Lwy
#1
Bylam w domu.  Nagle zauwazylam jak klatka gdzie byly kury byla otwarta.  W srodku byly male lwy,  ktore je zagryzaly.  Wzielam je spokojnie na rece przytulajac i zanioslam do zagrody.  Nie pamietam ilosci.  Jak wrocilam do klatki to dwie kury juz byly na wykonczeniu i bez pior.  Domyslam sie co to moze znaczyc,  ale kazda pomoc w dokladniejszym odczytaniu mile widziana ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Potrzebny do interpretacji będzie opis uczuć towarzyszących każdemu momentowi tego snu. Rozumiem, że faworyzowałaś lwiątka mimo, że kury zostały zagryzione ? Cokolwiek czułaś albo myślałaś wobec drobiu, tej sytuacji ? :) I ważna sprawa - czy masz coś wspólnego z kurami w realnym życiu ? Bo ja na przykład miałem i szczerze nienawidzę tych zwierząt :) Czy te lwiątka kojarzysz z jakiegoś filmu, opowieści itp ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(27-06-2018, 17:44 )incestus napisał(a): Potrzebny do interpretacji będzie opis uczuć towarzyszących każdemu momentowi tego snu. Rozumiem, że faworyzowałaś lwiątka mimo, że kury zostały zagryzione ? Cokolwiek czułaś albo myślałaś wobec drobiu, tej sytuacji ? :) I ważna sprawa - czy masz coś wspólnego z kurami w realnym życiu ? Bo ja na przykład miałem i szczerze nienawidzę tych zwierząt :) Czy te lwiątka kojarzysz z jakiegoś filmu, opowieści itp ?
Hodujemy pare kur w domu.  A jak zostaly zagrozione to nic szczegolnie nie czulam.  Obserwowalam to i nic.  A lwy tulilam i czulam ze przelewam na nich duzo milosci.  Z zadnego filmu.  Moze tylko tyle ze i do nich i do kotow zywie spooro sympatii
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Skoro zagryzione kury nie generują absolutnie żadnych emocji, to tez motyw jest pozbawiony symboliki. Wydaje się, że po prostu wynika to ze skojarzenia, że chciałabyś hodować jakieś lepsze zwierzęta ZAMIAST nich - kury zostały wyparte przez lwy. Jedyną empcją w tym śnijest zresztą troska i przywiązanie do lwiątek. To powinno się interpretować jako wyraz odpowiedniej twojej potrzeby - chcesz na coś/ kogoś przelać uczucia opiekuńcze. Literalnie pewnie chodzi o zwierzęta, bardziej abstrakcyjnie - o dzieci :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1