Raper
#1
witam. Śnił mi się raper ( polski artysta , producent muzyczny ) od jakiegoś czasu coraz mniej słucham jego muzyki , nie jestem jego wielkim fanem również. 
Ale chodzi mi głównie o sen i interpretację. 
Tyle co pamiętam to w tym śnie ja stoję pod ścianą / przy ścianie ( być może to ściana budynku najprawdopodobniej)
i ten raper przechodzi tuż obok mnie kompletnie mnie nie zauważając , ale tuż zaraz koło mnie 
tylko chodzi mi o to, że tak obojętnie ( tak jak by nie miał mi nic do powiedzenia )
Pierwszy raz śnił mi się ten raper i zostało mi po tym jakieś dziwne uczucie.
Później sen mi się trochę już rozmazał , ale dalej było tak, że raper, który mi się śnił gdzieś miał wyjść , coś zrobić chyba ubierał buty ( ale nic do mnie nie mówi ) 

Uczucia i emocje moje po przebudzeniu to były : znowu zasnąć być może znaleźć się jeszcze raz w tym samym śnie i doświadczyć czegoś więcej, po przebudzeniu moje pierwsze odczucie było niezadowolenie z tej obojętności do mnie tego rapera, który przeszedł obok mnie .

proszę o interpretację
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Myślę, że bardzo łatwo znajdziesz źródło tego snu. Była w nim tylko jedna emocja, choć skomplikowana. Przypomina ci obojętność, a szerzej może to być typ doznań, które odczuwamy, kiedy nasze oczekiwania nie zostają spełnione. Sen wyraził ją właśnie przez taki konkretny układ zdarzeń, wykorzystując znaną osobistość, która kiedyś była dla ciebie ważna. Musisz przypomnieć sobie bardzo dobrze to uczucie w tym śnie i przeanalizować kiedy ostatnio coś takiego poczułeś na jawie. Szukaj wszędzie, ale może najbliżej będzie w stosunkach z rodziną, wobec ludzi oceniających twoją pracę/naukę, reakcji otoczenia/dziewczyn na imprezie itp. Ten motyw we śnie był krótki, więc może chodzić nawet o jakąś mało zauważalną błahostkę z życia - sytuację ze sklepu czy z komunikatora internetowego, szukaj uważnie :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Poczucie obojętności cały czas czuję na co dzień , i niewidzialność i uczucie, że wszyscy są obojętni na mnie .
i to pojawiło się we śnie tylko, że był z tym powiązany pewien raper, który też podczas snu był całkiem obojętny gdy przeszedł obok. Tylko dlaczego ten raper ?. którego kiedyś słuchałam .

Ps. Nie jestem chłopakiem . (ale to tak na marginesie bo to nie związane ze snem ).
Ok. tak - sen był niedługi tylko nie widzę w jaki sposób jeszcze można zinterpretować gdy śni nam się raper ...
Mnie śnił się właśnie z tą obojętnością w stosunku do mnie .
( Ale tak jest i w realu u mnie  )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Postać jest nieistotna, liczy się scena. Sen działa w taki sposób, że wybiera emocje, które odczuwałaś za dnia i stara się je wywołać jeszcze raz za pomocą scen zbudowanych ze szczątków twojej pamięci i tego co się z nimi kojarzy :) Raper został w tej scenie wybrany na aktora, ponieważ najwyraźniej dobrze obrazuje ważność i atrakcyjność obiektów od których w rzeczywistości oczekujesz większej uwagi. Może miałaś z tym raperem jeszcze jakieś osobiste refleksje czy wyobrażenia, które mogły uwydatnić te uczucie rozgoryczenia obojętnością ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Zgadza się , były u mnie już wcześniej takie refleksje osobiste związane właśnie z tym raperem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1