Pierwsze WBTB
#1
witam opisując tak w skrócie ponieważ nie mam już dziś sił na rozpisywanie jeszcze raz snu z nocy 23-24 sierpnia próbowałem WBTB położyłem się o godz 01:00 ponieważ o północy czułem się jeszcze byt pobudzony by usnąć. Usnąłem i miałem sny które w wolnym czasie przepisze z swojego dziennika tutaj a następnie po nich samoistnie przebudziłem się chwilę przed godziną 05:00. oczywiście sny zapisane do zeszytu. ok 5:40 mój ojciec budził się do pracy a by nie mieć afery że całą noc zarwałem przed pc położyłem się spać zanim wpadł do pokoju tak ok 5:45. Niestety nic nie pamiętam po ponownym zaśnięciu odpłynąłem do godz jakoś przed 11 wstałem niewyspany. Czy jesteście w stanie podpowiedzieć co zrobiłem źle?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Samo przebudzenie się po określonej liczbie godzin, a następnie zapadnięcie w sen rzadko przynosi oczekiwane rezultaty. Nie napisałeś nic o afirmacji, która jest niejako podstawą przed ponownym zaśnięciem, więc stawiam, że jej brak był przyczyną twojej porażki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(25-08-2018, 01:45 )Traveler napisał(a): Samo przebudzenie się po określonej liczbie godzin, a następnie zapadnięcie w sen rzadko przynosi oczekiwane rezultaty. Nie napisałeś nic o afirmacji, która jest niejako podstawą przed ponownym zaśnięciem, więc stawiam, że jej brak był przyczyną twojej porażki.

Afirmacja to u mnie jest jak wieczorna modlitwa jeszcze jedną rzecz którą sobie dodałem by poprawić zapamiętywanie snów jest to że opowiadam jest  koleżanką która też ćwiczy LD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Powinieneś się dobrze nastawić podczas okresu czuwania WBTB. Wtedy afirmuj się, rozpamiętuj sny, wyobrażaj sobie plan we śnie i że śnisz, rób TRy i tak dalej. Zwieńczeniem powinna być próba WILDa, przynajmniej chwilowa, nie musi być udana, ale bardzo pomaga się uświadomić po krótkim czasie od zapadnięcia w głęboki sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwsze LD..... A może sen o nim? Jatina 2 784 19-07-2017, 22:30
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1