Dziwny sen
#1
Cześć
Jestem tu nowy i chciałbym się zapytać o znaczenie snu może ktoś z was mi to wyjaśni.
Nie jest to mój sen tylko dziewczyny Ale ona wstydzi się napisać.
A więc tak śniła jej się babcia którą zmarła kilka miesięcy temu leżała ona w jakimś białym pomieszczeniu na łóżku szpitalnym nie mogła się ruszać i mówić wogóle nic nie mogła zrobić A dziewczyna stała na przeciwko tego łóżka i też nic nie mogła zrobić tylko przeprosiła ją za to że powiedziała że nie ma do niej przychodzić w snach. Wiem że To mało Ale ona tyle pamięta tylko. Później się obudziła i słyszała w głowie głos swojej babci była tak zdezorientowana że nie pamięta co słyszała.

Wie ktoś może co to znaczy bo ona cały czas nad tym rozmyśla A ja nie potrafię jej tego wytłumaczyć. Pomoże ktoś?


Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Być może dużo o niej myśli, świadomie lub podświadomie. W rodzinie stała się tragedia i być może ze smutku tak to jest. 
Niedawno mój rodzony brat zmarł więc też często mi się śnił, raz dobrze raz nie dobrze. Jeżeli dziewczyna wierzy w Boga to polecam po prostu przed snem się pomodlić, co jakiś czas zapalić świeczkę na grobie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Podejrzewam, że twoja dziewczyna miała jakieś niezakończone sprawy z babcią, zanim ta zmarła, i po jej śmierci z tego tytułu dręczyły ją wyrzuty sumienia. Sen symuluje tą sytuację, babcia i wnuczka są obok siebie, ale nie są zdolni do komunikacji. Ostatecznie dochodzi do przeprosin, co wydaje mi się jest właśnie głównym powodem snu twojej dziewczyny. Chciała za coś babcię przeprosić, może nie za nic konkretnego, może po jej śmierci miała po prostu refleksje na temat swojej ogólnej postawy wobec babci. Jak chcesz, żeby dziewczyna poczuła ulgę, to powiedz jej, że we śnie się z babką pogodziła :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1