Jak to jest z tym OBE
#3
Slavia
(22-11-2021, 11:23 )JohnSnow napisał(a): Osoby uważające, że doświadczyły OOBE, wedle swoich relacji mogły się poruszać, dokonywać obserwacji i komunikować się z innymi istotami inteligentnymi, podczas gdy ich ciała spoczywały we śnie lub głębokim relaksie.
Plus opisy ludzi i niekiedy tutaj czytałem że jest to możliwe to nie mam pojęcia jak ;D
Także OOBE (rozumiane jako prawdziwe wychodzenie z ciała) można włożyć na tę samą półkę co płaska ziemia, astrologia, senniki i inne spiski księżycowe :P

Tak w ramach ciekawostki dla nowszych użytkowników -Mieliśmy tu kiedyś na forum cały dział poświęcony OOBE kiedy jeszcze iSen miał innych właścicieli. Pewien user robił tam za swego rodzaju guru od wychodzenia z ciała, opisywał co drugi dzień relacje z podróży po astralu gdzie spotykał się z Jezusem i innymi niezwykłymi istotami żeby gawędzić o losach ludzkości albo międzygalaktycznych potyczkach reptilian i plejadian. Pod koniec swojej kariery na forum zdradził, że swoje fantastyczne wizje i długie OOBE zawdzięcza m.in. grzybkom zażywanym przed snem :P


No też tak myślałem byłoby to zbyt hardkorowe żeby wyjść sobie z ciała i np iść za free na nowych avengersów  :))
Czyli zostajemy przy fenomenie świadomego snu i tym że kiedyś może sie przyłoże i uda mi się pobyć w nim dłużej niż 10s-1min czasu odczuwalnego we śnie i zbuduje sobie całe miasto jak w incepcji i będę mógł wracać tam jak mi sie zachce  :))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Jak to jest z tym OBE - przez JohnSnow - 22-11-2021, 11:23
RE: Jak to jest z tym OBE - przez Slavia - 22-11-2021, 13:50
RE: Jak to jest z tym OBE - przez JohnSnow - 22-11-2021, 14:20
RE: Jak to jest z tym OBE - przez incestus - 22-11-2021, 17:59
RE: Jak to jest z tym OBE - przez Maxik - 22-11-2021, 22:29
RE: Jak to jest z tym OBE - przez JohnSnow - 23-11-2021, 02:48

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy jest możliwość że kilka osób z LD jest w tym samym śnie ? Rinreinn 3 1,338 29-01-2020, 22:51
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1