Łączenie muzyki z LD
#1
Witam wszystkich. Ostatnio naszła mnie myśl, czy muzyka może jakoś pomóc w uzyskaniu LD. Chodzi mi głównie o ulubioną muzykę. Ktoś może już to próbował? I jakie są efekty?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Witam.
Muzyka  może  pomóc  w  uzyskaniu świadomego snu.Na początku testowałem  muzykę z  youtube  z dobrym skutkiem. 
Przed snem  gdy leżysz w łóżku  słuchasz muzyki z  linku.Gdy  jesteś  zmęczony zdejmujesz  słuchawki.Wypowiadasz    kilka razy afirmacje, teraz śnie , wiem ze śnie.Przed  snem można zjeść witaminę  B6 lub  coś  co zawiera  witaminę b6  np banana

https://pulsmedycyny.pl/witamina-b6-poma...sny-911997Zauważyłem że na youtube  pojawiły się oryginalne nagrania   Hemi-Sync.
Np  pierwsze nagranie Dreamcatcher z  linku niżej  pomaga w  przypomnieniu  snu  lub  fragmentu snu.Jak to działa, budzisz  się rano i nie pamiętasz  nic co  śniło się w nocy. Zakładasz    słuchawki i słuchasz  muzyki  z  linku niżej.Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Ja zawsze zasypiam przy moich ulubionych płytach, po prostu lubię. Często słyszę tę muzykę w snach i mam też sny o artystach wykonujących dany kawałek. Raz mi się nawet udało użyć muzyki na słuchawkach jako kotwicy do metody WILD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1