Odpowiedz 
ZMIANY -PROPOZYCJE ogólnie
#1
Będzie to jeden specjalny temat dla ogólnie wszystkich propozycji zmian na forum. Uwagi, pomysły, propozycje piszemy tutaj, czy to drobne pierdółki czy poważniejsze sprawy :)

System jest taki, że jeśli jakiś pomysł zostanie uznany za warty zrealizowania, stworzymy oddzielny temat z ankietą gdzie wszyscy użytkownicy będą mieli okazję oddać swój głos w tej sprawie -by każdemu pasowało.

Forum tworzą użytkownicy, nie władza, więc zdaję się na wasze spostrzeżenia ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#2
Po pierwsze, pragnę wyrazić moje niezmierne zadowolenie wobec faktu bycia przez Slavię administratorem. Widzę, że pomysł (skądinąd mój - no musiałem się pochwalić przecież :P ) przypadł pączkowi (o buzku chyba mówić już nie możemy?) do gustu. Super!

Po drugie - cieszę się, że wreszcie pojawił się na forum artykuł. Chciałbym zwrócić uwagę, że każdy, naprawdę KAŻDY z użytkowników może napisać artykuł. Proponowałbym, by gotowy artykuł wysłać adminom lub modom do sprawdzenia ("rzucenia okiem" na treść), aczkolwiek nie jest to koniecznością. Tu pojawia się moja propozycja - warto stworzyć prosty i przejrzysty system oceniania artykułów (może być taki, jak był na głównej stronie - czyli 5 gwiazdkowy system oceny). Taka średnia nota za tekst pozwoli zwrócić uwagę piszącym na język, tematykę oraz przejrzystość treści które pasują czytelnikom. Pozwoli to ukazać drogę kolejnych tekstów.

Slavia, mam nadzieję, że wprowadzisz w życie wszystkie pomysły z działu dla administracji, które ( zapewne poprzez brak czasu) nie udało się wprowadzić dotychczasowym władzom. Powodzenia! :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#3
Dobry pomysł z tymi artykułami. Może po prostu wszyscy pisaliby w artykułach, ja bym sprawdzał i ewentualnie poprawiał (ale chyba nie muszę pisać, że obowiązywałby tam prawdziwy język polski a nie jak niektórzy sobie tutaj pozwalają z jakąś kosmiczną interpunkcją). Wybrane artykuły pojawiałyby się na głównej stronie serwisu. Hm?

Hrislay napisał(a):Slavia, mam nadzieję, że wprowadzisz w życie wszystkie pomysły z działu dla administracji, które ( zapewne poprzez brak czasu) nie udało się wprowadzić dotychczasowym władzom. Powodzenia! :)
Podziękował, postaram się :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#4
SlaviaConsesiao napisał(a):Dobry pomysł z tymi artykułami. Może po prostu wszyscy pisaliby w artykułach, ja bym sprawdzał i ewentualnie poprawiał (ale chyba nie muszę pisać, że obowiązywałby tam prawdziwy język polski a nie jak niektórzy sobie tutaj pozwalają z jakąś kosmiczną interpunkcją). Wybrane artykuły pojawiałyby się na głównej stronie serwisu. Hm?

No ze względu na to myślałem, żeby wysyłać Tobie lub mi (ja też mogę sprawdzać tekst, nie ma dla mnie problemu) na PW i potem decyzja czy tekst się nadaję do publikacji czy ewentualnie trzeba jeszcze jakieś poprawki nanieść. Najlepsze faktycznie mogłyby trafiać na glówną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#5
Ano, może być i na PW. Teraz tylko zmajstrować trza regulamin w Artykułach i gites majonez.

Chociaż komu pisać się będzie chciało artykuły, i to w dodatku na poziomie... Cóż, jak się taki znajdzie niech Bóg ma go w opiece xD

Noni ma jakieś predyspozycje, w końcu to też serwis o OOBE. Niech wraca do korzeni jak za dawnych czasów :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#6
No myślę, że Noni na pewno zechce napisać parę słów o OBE, innych rzeczywistościach/światach itd. No i powiem szczerze, że ja też mam ochotę napisać parę słów. Mój pierwszy artykuł będzie o interpretacji snów (coraz więcej osób pisze w notatniku prośby o "przetłumaczenie" snów, myślę że warto napisać o tym parę słów). Muszę tylko mieć czas, bo na razie cudem sprawdzam pocztę....

Napisałem regulamin do działu z artykułami, ale sprawdź to Slavia i dopisz coś jak Ci coś przyjdzie do głowy bo ja to pisałem na szybko w pociągu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#7
Jest OK. Ale należy też wspomnieć że artykuły nie będące o śnie/LD/OOBE nie będą oczywiście publikowane na głównej, co najwyżej zostaną w artykułach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#8
Cytat:1a - Teksty publikowane na forum objęte są całkowitym zakazem kopiowania i/lub modyfikowania oraz wykorzystywania do jakichkolwiek (w tym prywatnych) celów zgodnie z panującymi na terenie Rzeczpospolitej Polski prawami autorskimi i innymi prawami. Regulamin przewiduje możliwość kontaktu z autorem tekstu i następnie wraz z wyraźną, pisemną zgodą autora owego artykułu wykorzystanie tekstu przez osoby postronne.

Niech mi ktoś powie, w jaki sposób ma to być wykonane?

Jeśli kiedykolwiek bym taki artykuł opublikował, chciałbym, aby każdy mógł go dowolnie kopiować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#9
To tylko regulamin :) Tak jak ostatnie punkty, musiało się tam coś takiego znaleźć. Jeśli wyrażasz taką zgodę na kopiowanie itd. to problemu nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#10
HC, napisz na końcu, że rezygnujesz z praw autorskich. Tak jak mówi Slavia, coś takiego musi się znaleźć w "szanującym się" regulaminie, bez względu na to jak będzie przestrzegane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w moderacji Slavia 8 28,546 13-08-2013, 17:48
Ostatni post: Slavia

Skocz do:

UA-88656808-1