Co o tym myślicie?
#1
Hej sory że tak głupio pytam ale chcę się spytać wszystkich, czy lepiej mieć swój dziennik snów w zeszycie i tam zapisywać sny a potem tutaj przepisywać czy może tylko tutaj mieć ten dziennik lub tylko zeszytowy? Pozdrawiam, ciekawi mnie to co o tym sądzicie  :) miłego dzionka  ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Oczywiście, że lepiej mieć swój papierowy zeszyt. Wyrabiana jest dzięki temu lepsza pamięć (nie wstukujesz liter na klawiaturze, ale tworzy ręcznie kształty liter). Wiadomo jednak, że musi się chcieć prowadzić dwa dzienniki naraz i przepisywać potem. Miłej nocy i dnia oraz tego co pomiędzy :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Oki dzięki :)  nawzajem  ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Ja preferuję aplikację do zapisywania snów, którą możesz pobrać na telefon, nazywa się "Lucidity", jest tam oczywiście możliwość zapisywania swoich snów + wiele innych funkcji takich jak dzwonek, który ustawiasz w wybranych godzinach który przypomina ci o zrobieniu TR, jest także tzw. "Poranne i wieczorne przypomnienie", abyś pamiętał o zapisaniu snów (Warto ustawić to w takich porach, w jakich masz ustawiony budzik, żebyś od razu po wstaniu zapisał sen), przypomnienie ADA, abyś był świadomy cały czas. Masz także statystyki swoich snów (np. jaki % twoich snów to sny świadome), poza tym możesz fajnie edytować swoje zapisane sny, ile trwały, dodawać znaki senne, rózne etykiety (postacie, miejsca, emotikony), możesz zaznaczyć czy dany sen był LD'kiem, koszmarem, paraliżem, ustawić klarowność, żywość i realizm snu od 0-10, możesz nawet do snu dodać nagrany przez ciebie głos audio lub narysować rysunek do niego. Jest to jedyna z aplikacji, która mnie zadowoliła bo ma w sobie wszystko czego chciałem i nawet ponad to, polecam z całego serca. Jeśli chodzi dziennik snów w postaci zwykłego dziennika to nie używam, bo ta aplikacja wydaję mi się o wiele lepsza i funkcjonalniejsza, a poza tym nie chciałbym, żeby któryś z domowników znalazł przypadkiem mój zeszyt i np. zaczął go czytać, z kolei tutaj na forum do mojego dziennika zapisuje tylko swoje świadome sny (W aplikacji także je zapisuje).


Pozdrawiam :_)

5!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
(25-06-2019, 23:21 )DreamMaster napisał(a): Ja preferuję aplikację do zapisywania snów, którą możesz pobrać na telefon, nazywa się "Lucidity", jest tam oczywiście możliwość zapisywania swoich snów + wiele innych funkcji takich jak dzwonek, który ustawiasz w wybranych godzinach który przypomina ci o zrobieniu TR, jest także tzw. "Poranne i wieczorne przypomnienie", abyś pamiętał o zapisaniu snów (Warto ustawić to w takich porach, w jakich masz ustawiony budzik, żebyś od razu po wstaniu zapisał sen), przypomnienie ADA, abyś był świadomy cały czas. Masz także statystyki swoich snów (np. jaki % twoich snów to sny świadome), poza tym możesz fajnie edytować swoje zapisane sny, ile trwały, dodawać znaki senne, rózne etykiety (postacie, miejsca, emotikony), możesz zaznaczyć czy dany sen był LD'kiem, koszmarem, paraliżem, ustawić klarowność, żywość i realizm snu od 0-10, możesz nawet do snu dodać nagrany przez ciebie głos audio lub narysować rysunek do niego. Jest to jedyna z aplikacji, która mnie zadowoliła bo ma w sobie wszystko czego chciałem i nawet ponad to, polecam z całego serca. Jeśli chodzi dziennik snów w postaci zwykłego dziennika to nie używam, bo ta aplikacja wydaję mi się o wiele lepsza i funkcjonalniejsza, a poza tym nie chciałbym, żeby któryś z domowników znalazł przypadkiem mój zeszyt i np. zaczął go czytać, z kolei tutaj na forum do mojego dziennika zapisuje tylko swoje świadome sny (W aplikacji także je zapisuje).


Pozdrawiam :_)

5!

Super dzięki, pobiorę bo jeśli ma te opcje to jest w sam raz dla mnie  :) :) :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Ja przez dłuższy czas praktykowałem zapisywanie w skrócie snów w telefonie a potem przepisywanie już rozwiniętej całości do zeszytu. Wszystko jest kwestią chęci i czasu.
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 6

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
(06-07-2019, 20:41 )PYTKA napisał(a): Ja przez dłuższy czas praktykowałem zapisywanie w skrócie snów w telefonie a potem przepisywanie już rozwiniętej całości do zeszytu. Wszystko jest kwestią chęci i czasu.

O, racja też tak robiłem... ale przez szkołe wreszcie nie wyrabiałem ale są wakacje to wróce :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co o tym myślicie? LucidDream 2 2,129 13-09-2014, 13:41
Ostatni post: LucidDream

Skocz do:

UA-88656808-1