Lunatykacja znowu!
#1
Jak pisałem, moja mama lunatykuje. Dziś, nagrałem jak to robi :O

 Ostatnio jak lunatykowała, piła kawę itp. Ale dziś, kiedy przyszedłem do niej, z zamiarem zapytania się jej czegoś, odpowiedziała niewyraźnie. Ja po chwili zauważyłem, że ona lunatykuje... Kiedy próbowałem ją wybudzić, podnosiła się non-stop i mówiła "Przestań" "Daj mi spokój..." I coś mamroczała...  yyyy
Nie odpowiadała, gdy zapytałem ją, ile ma lat.
Raz wstała, popatrzała się na mnie, i patrząc się na podłogę zaczęła szukać czegoś ręką i wróciła do leżenia. Prawie mi telefon rozbiła  yyyy swoim kopnięciem.
Puściłem jej budzik, ale to nic...
Później wstała, poszła do toalety, zrobiła siku, posmarowała się jakąś szminką, poszła do kuchni, szukała czegoś i coś przestawiała, zapytałem się "Czego szukasz" a ona nic nie odpowiadała. Mój tata powiedział jej, że ją nagrywałem, a ona powiedziała "Tak..."  haha
Przestawiała rzeczy bez sensu, aż wziąła bakalie, zjadła jedną, i wróciła do łóżka. Potem zgasiła lampkę, i wziąła te bakalie do ręki, popatrzała się na nie, odłożyła je sporwortem i położyła się. Przy drodze do łóżka przewróciła się.
Mój tata nie wierzy że ona lunatykowała, mówi że poprostu była śpiąca. Ale ja widziałem po jej oczach, jak ona się na mnie patrzała tak creepy , jak zombie haha yyyy
Pare minut po tym mój brat, który spał w swoim pokoju obudził się poszedł do pokoju mojej matki,  pytając która godzina. Moja mama wstała, popatrzyła się na niego i wróciła do snu, w którym logicznie rzecz biorąc była.


Czy to normalne w jej wieku? 
Czy powinna iść do neurologa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Lunatykacja znowu! - przez mmm582 - 15-02-2021, 00:57
RE: Lunatykacja znowu! - przez Atalanta - 15-02-2021, 08:56
RE: Lunatykacja znowu! - przez incestus - 15-02-2021, 18:25
RE: Lunatykacja znowu! - przez Traveler - 15-02-2021, 19:58
RE: Lunatykacja znowu! - przez Isabela - 15-02-2021, 20:30
RE: Lunatykacja znowu! - przez incestus - 15-02-2021, 23:57
RE: Lunatykacja znowu! - przez Chmurka - 18-03-2021, 01:34

Skocz do:

UA-88656808-1