdej religii i sekty która próbuje postawić sztuczny mur między Bogiem i całym stworzeniem przybierając rolę pośrednika, autorytetu i przywództwa.#####################################################Uważam, że prawo przyciągania to fakt. Co za tym idzie jesteśmy twórcami Swojego życia i od Nas zależy

( a raczej od dominującego zapisu myśli, emocji, wierzeń i przekonań świadomego i podświadomego umysłu/serca)

jak wygląda Nasze każde doświadczenie w życiu. To My jesteśmy odpowiedzialni za wszystko co Nas spotyka, że stworzyliśmy Naszą mocą duchową taką, a nie inną rzeczywistość która współdzielimy z innymi istotami obdarzonymi mocą kreacji (jak wolisz przekształcania światów energetycznych według Swoich zamysłów) i wolnej woli na obraz i podobieństwo Swojego Stwórcy :)

Nie jesteśmy Bogiem , ale Bóg jest w każdym z Nas. On stworzył klocki , ale to My je układamy i My się budujemy, a Bóg zarazem poprzez Nas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Chciałbym się podzielić o to tym filmem na temat sekretnego by może świętego związku DMT który prawdopodobnie bierze udział w naszym przyjście jak i odejściu z tego świata, a w ciągu nocy umożliwiając wizje/wyobraźnie/sny/poszerzoną świadomość.

Chciałbym się podzielić o to tym filmem na temat sekretnego by może świętego związku DMT który prawdopodobnie bierze udział w naszym przyjście jak i odejściu z tego świata, a w ciągu nocy umożliwiając wizje/wyobraźnie/sny/poszerzoną świadomość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
trwają pracę na kursem "odmienne stany świadomości" w czego skład wchodzi nauka świadomego snu i doświadczeń poza rzeczywistością fizyczną poprzez eksploracje różnymi metodami innych światów.

Pomyślałem że to dobra nowina więc się nią dziele jest to już 2 podejście ale nie rychło oczekiwań końca prac.

Z pewnością 2 podejście pozwoliło na jeszcze lepszą jakość samego kursu ciągle udoskonalanie jego treści dobrze zrobi w zamian za czas przygotowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
Pojawiła się znacząca poprawa grafiki snów poprzez realniejsze astralne zmysły. ma to Swoje plusy i minusy trudniej uświadomić się w astralnym OSPUO (astralny świat - obszar stworzony przez umysł obserwatora) które jest zbyt realnie podobne do rzeczywistości fizycznej :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
zakładając , że Darek Sugier , Robert monroe, Moen Ja, lub choby Noble ma rację więc:

każdy sen jest doświadczeniem poza rzeczywistością fizyczną w ciele astralnym jako , że normalnie sny dzieją się w OSPUO (obszar stworzony przez umysł obserwatora) OSPUO jest pod wymiarem astralnym umysłu istoty.

Sny powstają jako projekcja w umyśle - umysł jest rozciagnięty od świata fizycznego( mózg) przez świat astralny na mentalnym kończąc.

Więc każdy sen to nieświadome OBE, a OBE to świadomy sen ;)


Inne techniki podróży astralnej to jasnowidzenie (twórcza wyobraźnia, postrzeganie przez 3 oko, fanstazjowanie, marzenia, wizualizacja).


Stąd udaje CI się co noc eksplorowac nie fizyczny świat Twojego umysłu w Astralu jeśli pamiętasz sny, które są przekazywane z ciała astralnego i umysłu do fizycznego mózgu jako dane które z kolei przez podświadomość są obrabiane na ludzkie zmysły.

Obrazowo mówiąc , sen to film który jest rzucany przez rzutnik w kinie.


Rzutnikiem jest mózg. To nie rzutnik w kinie zrobił film, on tylko zmienia dane na obraz , dźwięk i inne zmysły :) Ludzki mózg bierze udział w interpretacji doświadczeń poza rzeczywistością fizyczną takich jak podróże astralne jednak to nie on je tworzy. interpretacja to nie kreacja. :)

Idąc dalej skoro sen jest podróżą astralną można opuścic wymiar Swojego snu i udac się w inną przestrzeń w astralu choby w sen innej osoby i śnic wspólnie nawet w kilkadziesiąt osób naraz. Można też w śnie spotykac realne prawdziwe istoty z zewnątrz u Siebie, lub opuścic sen i spotkac je na ich terytorium.

