Optymalna metoda dla początkującego
#1
Hej,

Od jakiegoś czasu próbuję wywoływać świadomy sen i zdarzyło mi się to parę razy, chociaż było w bardzo dalekich odstępach czasowych i chyba "z przypadku". Jestem w świadomym śnie bardzo zielony, pamiętam urywek jednego snu podczas nocy, ale przynajmniej ten jeden jest, ale do rzeczy szukam optymalnej metody żeby nie budzić się po x godzinach itd. ogólnie mówiąc szukam metod, które mógłbym robić w ciągu dnia, aktualnie jedyne co próbuję to TR z zatykaniem nosa i ani razu nie pamiętam aby we śnie zdarzyło mi się to, że chcę zatkać sobie nos i spróbować oddychać. Chętnie też przygarnę jakieś porady jak zapamiętywać więcej snów i też czytałem, że jak już uzyskam świadomość to nie znaczy że muszę mieć nad tym snem kontrolę, jak ją uzyskać. Proszę o odpowiedzi i dziękuję za poświęcony czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Zanim podziękujesz za nasz czas prosimy o poświęcenie Twojego na poczytaniu działów dla początkujących i obejrzeniu kursu video na tym forum ;). Twoje pytanie jest szerokie i w wyżej wymienionych znajdziesz pełną odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(21-05-2020, 23:00 )incestus napisał(a): Zanim podziękujesz za nasz czas prosimy o poświęcenie Twojego na poczytaniu działów dla początkujących i obejrzeniu kursu video na tym forum ;). Twoje pytanie jest szerokie i w wyżej wymienionych znajdziesz pełną odpowiedź.

Ok, działy to "Pierwsze kroki" i "Kompendium wiedzy"? Gdzie znajdę kurs video, szukałem i nie mogę znaleźć - znalazłem tylko link do kanału na YouTube.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Kurs jest właśnie na Youtube
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 6

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  najbardziej skuteczna metoda na LD-cierpliwość Rasiak 7 41,322 10-06-2020, 12:28
Ostatni post: Nowotwór
  Najskuteczniejsza metoda wywoływania LD – MILD (Mnemonic Induction of Lucid Dreams) Onejronauta 15 4,667 13-12-2019, 11:31
Ostatni post: sidhartha
  Eksperymentalna metoda mojego pomysłu High Contrast 10 9,776 04-11-2010, 17:17
Ostatni post: Slavia

Skocz do:

UA-88656808-1