Pomocy w interpretacji snu o szukaniu zwłok dziecka
#1
Na wstępie dodam, że mam 17 lat i jestem młodą kobietą. Śniło mi się, że mój chłopak opowiedział mi o tym, że jego była dziewczyna albo poroniła, albo urodziła dziecko, ale zakopała w lesie jego zwłoki. (Mój chłopak nie miał żadnej dziewczyny przede mną). Ja strasznie poruszona tym faktem stwierdziłam, że będę w lesie szukać tych zwłok, z jego pomocą czy bez, on mówił ze kiedyś próbował je znaleźć nawet odkopał, ale nie mógł wziąć bo nie miał REKLAMÓWKI. W lesie chodziłam i szukałam zwłok ale nie umiałam znaleźć, znajdowałam jakieś pojedyncze rzeczy należące do tego dziecka i mój chłopak powiedział ze to gdzieś blisko od miejsca w którym były te rzeczy. Ja poszłam dalej ale niestety było jakieś bardzo miękkie błoto ze mi nogi wpadały i nie mogłam przejsc dalej, wracając zauważyłam jakieś hieroglify i znaki egipskie na drzewach, oraz taka stara figurkę Chrząszcza. Niestety nie znalazłam tych zwłok, ale bardzo w tym śnie chciałam to zrobić. Nie mam pojęcia co to oznacza, proszę o pomoc. Wiem, wiem, jakieś twarde piguły itp. Ale mam dużo takich dziiiiwnych snów, może kiedyś jeszcze jakieś opowiem. Pomocyyyyyyy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Potrzebujemy paru informacji :)

1. Co czułaś w każdym etapie tego snu ? Bałaś się, wściekałaś na niego, bulwersowało cię coś ? Ciekawość, odkrywanie tajemnicy czy raczej desperacja i frustracja ? I tak dalej.

2. Z czym kojarzy ci się motyw porzuconego płodu i egipskie symbole ? Z jakimś materiałem filmowym, z czyjąś opowieścią, z jakąś własną fantazją, jeszcze z czymś ?? Gdzie pierwszy raz spotkałaś się z tymi motywami ?

3. Czy widzisz podobieństwo doznań i emocji doznawanych we śnie z jakimiś ostatnimi wydarzeniami z realności ?

Bez tych informacji mogę tylko strzelać, niejasno podejrzewam, że stoisz przed jakimś ważnym zadaniem lub nowym obowiązkiem w życiu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Myślę, że podświadomie obawiasz się ciąży, a tym nowym obowiązkiem w życiu, o którym wspomniał Incestus, jest antykoncepcja lub wstrzemięźliwość. Obawa przed ciążą mogła zaprowadzić Cię do dalszej części snu, co zrobić z płodem, zakopać w lesie, czy zrobić coś gorszego. Chłopaka nie ma co mieszać do tego snu, bo była to po prostu inna forma Ciebie.

Oczywiście może być też druga opcja- podświadomie wyolbrzymiasz oczekiwania względem Was samych w związku. Współżycie, ciążą, itp., zamiast zwykłego zaufania i pięknej miłości. Nie znam Ciebie, więc to tylko moje spekulacje :).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Mam receptę aby ograniczyć ilość koszmarów do minimum.
1.Jeśli to możliwe  spać na prawym boku( na lewym mam koszmary)
2.Przed  snem posłuchać spokojnej muzyki.

https://www.youtube.com/watch?v=qz4aMP2AWXg

https://www.youtube.com/watch?v=WIJaD623dy0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziwaczny dom dziecka Drx 6 1,222 18-03-2018, 20:57
Ostatni post: Drx
  Pomocy! Sh1r0 2 825 08-01-2018, 20:48
Ostatni post: Isabela
  Pomocy z interpretacją snu Nikolaa 3 1,437 22-06-2016, 15:25
Ostatni post: Nikolaa

Skocz do:

UA-88656808-1