Witajcie ;D
#1
Więc w temacie świadomego śnienia jestem dosyć zielona, dowiedziałam się o tym rok temu, a zainteresowałam... wczoraj? Ale już na tym etapie mogę stwierdzić ze niejednokrotnie doświadczałam świadomego śnienia, do tej pory pamiętam niektóre sny. Ta platforma jest dla mnie nowa, więc jeśli zrobię jakiś błąd proszę wybaczcie  :D

Wracając do tematu, chciałabym powrócić do świadomego śnienia świadomie, a że jestem niezwykłą marzycielką i uwielbiam fikcje to jest to opcja idealna dla mnie. Zamiast tracić te parę godzin na zapomniane chwile, które na pewno były piękne, zapamiętam je, a kto wie, może uda mi się przelać je w jakiś znośny sposób na biały arkusz, aby inni mogli poznać fantazje osoby wysoko wrażliwej...? Dodatkowo jestem jeszcze nastolatką (tak wiem może to być odrzucające, jednak proszę o nieocenianie tylko po wieku) więc może nie znam całego tego świata tak dokładnie, ale myślę że jest to dobre, gdyż moje sny mogą mieć inny punkt odniesienia i będą w ten sposób ciekawe. 

Chyba jak na pierwszy post tutaj wystarczy... więc na koniec życzę wszystkim kolorowych snów! <3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Super, bardzo mi się podoba taka motywacja do LD, wydaje się zupełnie dojrzała :)
Witam serdecznie :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Witaj na forum :) Skoro jesteś osobą wrażliwą i uwielbiasz fikcję,  z pewnością Twoje sny są piękne, magiczne i warte tego, aby się nimi podzielić. Moim zdaniem właśnie te cechy które wymieniłaś w opisie swojej osoby pozwalają prawdziwie wykorzystać potencjał snu. W końcu tam wszystko jest możliwe, a im większa wyobraźnia, tym większe możliwości, ciekawsze scenariusze i wrażenia.

Zazdroszczę wrodzonej predyspozycji do LD, z pewnością w połączeniu ze świadomym stosowaniem technik zaowocuje ona mnóstwem interesujących świadomych snów  :) Zakładasz dziennik na forum?
LD - 14
FA - 20
Wszystkich zapisanych snów - 525
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Chciałabym, ale nie za bardzo wiem jeszcze jak.... Ale jak tylko to jakoś ogarnę napisze kilka moich snów, które myślę że będę pamiętać zawsze, pomimo że nie mają może większego sensu, ale czuję do nich ogromny sentyment.  8->
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Też tak zaczynałem, na rozgrzewkę napisałem najstarszy sen jaki pamiętam, z wczesnego dzieciństwa :) A potem już poszło z górki, ważne żeby zapisywać codziennie od razu po obudzeniu wszystko co pamiętasz. Przede wszystkim w zeszycie, później ewentualnie tutaj. Dla mózgu to sygnał, że sny są dla Ciebie ważne i będziesz je pamiętać codziennie.. :)
Chyba że chodzi Ci o trudności w kwestii formy dziennika a nie zapamiętywania snów ;D Wtedy warto po prostu zerknąć do kilku pierwszych z brzegu dzienników na forum i wybrać formę która Ci najbardziej pasuje.
LD - 14
FA - 20
Wszystkich zapisanych snów - 525
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1