Dlatego separacja dwóch ciał czyli ciała astralnego od fizycznego to jedna z wielu technik tego samego doświadczenia jakim są podróże astralne. Ta separacja naturalnie i nieświadomie istnieje co noc, a nawet w każdym silnym wyobrażeniu czy zamarzeniu się myślami przechodzimy do postrzegania astralnego. Wyobraźnia to nic innego jak jeden ze sposób podróży astralnej po własnym umyśle lub nawet poza Nim odbywając np. spotkania z różnymi istotami czy w inne przestrzenie niż własny umysł, robimy to przesuwając świadomośc do ciała astralnego. To nic trudnego wystarczy zamknąc oczy i stworzyc silną energetycznie wizję, czym lepsze dostrojenie do tego ciała tym zmysły w wyobraźni są bardziej realne jak i samo doświadczenie.

Najbliżej i najłatwiej do takiego astralnego przesunięcia się w ciało astralne i w miarę dobre zmysły w nim i realnośc doświadczenia osiągamy przez praktykę medytacji i odmienengo stanu świadomości gdzie mózg pracuje na falach theta.

Astral- Astral jest wymiarem najbliższym światu fizycznemu. Pokrywa nasz świat niczym wielka mentalna sieć, łapiąc i zatrzymując wszystkie myśli. Jego zawartość została stworzona przez zbiorową świadomość umysłu wszechświata. Zwiera wszystkie myśli, wspomnienia, fantazje i sny każdej żywej istoty. materiał zawarty w tym świecie, na mocy prawa podobieństwa (podobne przyciąga podobne), rozwarstwia się i tworzy osobne warstwy lub skupiska. Te skupiska myśli są zwane potocznie planami astralnymi, światami astralnymi lub rzeczywistościami astralnymi.
Świat astralny składa się z materii astralnej, którą opisuje się krótko jako to, co w umyśle. Świat ten jest niezwykle wrażliwy na na myśl i może być kształtowany w dowolny sposób. Kreacje te mogą być tak doskonałe, że staną się nieodróżnialne od rzeczywistości.
Najlepszym wyjaśnieniem tego może być porównanie materii astralnej z nienaświetloną, bardzo czułą taśmą fotograficzną. Gdy film zostaje wystawiony na światło i skoncentrowany na właściwym obszarze przez soczewkę aparatu, na taśmie niezwłocznie pojawia się wskutek reakcji chemicznych idealny obraz rzeczywistości. Podobnie, gdy materia astralna jest wystawiona na działanie myśli, skoncentrowana przez soczewkę umysłu, niezwłocznie powstaje idealny obraz rzeczywistości dzięki reakcji materii astralnej z myślą. Spójność i trwałość jakiejkolwiek kreacji w astralu zależy w dużej mierze od siły umysłu dokonującego tworzenia. Astral dodatkowo dzielimy na wiele podwymiarów o których dowiecie się poniżej. Świat Astralny przypisany naszej planecie kończy się na FOCUS 27

[color="#006400"]By świadomie przeżyc separacje ciała astralnego od fizycznego i przeżyc w pełni OBE od samego początku tego procesu trzeba miec silne ciało energetyczne i z harmonizowane czakry , które też odpowiednio zasilone będą w stanie energetycznie sprostac takiemu zasileniu ciała astralnego by świadomośc mogła to przezyc. To bardzo duzy koszt energii ktora z kads musi sie brac np. poprzez praktyke medytacji.

Normalne sny nie pozeraja az takiej dawki energii poniewaz ciało astralne nie jest tak mocno zasilane. Mniejszy koszt energii równa się niestety słaba pamiec snów i słaba jakośc zmysłów. Czym więcej zasilania w ciało astralne tym lepsze dostrojenie i pamięc. [/color]

Nie chcę sugerowac co dokładnie robisz źle bądź co Cibie akurat blokuje.

