Podświadomość i sny
#1
Witam. Mam problem. Otóż ciągle, a przynajmniej co drugi dzień, śni mi się koleżanka z pracy. Są te sytuacje różnej maści. Nie ukrywam, pewnego czasu zwariowałem na jej punkcie, i to tak ostro. Jak się zaczął covid to mnie zwolnili z wiadomych powodów. Ona została. Myślałem że to koniec. "Koniec znajomości" też nie mieliśmy zbyt przyjemny. Wróciłem do domu rodzinnego (gdyż utrata pracy wiązała się z brakiem możności opłacania czynszu i utrzymania się w mieście) i tak spędziłem tam 4 miesiące. Przez ten czas cały czas mi się śniła. Miesiąc temu wróciłem i tak się złożyło że w tej samej firmie teraz pracuje co pracowałem wcześniej. No ale do rzeczy... Da się zrobić coś żeby ją wyrzucić z tej podświadomości, przestać o niej śnić, myśleć. Po prostu ją uśmiercić w mojej głowie. Są jakieś sposoby, pomysły? 

Dodam tylko że ta kobieta dość mocno mnie skrzywdziła i prawdopodobnie nawet nie jest tego świadoma. Teraz niby mamy normalne stosunki, tak jak by się nigdy nic nie wydarzyło, lecz czuję że jednak coś jej świta. Nie wiem czy to ma jakiś związek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Trzeba poczekać, zawsze tak jest :). Oczywiście jeżeli rzeczywiście nie masz już co do niej planów ani nadziei. Pół roku do roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Miej wywajane a będzie ci dane.
Od kiedy wstałem, nie śpię już! 
Zalewa mnie ocean mórz!
LD 12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1