przemyślenia o wszystkim i o niczym
#1
hmm.. czemu to zrobiłeś Seweryn?(Seweryn to moje imię) dlaczego EGO ma nad tobą taką władzę? dlaczego skrzywdziłeś człowieka oraz piłeś piwo? ID mówiło ci "zrób to zrób to" EGO mówi z opóźnieniem "hmm.. może lepiej nie" *ID wygrywa ten bój. a SUPEREGO? SUPEREGO nic z tym nie zrobiło po prostu pozwoliło działać ID czyli mojemu nieprawdziwemu "ja".
ehh Seweryn Seweryn co ty kurwa robisz? zamiast się rozwijać duchowo to ty zajmujesz się głupotami poczytał byś książkę "rozmowy z bogiem" tam bóg opowiada pewnemu mężczyźnie jak to naprawdę działa opowiada o prawu przyciągania itp.
a ty Seweryn przecież chcesz działać z prawem przyciągania działać ale do tego potrzebujesz poczuć wdzięczność za coś czego nie masz a w tedy to dostaniesz. ale przecież nawet jedno minimalne zwątpienie w tym dziękczynieniu nie da efektu a podświadomość jest na tyle podła że momentalnie jak za to dziękujesz to ci podpowiada: "ej Seweryn ale to nie prawda ty przecież tego nie masz" i to zwątpienie która podsyła mi podświadomość nie pozwala ci mieć wszystkiego czego dusza zapragnie. może by tak udać się do hipnoterapeuty żeby przeprogramował mają podświadomość a w tedy już będzie z górki ze wszystkim. 
Seweryn przeczytaj to jeszcze kilka razy może do czegoś więcej dojdziesz: https://www.facebook.com/prawoprzyciagan...920583423/.
może udostępnienie tych przemyśleń na i-sen coś da? hmm Seweryn jak musisz to zrobić to to zrób, jeżeli ma ci to pomóc to nic nie stoi na drodze, przecież nikt cie za to nie zje. 
Seweryn powiem ci że dobrze zrobiłeś ucząc się swiadomych snów w świadomych snach masz kontakt z umysłem, umysł ma kontakt z duszą, a dusza ma kontakt z całym wszechświatem czyli bogiem który jest również w tobie.
Seweryn nie przejmuj się tym że ludzie sie czasem z ciebie śmieją, kiedyś jak będziesz mieszkał w willi za kilka mld to do ciebie wrócą i zaczną błagać na kolanach żebyś ich zaprosił to w tedy ty im powiesz "wypierdalaj" i zaprosisz tylko tych prawdziwych kolegów i przyjaciół. Seweryn radzę ci szybko udostępnić i zgłosić do uni europejskiej nową architekturę procesorów jaką opracowałeś, jeżeli architektura się sprawdzi to z pewnością sypną ci dolarami, ale lepiej najpierw przetestuj ją w Minecraft. Seweryn jeżeli się zepniesz to w przyszłości będziesz bogaczem, przecież wiesz jak jest zrobiony komputer lepiej niż nie którzy naukowcy, bramka w bramkę , tranzystor w tranzystor. Seweryn mówię ci nie zniechęcaj się do WBTB. posłuchaj mamy a się na pewno uda podczas WBTB nie świeć światła ŻADNEGO nawet nie myśl za dużo tylko pomedytuj albo coś takiego, albo posiedz w miejscu i praktykuj w tedy ADA. i tak wiem podświadomość zacznie ci przypominać te wszystkie nieudane próby a takrze to że nawet po spontanicznych pobudkach w nocy nie możesz zasnąć ale nie słuchaj bo ty wiesz lepiej że to się uda.

drodzy forumowicze byliście świadkami mojego wewnętrzego dialogu których się tu będzie więcej pojawiać z czasem.
LD - 49
Sny o LD -  7
FA - 11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1