Odpowiedz 
ZMIANY -PROPOZYCJE ogólnie
#41
Jak dla mnie, pomysl nie jest glupi. To mogloby byc na poczatek, z czasem mozna rozbudowywac bardziej
Moze forum sie troche rozrusza wtedy :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#42
Trochę egzotycznie poddział może być choć wypełnienie tego wartościowymi tematami i postami to już trochę roboty jest. O ile przyjmie się na nie dyskusja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#43
Zapełniać jest czym, wierz mi. W porównaniu z samym działem takim jak Człowiek i Planeta to nawet LD wraz z OOBE to pikuś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#44
No ale są tajemnicze zjawiska w wiedzy tajemnej, 29 wątków to sporo ale chyba nie dość sporo, żeby całą kategorie założyć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#45
Bo tajemnicze zjawiska to sama podkategoria o tajemniczych zjawiskach, kategoria to coś więcej ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#46
Nie wiem czy stworzenie kategorii zachęci ludzi do pisania wątków. Może po prostu stworzyć wątki w starej kategorii, to też ożywi forum :)
Ja bym o śnie w końcu coś podyskutował :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#47
a ja bym chetnie o snie poczytala :) obiecuje sie wlaczyc troche w dyskusje, a nie okupowac shouta :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#48
Dobrze by było założyć nową kategorie, bo np. "Człowiek i planeta", czy "Wszechświat" nie będzie pasować do wiedzy tajemnej.
A nowa kategoria może zachęciła by kogoś do zakładania tematów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#49
Proszę zmienić Mój nick jako , że jest to łamanie praw moralnych tego forum i już składam papiery do międzynarodowego trybunału sprawiedliwości o zniesławienie Mnie publicznie jako Nie-przyjaciel Noni
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#50
(15-09-2011, 11:45 )Przyjaciel Noni napisał(a): Proszę zmienić Mój nick jako , że jest to łamanie praw moralnych tego forum i już składam papiery do międzynarodowego trybunału sprawiedliwości o zniesławienie Mnie publicznie jako Nie-przyjaciel Noni

Noni myślał, że mu tak na zawsze zostawię i już posta pisze ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w moderacji Slavia 8 29,695 13-08-2013, 17:48
Ostatni post: Slavia

Skocz do:

UA-88656808-1