Odpowiedz 
Notatnik - Roject
#1
Mój notatnik ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#2
[center]Moja Lista 10 Rzeczy Które Chciałbym zrobić w LD[/center]
1. Zwiedzanie świata
2. Tryb zwolnionego tempa (Slow Motion lub Matrix)
3. Sex :lol:
4. Ładna laska i fantazje z nią
5. Rozrywki typu picie pod sklepem z przyjaciółmi, granie w piłkę, pójście do sklepu, latanie samolotem, przejażdżka super bryką
6. Przepoczwarzanie się w zwierzę, inną płeć itd.
7. Normalne życie, np. przez 2 dni w śnie dzięki inaczej płynącemu czasowi w śnie i na jawie
8. Zabawy z fizyką, teleportację, czary, jedzenie (słodkości :D ) itd.
9. Przypomnienie sobie dzięki podświadomości sytuacji, nazw utworów, filmów, gier które kiedyś słyszałem i widziałem
10. Nauka, np. latania paralotnią, obsługi kombajnu, wiersza, języka obcego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#3
Niestety nie zapamiętałem żadnego snu, ale napiszę tabelkę. :?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#4
[center]1.08.11 / 2.08.11[/center]

Sen: Nie pamiętam żadnego snu

Spostrzeżenia: Byłem za bardzo zmęczony i pewnie dlatego nie pamiętałem snów, wcześniej autosugestia pomagała, dzisiaj niestety nie.

Zapamiętanych snów: 0
Przespanych godzin: 7
LD: 0

Kod:
OGÓŁEM
[color=#80BF00]Ilość zapamiętanych snów:[/color] 0
[color=#80BF00]Ilość snów świadomych:[/color] 0
[color=#80BF00]Liczba przespanych godzin:[/color] 7
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#5
[center]2.08.11 / 3.08.11[/center]

Sen: Nie pamiętam żadnego snu

Spostrzeżenia: Za bardzo zmęczony :x

Zapamiętanych snów: 0
Przespanych godzin: 9
LD: 0

Kod:
OGÓŁEM
[color=#80BF00]Ilość zapamiętanych snów:[/color] 0
[color=#80BF00]Ilość snów świadomych:[/color] 0
[color=#80BF00]Liczba przespanych godzin:[/color] 16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#6
[center]3.08.11 / 4.08.11[/center]

Sen:
Pierwszy sen był o jakiejś lasce (miała blond włosy, była ładna) co z nią chciałem gdzieś pójść przez jakąś dolinę, na końcu były drzewa (dęby jak z jakiegoś horroru), przez całą drogę co kilka centymetrów były jakieś długie wąskie skały niczym słupy, ta droga była chyba nad chmurami taka jakby przepaść, ja coś tam mówiłem do niej i mówię, ale w zimę przez to przeszedłem, bo było zamarznięte a teraz lato i spadniemy w
przepaść, ona się wystraszyła i poszliśmy do mojej mamy, gdzie robiła zakupy w sklepie.

Drugiego snu dokładnie nie pamiętam, ale coś tam robiłem w sklepie i widziałem gościa z filmu akademia policyjna z żoną (ten głupi z długimi włosami), ganiali się i wyrywali sobie włosy.

Trzeci sen był o tym, że przyjechała koleżanka mamy, a ja coś szykowałem w łazience a później tak jakby się przed nią kryłem, czy coś.

Spostrzeżenia: Dość fajne sny i pamiętam szczegóły tylko sny nie od początku. Mogło mi się z tą laską śnić dlatego, że byłem u fryzjera a później w sklepach i widziałem dużo fajnych lasek :D

Zapamiętanych snów: 3
Przespanych godzin: 7
LD: 0

Kod:
OGÓŁEM
[color=#80BF00]Ilość zapamiętanych snów:[/color] 3
[color=#80BF00]Ilość snów świadomych:[/color] 0
[color=#80BF00]Liczba przespanych godzin:[/color] 23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#7
[center]4.08.11 / 5.08.11[/center]

Sen:
Pierwszy sen był o jakimś gościu co latał na rowerze... coś tam coś tam, znalazłem się u niego w garażu i się pytam: jak stworzyłeś ten rower, on mówi 30 lat czytałem książki i należałem do teamu bmw sauber i chciał mi dać tą książkę, ja mówię ej nie chce twoich książek chcę ten rower, on chyba powiedział sam go musisz sobie zrobić, poszedłem sobie i po drodze mówię, ale ja nie chcę do bmw sauber, chociaż to fajna firma.

