Fałszywe przebudzenie - Pytania
#1
Witam Forumowiczów i cały zespół :0 z góry przepraszam jeśli gdzieś był podobny wątek , nie znalazłem, a szukałemyea
Pytanie odnośnie Fałszywego przebudzenia . Czy jeśli znajdę się w tym stanie i zacznę wildować to czy takie same odczucia są jak w normalnym trybie? mam na myśli huki trzaski ,wibracje, wykręcanie kończyn ? bardzo często mam tak że po jakimś śnie na chwilę się przebudzę i wiem że w tym momencie najlepiej i najszybciej wejdę w nowy sen w ten sposób, i przeważnie mam te wszystkie przyjemności związane z wildem ale nie jestem pewny czy to prawdziwy powrót do snu czy po prostu sen o wildowaniu
Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
WILD w FA jest dużo szybszy niż w realu, każdy objaw paraliżu, który znasz z teorii i doświadczenia, pojawi się w FA od razu po pomyśleniu o zamiarze WILDu. Samo wejście w LD może jednak trwać bardzo długo a wręcz nie dojść do skutku, ponieważ wymaga myśli, a nie tylko czasu. Często robię WILDa podczas FA a po prawdziwej pobudce łapię się na tym, że straciłem niepotrzebnie dużo czasu czekając na wejście w sen, skoro mogłem praktycznie natychmiast.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Cytat:Samo wejście w LD może jednak trwać bardzo długo a wręcz nie dojść do skutku, ponieważ wymaga myśli, a nie tylko czasu
U mnie zwykle następuje to szybko, nie przypominam sobie mozolnych prób.

WILD w FA/śnie o WILD jest szybszy, ale równie szybki może być powrót do snu z jawy. Może niech autor tematu spróbuje porównać stopień konfabulacji i na ich podstawie ocenić. Co prawda myślę, że w przypadku powrotu do snu również może być duży (świadomość nie jest taka wysoka jak w pełnym WILD'zie), ale raczej mniejszy niż we śnie o WILD.
Dreamweaver - break your chains and make your move
Or you might just see a dreamweaver's fall
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Tzn ciężko ocenić mi będzie które są lepsze :) z mojego krótkiego doświadczenia po dzisiejszej nocy zauważyłem tylko jedną różnice pomiędzy wildem z jawy a tego z FA. Przechodząc z jawy 100% wildow rozpoczyna się w moim pokoju i wstaje z własnego łóżka i nie ma przekłamań pod kątem ułożenia mojego ciała w tym pokoju. Natomiast jeśli dzisiejsze doświadczenia sa wildem z FA to od razu po ustaniu wibracji znajdowałem się w całkiem innel lokalizacji. Dziś była to jakaś malownicza kraina gdzie od samego początku toczyła się akcja. Nie skłamię jesli dodam że ten wild z jawy troszkę bardziej przejrzysty jest niż ten z fa. Przynajmniej ja tak uważam. Choć odnoszę małe wrażenie że po wildzie z Fa doświadczyłem snu o LD niż ld bo nie pamiętam abym wykonywał jakikolwiek Tr. Czy ma to jakieś znaczenie w odróżnieniu LD od snu o LD ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Nie trzeba TRa kiedy przecież wnioskujesz, że jesteś w LD, bo właśnie zakończyłeś WILDa :)
Zauważyłem też, że LD z FA u doświadczonych onejronautów stają się lepsze jakościowo, ponieważ dają wrażenie, że są wynikiem perfekcyjnego ( natychmiastowego ) WILDA. Dla porównania prawdziwe WILDY trwają dłużej i pozostawiają przeczucie, że gdyby się jeszcze poczekało, sen byłby stabilniejszy. Oba te wrażenia są placebo, ale przez to właśnie w konkretny sposób wpływają na odbiór następowego snu świadomego.

Fallen - wejście w LD z FA wymaga TYLKO myśli, dlatego równie dobrze może być natychmiastowe, kiedy istnieje natychmiastowy zamiar, jak i mozolne, kiedy z przyzwyczajenia czeka się do jakiegoś " znaku "
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy to było Fałszywe Przebudzenie? Tom00 3 145 07-05-2019, 19:09
Ostatni post: PYTKA
  Pytania odnośnie Wilda Rysiek 3 1,693 03-08-2016, 19:47
Ostatni post: Fallen Leaf
  Świadomy sen - pytania Marcel 9 5,999 24-05-2014, 21:22
Ostatni post: Fallen Leaf
  Pytania dotyczące LD Kakarott 6 4,198 04-09-2013, 17:20
Ostatni post: Ninja
  Fałszywe RT? Hermit 7 4,998 14-06-2013, 22:20
Ostatni post: Yanke$

Skocz do:

UA-88656808-1