Czarodziejskie sny
#5
14 listopada

Na początku stałem przy samochodzie przy drzewie kwitnącej wiśni na idealnej zielonej trawie. W środku był kolega a ja opierałem się o auto i robiłem zdjęcie. Powiedziałem mu żeby tylko nie odjeżdżał a on odjechał i się przewróciłem.
Potem byłem z jakąś panią po 40-tce w dużym budynku, który był galerią sztuki. Oglądaliśmy różne obrazy itd. Poszliśmy na górę gdzie grupa dziewczyn malowała. Zrobiłem zdjęcie jednemu z ich obrazów. Zeszliśmy na dół . Po chwili jedna dziewczyna szła do łazienki. Usiadła koło nas na kanapie i zaczęła z nami rozmawiać. Spytałem czy już jej skądś nie znam, a ona powiedziała że tak. Podała mi rękę, przytuliła a potem dała mi buziaka w lewy policzek, w prawy a na koniec w usta.
Później byłem z tą samą panią po 40-tce na jakimś rynku. Znów chciałem zrobić zdjęcie, tym razem był to bardzo ładny poranek, budynki na rynku i kolejne drzewo kwitnącej wiśni. Pani miała aparat lustrzany i powiedziała że ona zrobi te zdjęcia i mi prześle. Poszliśmy w głąb rynku na jakiś plac z mozaikową kostką. Niebo pociemniało. Powiedziałem że jest tam bardzo ładnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Czarodziejskie sny - przez Warlock - 24-11-2020, 22:05
RE: Czarodziejskie sny - przez Warlock - 24-11-2020, 22:14
RE: Czarodziejskie sny - przez Warlock - 24-11-2020, 22:26
RE: Czarodziejskie sny - przez Warlock - 24-11-2020, 22:35
RE: Czarodziejskie sny - przez Warlock - 24-11-2020, 22:42

Skocz do:

UA-88656808-1