płonąca trumna
#1
Ten sen śnił mi się tylko raz. była to trumna w płomieniu, która przypominała kremację, ale ona się paliła w kościele i w środku w trumnie była osoba bliska, która zmarła nie dawno jakieś 4 lata temu- mój ojczym, zmarł młodo jeszcze . 
i był tam ktoś w tym kościele kto pisał na dużej tablicy kredą ( tablica do pisania znajdowała się w tym kościele ) obok tej płonącej trumny. Pisał i zadawał pytanie w stylu: ''zastanów się naprawdę po co żyć '' 
''zastanów się czy taki ma być sens naszego życia ?'' 
po tym śnie obudziłam się we łzach chyba nieświadomie płakałam we śnie i podczas budzenia a być może świadomie ...

proszę o interpretację
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Ja raczej uważam, że tematem snu jest twoje świeże przygnębienie a na tablicy odbijają się twoje własne myśli rezygnacyjne. Ojczym zmarł dawno i prawdopodobnie już przepracowałaś utratę, ale w gorszych czasach to bolesne wydarzenie znowu wraca do świadomości. Ogień wydaje mi się tu tylko symbolizować nagłość i nieodwracalność tej śmierci, dosadnie potwierdzając twoje wewnętrzne przekonania o niesprawiedliwości życia. W każdym razie podejrzewam, że to jakieś ostatnie zdarzenia są wynikiem pogorszenia nastroju i to ten okres powinnaś teraz wziąć pod lupę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Trumna Bythewind 4 1,231 21-02-2017, 00:54
Ostatni post: Bythewind

Skocz do:

UA-88656808-1