NeuroWonderland
Byłem na plaży i tam się pojawił księżyc razem z innymi gwiazdami i kulami światła. Księżyc i gwiazdy były bardzo nisko i powoli się wznosiły. Miałem coś, jakąś deskę czy hulajnogę, i leciałem na tym. Chciałem złapać jedną z kul światła, chyba niebieską. Niestety senna siła mnie odciągnęła i nie dotarłem do gwiazd. Jedynie wznosiłem się i opadałem na tej hulajnodze, albo może byłem jednocześnie wysoko i nisko przy piasku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Wskoczyłem na dach jakiegoś wysokiego sklepu, środek był prostokątny. Cały ten budynek okazał się czymś w rodzaju kompasu, naokoło niego były strzałki wskazujące kierunki. Szliśmy w grupie przez las i wybrałem odpowiedni kierunek za pomocą właśnie tego wielkiego kompasu. Szedłem wzdłuż jakichś drzew i trafiłem na polanę. Tam były zawody dziewczynek na srebrne miecze. Ta, która wygrała, zdobyła nie medal, a żywą lalkę. Powiedziałem, że to jak gra RPG czy coś podobnego. Potem, przy jeziorze, spytałem się jednej dziewczyny jak nazywa się ten świat. Odpowiedziała, że nazwy nie można wymawiać na głos. Zjawił się za chwilę jakiś pan z długimi włosami i napisał tą nazwę na piasku. Przeczytałem, ale teraz już nie pamiętam. Dopisywał jeszcze jakieś wzory matematyczne czy coś podobnego. Spytałem, gdzie można dostać taki srebrny miecz. Jedna z dziewczyn odpowiedziała, że można znaleźć chatę na skraju lasu i tam pobierać nauki. Miałem jednak szczęście i znalazłem miecz leżący w krzakach. Słabo szło mi, kombinacje klawiszy nie działały, więc chyba i tak trzeba iść na te nauki, pomyślałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
W jakimś moim zeszycie ktoś podopisywał tematy i tekst w języku rosyjskim. Widziałem rysunki lalki, napis TDARM i po myślniku pod spodem coś powypisywane. Było to chyba związane z fizyką. Zeszyt był do połowy zapisany. Nie wiem od czego był.

Przed czymś uciekałem razem z kimś. Korytarzem podziemnym, potem krętymi tunelami ze śniegu. Kilka razy w lewą stronę skręcałem. Wąsko się zrobiło i wydostałem się na powierzchnię, przy stawie czy na jakieś bagniska. Zasypywałem otwór śniegiem, aby to coś nie zauważyło wyjścia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Układałem na tablicy odcinki jakiegoś serialu w formie kwadratowych miniaturek, było ich około dziewięciu. W telewizji znalazłem kanał zero. Leciało tam anime fantasy. Przełączyłem, gdzieś i tam było inne anime. Jakieś dziewczyny skakały ze skał i latały. Jedna z nich zawołała do drugiej "Zabiję Cię!". Na tablicy zapisałem skrót do kanału zero. Chciałem znowu przełączyć, ale wcisnąłem przycisk z jakimiś fraktalnymi wykresami, no i wszystko zaczęło się zamalowywać. Najpierw powstały wykresy, potem fraktalny rysunek, a na koniec obraz, w którym ktoś idzie drogą w kierunku obserwatora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Grałem w grę ElastoMania. W edytorze został wpisany jakiś kod programistyczny. Przewijał się pionowo jak zielona rzeka. Wjechałem w niego motorem. Gra zmieniła się z 2D w 3D. Były teraz tam wyścigi samochodzikomotorków.

Gdzieś na dworze, opalały się małe ludziki (takie jakby lalki). Jedna z ludzików posmarowała kremem stopy i się ślizgała na krześle.

