Odpowiedz 
Tymczasowy shout
#1
Dobra to shoutujemy tutaj , dopoki sie nie naprawi :P

Co tam? :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#2
To co się z nim stało?
"Nie patrz wielce w przeszłość, która przeminęła i nie zawracaj sobie głowy przyszłością, która nie nadeszła. Żyj teraźniejszością i spraw, by była warta wspomnień."
? Ida Scott Taylor
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#3
Ktorys z technikow musial sie bawic podejrzewam, to sie nie dzieje raczej samo z siebie :/
A Slavia akurat wyjechal i nic sie nie da zrobic.
Jakby tego bylo malo to nie wiem co kliknalem ze nie mam polskich znakow :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#4
Faktycznie kiepsko, a na jaki to kurs Slavia wyjechał ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#5
Jakiś specjalny kurs robienia bagietek dla piekarzy :P
Ale miał się tam spotkać z HighContrastem w celu robienia kariery filmowej:) Jego efekty wstawią na Youtube jak sądze ;)
10 dni chyba miał tam być.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#6
Oui! Miesiąc na kursach WODiDZwZK (Wojewódzki Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Zasyfionym Kluczborku) to wyczerpujący okres w życiu każdego młodego piekorza. Hydraulika też, bo nieraz w nocy kibel się zatka gdy pani Renatka zje coś ciężkostrawnego (młode kucharki pozdrawiają) i to właśnie Hydraulicy muszą brać zasrane sprawy w swoje ręce. Jednakże w tym, trzecim i ostatnim już, kursie Sławuś nudzić się zbytnio nie będzie. Złota ekipa Romana, Kamila i Przemysława Wysoko Kontrastowego przybywa z pomocą! W czasie wolnym od zajęć i nauki własnej, kiedy to trzymają nas pod kluczem w internacie, przesiadujemy w klimatycznym pubie i myślimy nad koncepcją i scenariuszem do głębokiego jak odbyt pedała filmu o beznadziei, zdradzie i pożądaniu. No dobrze, może mniej zdrady i pożądania, ale na pewno jest beznadzieja. Kit jednak z filmem, Przemysław ma bowiem mały problem z którym uporać się mu trudno. Zna ktoś jakiegoś speca od deratyzacji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 


Skocz do:

UA-88656808-1