Maciej/CyrexLordPL
#1
W pierwszym dniu praktykowania zapamiętywania snów nie udało mi się to. Wstałem -nie zdarza mi się to- o godzinie 5 nad ranem. Zaczełem się odruchowo ruszać, ale jak się uświadomiłem szybko zajęłem pozycję w jakiej wstałem, to nie pomogło. Leżałem jeszcze przez około 30 minut, żeby przypomnieć sobie sen. Około godziny 5:30 poszlem znowu spać i obudziłem się o 7. Nic nie pamiętam że snu. Przed zaśnięciem powtarzałem regułkę "Pamiętam swoje sny, z każdym dniem coraz lepiej". Nie poddaje się będę próbował tyle razy aż mi się uda. Może nie jest to sen, ale chciałem się podzielić tym, może mi ktoś doradzić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Witam.

Nie zawsze udaje  się zapamiętać  sny. Ja też  nie zawsze pamiętam sny  ale  od pewnego czasu  jest  poprawa.  Na początku  ubiegłego roku pamiętałem  tylko ostatnie sceny ze snów  i nic więcej  .Całkowita  magnezja :)    jak   mówi Kelly Bundy  ze świata według  Bundych . Przeczytałem w internecie informacje na ten temat co można  zrobić aby poprawić pamięć snów Zrezygnowałem np   z mycia  zębów  pasta z  fluorem .Kupiłem pastę do zębów bez  fluoru .
W internecie  jest nawet test  takich past.

http://baranowscy.eu/wordpress/pasty-dla...anicznych/

Dlaczego?  o tym informacje w linkach
Dobrym pomysłem  przed snem  jest słuchanie przez jakiś czas relaksującej muzyki. Ćwiczenie  pamięci wstecznej , przypominanie  sobie całego dnia od  tyłu   tzn co robiłeś przed położeniem się do łóżka  aż do rana.Jeśli nie ma poprawy można  skorzystać z witaminy B6.Jeśli przypomnimy sobie sen  lub fragment snu trzeba  go zapisać to podstawa.

Niedobór Witaminy B6 (fosforan pirydoksalu) – zapominanie marzeń sennych

http://i-sen.pl/Temat-calkowita-amnezja-...587?page=5

Można też zadbać o szyszynkę.

cytat z internetu

Komórki szyszynki – pinealocyty – produkują tzw. hormon snu, czyli melatoninę. Melatonina i jej pochodne metabolity są wydzielane do płynu mózgowo-rdzeniowego i do krwi. Jego wydzielanie jest ściśle związane z bodźcami świetlnymi - ich obecność hamuje produkcję tego hormonu.O szyszynce  jest dużo  informacji w internecie i na youtube.
Przykłady w linkach

https://www.youtube.com/watch?v=NgF1irnfwpU

https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2016/05/08/szyszynka-rola-w-procesie-ewolucji-swiadomosci-2/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Spokojnie, to pierwszy dzień. Nie da się nic powiedzieć na ten moment, ale takie niepowodzenia są częste i zawsze przejściowe. Obstawiam, że jutro będzie już zupełnie inaczej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Mi też dziś nie udało się zapamiętać snów.Nie   brałem dziś  gotu -kola.Nie daje  jednak za wygraną bo chciałem zapisać nawet krotką scenę ze snu w moim dzienniku.Jest   godzina  7 rano. Pomyślałem że może  się uda. Coś podpowiada  mi   chwyć  kamień. Chwyciłem do ręki kamień sodalit i  staram się zasnąć.


Koncentruje się  tylko na  kamieniu  i szybko zasypiam.Po  pewnym czasie  mam dwa  krótkie sny .Przed  drzwiami    do mieszkania  spotykam  trzy osoby.Dwóch mężczyzn i  kobiete.Wchodzimy do środka mieszkania. Mówię  do mężczyzny  który stoi  najbliżej..poproszę o dokumenty. Odpowiada  ..mój bilet  jest na ścianie.Wiem ze to już  sen LD :) .Chce połączyć przyjemne z pożytecznym i  mowie do kobiety, proszę  przynieść  na kartce zapisane numery liczb wylosowanych   dziś  w Euro  Jeckpot. Kobieta   wychodzi  z pokoju . Niestety po chwili sen się urywa . Pomyślałem  ze nie będę otwierał oczu, nie będę  się poruszał i może  powrócę do tego snu. Po chwili jestem we śnie ale miejsce jest inne,  widzę  przed sobą snajpera  w stroju maskującym. Obok mnie dwóch snajperów ,celują   do snajpera  który jest przede mną. Snajper celuje do mnie i budzę się.Trzeci  raz nie udało się powrócić  do snu.

Sposób podobny do Finger Induced Lucid Dream .  Pomysł z kamieniem  w ręku  jest  mój Może komuś  spodoba   się  .Kamień może  być taki który nam się spodoba.

Na czym polega Finger Induced Lucid Dream .Najlepiej  zastosować po przebudzeniu, zamykamy oczy  , relaksujemy się i poruszamy jakąś częścią ciała  czyli np dwoma palcami. Ruch  spokojny, powtarzający się, na przemian góra-dół.
Może  komuś  ten sposób spodoba się i będzie skuteczny w uzyskaniu świadomego snu.Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1