Gry wywołujące LD
#1
Lucid Dreamscapes

Jest to eksperymentalna gra, która ma za zadanie wspomóc wywoływanie LD. W grze eksplorujemy symulację snu, która ma za zadanie stworzenie relaksującego i wciągającego doświadczenia. Projekt ma za zadanie stworzenie estetycznie przyjemnego i podobnemu transowi doświadczenia.

Cytat:The game is set in a dream, where the player is guided by a soft hypnotic voice. The player can explore dreamscapes/landscapes, which make up an infinite game world where dreamscapes shift around. By moving, or super crawling (see video), into light sources, the player can find her way in the dark.Light sources will also help illuminating areas hiding dream cues, which are objects that appear odd because they are either weirdly placed or behave abnormally. If the player performs reality tests in front of dream cues, she will become lucid (recognize that she is dreaming). While lucid, the player can fly for a period of time and the dreamscapes are lit up.
Do pobrania stąd albo stąd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Awkward Dimensions Redux
Cytat:About This Game
Interactive Dream Journal & Diary; Awkward Dimensions Redux is a personal game. Lasts 20 minutes to an hour with less traditional interaction. Focuses on getting to understand another person through an interpretation of their dreams, thoughts, fears, desires, and past work. It's a game about conversing with roosters, disembodied legs, standardized tests, Immature jokes, relationships, art, espionage, and a teenager coming to terms with life and growing up.

Includes
- Diverse dreamscapes
- Fantastic soundtrack with music from Clawfoot Slumber, Halina Heron, American Grandma, Pablo Garduno, Dong Lee, Steven Harmon, and Franz Liszt
- FMV segments
- A multitude of doors

-> http://store.steampowered.com/app/529110
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Cloud
Cytat:Cloud, jednoosobowa gra komputerowa, traktuje o chłopcu, który podczas snu w łóżku szpitalnym marzy o locie w niebiosach. Gracz przejmuje kontrolę nad awatarem śpiącego chłopca – jego odwzorowaniem w wymarzonej rzeczywistości – i prowadzi go przez wymyślony świat. Składa się on z kilku wysp oraz chmur gromadzących światło. Kierunek i szybkość ruchu awatara można kontrolować za pomocą myszy. Ruch odbywa się głównie na płaszczyźnie poziomej, aczkolwiek lot w pionie może być osiągnięty poprzez przytrzymanie środkowego przycisku myszy. Rozgrywający może wchodzić w interakcję z chmurami tylko wtedy, gdy leci poziomo.

W grze zawarte są trzy rodzaje chmur: białe obłoki, które podążają za awatarem; szare, które po dotknięciu przekształcają się w białe; oraz ciemne, które mogą być połączone z białymi chmurami w celu wywołania deszczu, co powoduje rozproszenie obu ich rodzajów. Większa ilość białych chmur może łatwiej rozproszyć mniejszą ilość ciemnych obłoków niż w przypadku, gdy gracz połączy oba ich rodzaje w równych proporcjach, i odwrotnie. Białe obłoki przestają podążać za awatarem, jeżeli gracz porusza się zbyt szybko, natomiast jego ponowne zbliżenie do nich powoduje ponowną interakcję białych chmur z awatarem. Każda z czterech misji w Cloud ma różny cel, między innymi formowanie wzorów na niebie za pomocą chmur, usunięcie czarnych obłoków i zainicjowanie opadów deszczu nad każdą z wysp.

W skrócie gra o lataniu :)

http://interactive.usc.edu/projects/cloud/game.htm
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cloud
http://chomikuj.pl/kurs_swiadomego_snien...*b3w/CloudWidzę jednak, że jest zapowiedź czegoś ciekawszego: Sky
http://thatgamecompany.com/sky/
https://www.youtube.com/watch?v=zpgn8U5Ug8M
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Armagetron Advanced
m ó z g o c y k l e


Cytat:Armagetron Advanced to darmowa i wieloplatformowa gra zręcznościowa. Tytuł nawiązuje do kultowego już filmu sci-fiction Tron. Gracz wciela się w rolę kierowcy futurystycznego pojazdu jednośladowego, który służy do walki o przeżycie na planszy. Produkcja realistycznie oddaje klimat starego filmu. Poruszamy się na futurystycznym jednośladzie i mkniemy przed siebie nie mogą się złapać przeciwnikowi przez ślad pozostawiony tuż za pojazdem. Armagetron Advanced oferuje tryb pojedynczego gracza (singleplayer) i wieloosobowy (multiplayer).

http://www.armagetronad.org/downloads.php
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1