Sny Isabeli
14-15 lutego 2019

Czuję się wypalona zawodowo. Przebywam w domu, sypiam w dzień.

Leżałam w łóżku i przeglądałam Internet. Napisano, że Sri Ramana miał szczupłych followersów. Zaczęłam się obłędnie śmiać. Nie zauważyłam, że mama wróciła do domu. Zrobiło mi się okropnie wstyd. Nie wiedziałam, że śnię. Sen był niezwykle wyrazisty, to zapewne efekt melisy na pusty żołądek.
Wytarłam odbyt ręcznikiem. Została na nim kałowa smuga. Bardzo mnie to zmartwiło.

Jechałam z kimś superszybkim nowoczesnym autem przez wieś. Aż czułam ten pęd w kiszkach. Potem wypuszczono mnie z samochodu.

W sennej łazience działy się dziwne rzeczy. Po wypuszczeniu wody z wanny natychmiast podniósł się jej poziom w sedesie, aż do deski klozetowej. Mama skorzystała z toalety i wrócił do normy.
Uchwyt od słuchawki prysznicowej znajdował się daleko od wanny. Było to niepokojące, ciężko było odwiesić ją na miejsce.

Na mieście gonił mnie czarnoskóry mężczyzna. Próbowałam uciec. Czułam się bezsilna. W końcu mnie dogonił. Zwaliło się na mnie 200-kilogramowe murzyńskie ciało. Niby czułam fizyczną przyjemność, ale w sercu miałam jakąś taką martwą pustkę nie do zniesienia.16 lutego 2019

WBTB o 4.00
Między 5.00 a 8.00 faza po izowalerianianie. Latanie, przez szyby przenikanie. Za oknem koło bloku powolne opadanie.
Samicy borsuka odeszły wody płodowe. Poród odbył się bez ingerencji człowieka. Na osiedlu urodziła się trójka zdrowych młodych. Partner był zadowolony.
Spotkałam się z rówieśnikami, byłam w stosunku do nich agresywna.
Wróciłam do liceum. Towarzyszyła mi mama. Zwróciła uwagę na pociąg, którym dawno nie jechała. Rozmawiał ze mną woźny w stroju typowym dla drag queen. Miał efektowne tipsy które mi się spodobały. Urzekła mnie jego osobowość. Powiedziałam, że na jakiś czas zmieniłam szkołę, ale jestem z powrotem.
Przekaż mi 1% swojej uwagi ❤
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1