Drugiego snu dokładnie nie pamiętam, ale byłem, że coś na dachach, a później znalazłem się gdzieś w tunelu gdzie były czołgi, czy coś.

Trzeci sen (był dość realistyczny) był o tym, że pewnego dnia przyszła do mnie nielubiana przeze mnie koleżanka ze szkoły i na chama weszła do mojego pokoju, schyliła się za łóżko, gdzie znajdowała się moja ładowarka z telefonem i wyciąga ten telefon, ja mówię co jest, a ona założyłeś się z Dominiką, ja mówię, ale o telefon, ona mówi tak, no to ja mówię zostaw ten telefon, ona mówi nie, no to doleciałem do niej, dostała 5 razy z pięści w brzuch (czułem bluzkę jakbym naprawdę bluzki dotykał) i oddała telefon, popłakała się, mówiła łeee jesce zobacys, czy coś i uciekła.

Czwarty sen był o tym, że coś tam jechałem gdzieś samochodem a tu koło zaczęło się odkręcać i odpadło ale jechałem dalej, czy coś takiego dalej nie pamiętam.

Spostrzeżenia: Po autosugestii budziłem się kilka razy w nocy i pamiętałem sny, niestety nie miałem siły, żeby te sny spisać, ale 1 sen cały pamiętam ;)

Zapamiętanych snów: 4
Przespanych godzin: 9
LD: 0

Kod:
OGÓŁEM
[color=#80BF00]Ilość zapamiętanych snów:[/color] 7
[color=#80BF00]Ilość snów świadomych:[/color] 0
[color=#80BF00]Liczba przespanych godzin:[/color] 32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#8
[center]5.08.11 / 6.08.11[/center]

Sen:
Pierwszy sen był o tym, że byłem w gościach u kogoś, tam naprawiali samochody, a ja stworzyłem samochód od podstaw z jakiejś blachy, starych kół i bloków,wsiadł ktoś do niego i ten samochód ledwo co, ale jechał :)

Drugi sen był o tym, że byłem chyba gdzieś na odpuście i był stragan z lodami, widziałem jak gościu robi takiego loda, ten lód był jakiś taki bardzo duży miał ze 2 m długości i wyglądał jak walec(figura geometryczna), chciałem go podnieść, ale mi się wyślizgnął, położył drugą skorupkę i znów chciałem ją podnieść i znów mi się wyślizgnęła, on krzyczy:"O kurwa!" Ja mówię, nie mogę tego podnieść, bo mi się wyślizguję, a on mówi, bo musisz założyć specjalne rękawiczki, dajemy je za darmo przy każdym zamówionym lodzie, więc pytam się go ile ten kosztuje, on mówi 10 zł,więc mówię dobrze, obok stała moja mama i zapłaciła, on dał mi rękawicę, podniosłem loda i wszedłem do środka, wyglądało jakbym wszedł do jakiegoś budynku tam podałem skorupkę i jakiś gościu stał z boku, a ten co obsługiwał na straganie kucał przy ścianie i wyjmował jakieś rzeczy z kartonu, dobrze to widziałem, wyciągnął miętówki i wrzucił kilka, jakieś pianki i coś tam jeszcze i dał mi go, (i teraz nie wiem, czy mnie "przełączyło", czy nie pamiętam) znalazłem się w lesie, szedłem i zahaczyłem tym lodem o drzewa, urwał się w 1/3, mówię kurde i zajrzałem do środka, okazało się że jest to drzewo puste w środku po 1/4 od lewej do środka i 1/4 od prawej do środka i widziałem to, bardzo dokładnie i ze szczegółami, był barwny taki brązowy i widziałem każdy sęk.