Wchodziliśmy po schodach. Ktoś rzucił w kraty papierowym samolocikiem i te zaczęły rosnąć w ścianę, aż się zamknęły. Dalej były inne, ciemne schody. Koledzy namawiali mnie, abym nimi zszedł w podziemia. Otworzyłem oczy, aby się obudzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Na parkingu stał samochód z łazienką w środku (tak się przynajmniej wydawało). Chciałem się tam wysikać. Niestety byłem za duży, aby wejść do tego samochodu. Właściciel był jakiś zdenerwowany. Wyjąłem część samochodu, a potem włożyłem z powrotem na miejsce. Potem byłem na jakimś polu z dwoma osobami, dziewczyną i chłopakiem. Trzeba było ostrożnie chodzić, aby nie wpaść na kulisty niewidzialny pojazd tam się poruszający. Był sterowany przez dwóch ludzi/obcych. Oni myśleli, że my ich nie widzimy, a my ich widzieliśmy i dlatego mogliśmy omijać ich pułapki. Powoli mi się szło. Ten pojazd się pomniejszył albo ja się powiększyłem i wziąłem do ręki ten kulisty pojazd. Okazało się to pułapką, ale jakoś wyciągnąłem rękę. Wokół nas schodziło się wojsko. Leciałem do góry i pospadały na mnie wielgachne owady.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Na parkingu przy samochodzie znalazłem dwa betonowe kamyki. Pogryzmoliłem na ulicy. Jakaś pani w autobusie przyszła do mnie i usypała z czegoś coś na kształt ręki. Koziołkowałem/dziwnie kręciłem się na podłodze. Kolega zrobił rękę z woreczka foliowego, miała to być piękna artystyczna praca. Może ręce to jakiś znak senny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Zbliżała się trująca lawina z leśnej góry. Musieliśmy wskoczyć do domu. Dom znajdował się na tratwie na wodzie. Przed napływem trucizny, zdążyłem jeszcze zerwać dwa duże grzyby, może się przydadzą.

Ktoś szedł ciemną klatką schodową. Też zszedłem schodami do drzwi. Od razu przeniosło mnie do pędzącego pociągu. W jednej części pociągu znajdowały się biura. Zdejmowałem szalik, czapkę, kurtkę i się obudziłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Korytarz szkolny przechodzący w chodnik na dworze. Ławki poustawiane wzdłuż. Każdy coś rysuje. Nie pamiętam co przedstawiał mój rysunek, ale możliwe, że była tam rzeka. Miałem zestaw ładnych kredek, dużo niebieskich i fioletowych. Ktoś z prawej strony miał teczkę z pięknymi pracami jakiegoś artysty. Na jednej było drzewo. Chciałem obejrzeć więcej rysunków, ale chciałem najpierw zabrać swój rysunek i podręcznik z ćwiczeniami do geografii. Nie było na ławce, więc pewnie ktoś ukradł. Kolega już chował rysunki, to nie pooglądam. Przechodzę do sali po lewej. Ławki poustawiane naokoło. Jest tam mama. Szukam rysunku i książek Inni też czegoś szukają, pewnie też im ktoś coś ukradł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
W Ziemię miała uderzyć za kilka dni wielka asteroida.

Środek snu. Jadę z dwoma osobami windą. Potem przechodzę takim ciemnym zakręcającym w lewo podziemnym tunelem, jakby piwnicznym, ale nie wiem czym było to miejsce. Wychodzę na most zamkowy. Jakąś dziewczynę (księżniczkę?) z magicznymi zdolnościami porwała zła czarownica rzucająca kulami energii/ognia. Znalazłem się wyżej, obok tej czarownicy, i obserwuję sytuację z boku. Ten kto ze mną był ma zabrać z powrotem tą księżniczkę. Zeskakuje w dół daleko w drzewa lub nisko w krzaki i skacze do góry na mur. Wyciąga dziewczynę za rękę. Kilka razy to się powtarza. Wracam sam tym samym tunelem.

Szukam z kimś swojej klasy. To miała być sala od matematyki. Najpierw natrafiamy na inną klasę i wychodzimy. Znajdujemy dalej tą salę od matematyki i jeszcze od czegoś. Wchodzimy. Jest lekcja. Mam uczucie, że wszyscy z tej sali to jakiegoś rodzaju zbiór mojej podświadomości. Wychodzę po coś na korytarz. Oni krzyczą, abym nie szedł. Tam jest obcy/wampirzyca. Prawie mnie złapała. Wracam się do klasy i wszystko jest w porządku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1