Odpowiedz 
Czy to był LD?
#1
Witajcie, zwracam się do was z pewnym pytaniem, gdyż sam nie wiem, co o tym myśleć. Od jakiegoś czasu próbowałem uzyskać świadomy sen, ciągle z jedną techniką, tą "na liczenie". Normalnie w nocy położyłem się i licząc, usnąłem. Wpadłem w tzw. automat, bo LD nie było... Rano jednak czułem się bardzo śpiący. Był weekend, więc mogłem leżeć, ile chcę! Spróbowałem ponownie... Zacząłem liczyć, aż w końcu usnąłem...

Teraz opiszę wam to, co widziałem:
Stałem na płaskim terenie, z jakimś rycerzem. Śnieg padał dość mocno, my szliśmy ciągle przed siebie (on na koniu). Nagle zauważyłem cmentarz. Był on zadziwiająco.. piękny? Chyba tak to mogę określić. Obok pomników stały duże głazy, na których były jakieś wzory. Ja, wpatrując się wniego, podszedłem jeszcze bliżej. Nagle w myślach ułożyło mi się takie zdanie: "Chcę zobaczyć moją mamusię". Zdrobnienia bym takiego nie użył... Nie chciałem także jej zobaczyć (nie to, że się teraz wstydzę). Mimo to, mama się pojawiła, jednak w dziwny sposób... Najpierw stała za krzyżem, potem bliżej i nagle przede mną. Nie szła, znikała i pojawiała się coraz bliżej. W tym momencie skończyłem śnić. Koniec też był jakiś... dziwny? Obraz zaczynał się zmniejszać, a wokół niego było czarno, aż w końcu się obudziłem... Sen trwał góra minutę. Miałem dziwne wrażenie, że ten sen związany był z Władcą Pierścieni.

Powiedzcie mi... czy obudził mnie mój brat, który rozmawiał wtedy z kolegą przez Skype i grał w strzelankę, czy co innego? A przede wszystkim... powiedzcie mi, czy to był świadomy sen ; ).

Pozdrawiam, Apophis...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#2
Nie to nie był świadomy sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#3
Yyy a z kąd mamy wiedzieć co cię obudziło? :D
Koro muwisz, że w myślach ułożyło Ci się zdanie ze zdrobnieniem którego byś nie użył i stworzyłeś osobe której nie chciałeś widzieć to znaczy, że nie "wywołałeś" swojej mamy Ty tylko Twoja podświadomość. Wychodzi na to, że był to sen o LD. Jednak powiedz czy wiedziałeś o tym, że śnisz. Jeśli wiedziałeś to tak jak napisałem wyżej stawiam na sen o LD, natomiast jeśli nie wiedziałeś, że to sen to nie mogłeś mieć LD, nie jestem pewien czy można mieć sen o LD bez świadomości, ale chyba nie.
Masz sprawę? Pisz na GG: 41393861
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#4
W tematyce snu o LD musi byc to, ze snimy. Tu nawet tego nie bylo. To byl sen w naszej typologii zwykly, ale profesjonalnie - byl to sen archetypowy. W takich snach wyraznie czuje sie wszystkimi zmyslami, w ich tematyce kroluja symbole, oraz czesto towarzyszy im poczucie piekna i niesamowitosci :) Ponad to mozna stwierdzic, ze w snie byla kontrola, mimo ze podswiadoma - takie sny z kolei sa czestym punktem wyjscia LD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 


Skocz do:

UA-88656808-1