LD - rozważania, pytania, psychologia
#11
Czy LD może być niebezpieczne? Hmmm, ciężko to określić. Ale moim zdaniem nie. Choć jeśli brakuje nam życia realnego, wtedy może stać się to swojego rodzaju uzależnieniem. "Tylko do snu, tylko do snu". A tak to chyba nie. Możliwość zostania we śnie bez możliwości ucieczki? Cóż, raczej nie. Choć trzeba się zastanowić nad ciekawym zagadnieniem. Co będzie, jeśli ktoś umrze we śnie? Według teorii właśnie wtedy zostanie we śnie bez możliwości ucieczki, a po paru minutach sam umrze w tym śnie. Ale jednak przez te parę minut będzie zamknięty. Czyli może być takie coś, ale nie jestem pewny, bo nie wiem, jak to może wyglądać.

Mi się wydaje, że co do wydłużenia snu, trzeba właśnie spróbować zrobić jak w incepcji, sen we śnie. Ale zastanawia mnie jedno. Załóżmy, że będziemy na 3 lub 4 etapie. Ale i tak w końcu się obudzimy, czas mija, i tego się nie da zatrzymać. I tu problem: Co będzie, jak z tego np. 4 etapu trzeba będzie się wybudzić? Czy może dojść do jakiegoś wstrząsu? Bo to w sumie ostre zejście jest...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
LD - rozważania, pytania, psychologia - przez Ninja - 20-12-2010, 02:14
RE: LD - rozważania, pytania, psychologia - przez Sol - 21-08-2013, 22:34
Re: LD - rozważania, pytania, psychologia - przez suru - 23-12-2010, 23:08
[oddzielony] Nowy was Witaa :D - przez Wojtex148 - 03-11-2013, 20:55

Skocz do:

UA-88656808-1