Spostrzeżenia: Wieczorem oglądałem film i tam był samochód który się rozbił i opony były takie dziurawe, więc pierwszy sen mógł mi się przez to przyśnić, drugi sen w momencie gdy on sypał tam różności i gdy oglądałem to drzewo były bardzo realistyczne i kolorowe, chyba dzięki temu, że wieczorem bardzo dokładnie oglądałem rzeczy na biurku z bliska i samo biurko też a jest wykonane z drewna, a raczej ma sklejkę wyglądającą jak drewno :lol:

Zapamiętanych snów: 2
Przespanych godzin: 6
LD: 0

Kod:
OGÓŁEM
[color=#80BF00]Ilość zapamiętanych snów:[/color] 9
[color=#80BF00]Ilość snów świadomych:[/color] 0
[color=#80BF00]Liczba przespanych godzin:[/color] 38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#9
[center]6.08.11 / 7.08.11[/center]

Sen:
Pierwszy sen był o tym, że mama znalazła jakiś numer, ja pod ten numer zadzwoniłem, ale nikt nie odbierał i się obudziłem.

Drugi sen był o kolegach, że coś tam mnie nie lubili, nie chcieli ze mną palić itd.

Trzeci sen był też o kolegach, ale w szkole i to w podstawówce, ja wchodzę do kibla a tam na jednym klozecie jeden, a za drzwiami gdzie była ściana był kibel :lol: i tam srali.

Czwarty sen uciekł mi z głowy, ale też coś tam z kolegami, że papierosy palili, że samochodem jechałem, nie wiem, chyba coś takiego.

Piąty sen był o tym, że byłem z mamą gdzieś na strychu i nagle z góry wyszedł jakiś wielki pająk z grubym tułowiem.

Szósty sen (było w nim coś realnego, że zastanawiałem się dłuższą chwilę, czy to nie było naprawdę) moja mama do mnie mówi twoi koledzy do roboty przyjechały, ja mówię jacy koledzy, ona mówi no do roboty przyjechali idź na podwórko se zobacz, no to wyszedłem na podwórko i stali tam moi 2 koledzy z innymi którzy przyjechali z roboty, coś tam chwilę pogadaliśmy i dalej nie pamiętam.

Spostrzeżenia: Obudziłem się raz w nocy i pamiętałem sen, później rano i pamiętałem 3 sny, po 2 godzinach przypomniałem sobie jeszcze dwa, niestety jeszcze trochę muszę popracować nad kolorami i realnością snów, może nagrania pomogą. Popracować też muszę nad pamięcią, bo chce żeby było tak, że jak się obudzę to jakbym to co we śnie robił to tak jakby przed chwilą. Piąty sen mógł mi się przyśnić dlatego, że wieczorem oglądałem film o obcych, widzę, że często to co oglądam wieczorem, pojawia się w moich snach :)

Zapamiętanych snów: 6
Przespanych godzin: 8
LD: 0

Kod:
OGÓŁEM
[color=#80BF00]Ilość zapamiętanych snów:[/color] 15
[color=#80BF00]Ilość snów świadomych:[/color] 0
[color=#80BF00]Liczba przespanych godzin:[/color] 46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#10
[center]7.08.11 / 8.08.11[/center]

Sen:
Pierwszy sen był o tym, że byłem gdzieś z dziadkiem w sklepie i chciałem kupić papierosy, czy coś (rano pamiętałem ten sen doskonale, ale niestety nie miałem czasu go zapisać)

Drugi sen (to same przebłyski, rano go jeszcze trochę pamiętałem, ale teraz niestety nie :x )

Spostrzeżenia: Rano nie miałem czasu na zapisanie snów, pierwszy sen pamiętałem rano doskonale, drugi tak trochę. A teraz pamiętam trochę tylko pierwszy a drugi prawie wogóle.

Zapamiętanych snów: 2
Przespanych godzin: 4
LD: 0

Kod:
OGÓŁEM
[color=#80BF00]Ilość zapamiętanych snów:[/color] 17
[color=#80BF00]Ilość snów świadomych:[/color] 0
[color=#80BF00]Liczba przespanych godzin:[/color] 50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 


Skocz do:

UA-88656808-1