Podam więc najczęśniej spotykane przyczyny braku świadomości w snach , nie możliwości świadomego OBE od początku , bądź słabej wyobraźni i pamięci takich doświadczeń

- system wierzeń i przekonań który ogranicza, lub blokuje , lub nie ma wiary w te doświadczenia lub postrzega je w inny sposób który jest ograniczony oraz sam w sobie jest rodzajem ograniczenia np, że sny nie są podróżą astralną a nic nie znaczącymi halunami mózgu :)

- mało aktywny tryb życia , bez sportu , ruchu , zdrowia

- brak dobrej pro zdrowotnej diety, brak dobrej sumplementacji w witaminy i wszelkie mikroelementy

- zniszczenie/uszkodzenie mózgu bądź uszkodzenie samej szyszynki przez cukier, słodycze, chemię , aspartam, raka, choroby, jedzenie GMO, wszelką nie zdrową żywnośc i inne preparaty na ciało zawierające trującą chemię

- zły i ograniczający przepływ prany sposób oddychania w formie płytkich wdechów i wydechów bez przerwy na bezdech. Jedyny poprawny sposób wspomagający rozwój i takie doświadczenie to oddychanie pełne całymi płucami w trybie wolnym i głębokim z kilku sekundą przerwą między wdechem a wydechem np. 5s-5s-5s-5s

- nie doeergetyzowane lub prze energetyzowane ciało eteryczne lub uszkodzone nie z harmonizowane czakry, co potem skutkuje fizycznymi objawami i chorobami

- brak życia teraźniejszością i życia W TERAZ bycia świadomym życia i tego co Nas otacza czyli jakby bardzo skomplikowany TR który trwa cały czas naszej egzystencji na jawie musisz by świadom, czy to sen czy nie :) poprzez życie w TERAŹNIEJSZOŚCI jedynym czasie w jakim możemy doświadczac życia w pełni choc tego nie robimy tak często.

- brak systematyczności i wniesienia dobrych zmian w wyżej przedstawionych punktów


Podsumując główne problemy ludzi z OBE,pamięcią i świadomością wynikają głównie przez[*]uszkodzenia szyszynki i produkcji neuroprzeźników oraz DMT przez złe życie i złą dięte i zły sposób oddychania.
[*]Kolejna rzecz to blokady, przekonania i system wierzeń w podświadomości.
[*]Trzeci powód to brak zasilania i zapasów energii życiowej zwanej przeze Mnie praną by ciało astralne było wystarczająco zasilone by się odseparowac w pełni lub nie uszkodzic pamieci snow i zmysłów podczas snienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
Czakry to trochę szerszy i bardziej skomplikowany temat który ujmę w tworzonym przeze Mnie kursie będzie ten kurs powiedzmy darmowy bowiem opłata za czas potrzebny do jego przygotowania = co łaska czyli równie dobrze można nie dac ani grosza ;) jeśli administracja pozwoli go tutaj reklamowac i propagowac na ich zasadach to go umieszcze jak nie to nie.


Gromadzenie prany odbywa sie poprzez wizualizacje przy poprawnym oddychaniu lub medytacji lub śnie głębokim (faza bez REM) zwykle jakośc i długośc snu gromadzi tyle prany co by nam starczyło energii na standardowe działania w ciągu dnia jak chodzenie , myślenie , itd itd

Naturalnie prana gromadzi sie w ciele eterycznym i zasial wszelkie inne ciałą w tym fizyczne , astralne itd podczas snu i podczas oddychania , czym efektywniejsze oddychanie tym lepiej.

Prane można fizycznie zobaczyc to takie kulki albo plemniki światła unoszące się w powietrzu.


Może to głupio zabrzmi ale wystawienie Swojego ciała na światło słońca bez filtrów też wchłania ją.

Innym ale nie głownym lecz dodatkowym choc skutecznym sposobem jest wysiłek fizyczny . brzmi absurdalnie ale ciało etetryczne działa jak dynamo w rowerze , przez rozkręcenie się też się ładuje np. sport, pływanie, bieganie , rower.

Innym z kolei jest przebywanie wsród natury która przy okazji harmonizuje całe biopole człowieka (jego energetyke) w tym czakry. Kontakt z naturą musi byc przez bose stopy lub gołe ciało. Zwykły spacer po gorącej plaży czy łące w słońcu da więcej prany nie kiedy niż medytacja ;) wszystko zalezy od wielu czynników. Dodac do tego glebokie powolne oddychanie + wizualizacje i mamy zapas energii by ciało astralne czy też pozostałe pracowała godnie sprawując Swoje role 24 h na dobe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Travel through my dreams. Dryadaliss 1 845 31-08-2017, 17:22
Ostatni post: incestus
Travels by Travel. Travel 31 17,186 29-04-2014, 20:12
Ostatni post: Travel

Skocz do:

UA-88656808-1