Pytania niedające mi spokoju.
#1
Cześć, przepraszam  wszystkich jeśli okazało się że takie pytania już były, wyjdzie na to że nie szukałem  dokładnie. Oto pytania.
1.Moja pamięć snów była bardzo dobra, do czasu gdy pierwszy raz spróbowałem WBTB. Od tamtego czasu i po paru innych próbach nie zapamiętuje snów. To normalne?
2.Czy afirmację trzeba powtarzać zawsze? 
3.Dzisiaj w nocy miałem tak jakby LD, dlaczego tak jakby zapytacie? Bo nie jestem pewien czy to było prawdziwe LD, czy tylko wytwór mojej wyobraźni. Ale jakby się okazało że to prawdziwe LD, to było to tak: chodzę sobie gdzieś tam, aż nagle zaczołem poddawać w zwątpienie rzeczywistość obok mnie. Zrobiłem TR'a, po czym chyba odzyskałem świadomość, Bardzo się ucieszyłem. Trwało to raptem chwilę i zaraz potem mnie wywaliło do zwykłego snu.
Dziękuję od razu za wszystkie odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Cześć,
Cytat:1.Moja pamięć snów była bardzo dobra, do czasu gdy pierwszy raz spróbowałem WBTB. Od tamtego czasu i po paru innych próbach nie zapamiętuje snów. To normalne?
I tak i nie. Normalne jest to, że nie pamiętasz snów, ponieważ błędnie założyłeś, że powodem niezapamiętywania snów jest WBTB. Mówiąc wprost sam utrudniłeś sobie sprawę, może to być ciężkie do odwrócenia. W rzeczywistości WBTB naturalnie ułatwia zapamiętanie snów poprzez spłycenie snu. Tak więc musisz zmienić swoje nastawienie, czy będzie to trudne to się okaże, ale powodzenia. Wiele zależy do tego jak bardzo się utwierdziłeś w tym twierdzeniu.
Cytat:2.Czy afirmację trzeba powtarzać zawsze?
Jak chcesz, żeby była skuteczna to tak.
Cytat:3.Dzisiaj w nocy miałem tak jakby LD, dlaczego tak jakby zapytacie? Bo nie jestem pewien czy to było prawdziwe LD, czy tylko wytwór mojej wyobraźni. Ale jakby się okazało że to prawdziwe LD, to było to tak: chodzę sobie gdzieś tam, aż nagle zaczołem poddawać w zwątpienie rzeczywistość obok mnie. Zrobiłem TR'a, po czym chyba odzyskałem świadomość, Bardzo się ucieszyłem. Trwało to raptem chwilę i zaraz potem mnie wywaliło do zwykłego snu.
Bardzo możliwe, że się uświadomiłeś, ale niekiedy tak bywa zwłaszcza u początkujących, że poziom świadomości jest na tyle niski, że powoli się zatraca. Możesz też opisać jeśli pamiętasz sen, który miałeś potem.
Wysłane z mojego Commodore 64


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Dziękuję Ci. Sen który miałem potem, był to sen, coś na podstawie no po prostu stałem na chodniku czy czymś i miałem tak jakby zaangażowaną, ale i przestraszoną minę to tyle. A tak to właśnie teraz  mi się myśl nasuneła że być może był to sen o LD bo tak jak pisałem coś stopniowo mnie nakłaniało żeby zrobić TR'a. Jeżeli to nawet tylko sen o LD to przynajmniej jestem coraz bliżej prawdziwego LD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1